September 2011

25th December

25. september 2011 at 20:10 Diary


25. 12. 2008


22nd December

25. september 2011 at 20:07 Diary


22. 12. 2008


13th December

25. september 2011 at 20:06 Diary


13. 12. 2008


7th December

25. september 2011 at 20:05 Diary


7. 12. 2008


29th November

25. september 2011 at 20:03 Diary29. 11. 2008


22nd November

25. september 2011 at 20:02 Diary22. 11. 2008


15th November

25. september 2011 at 20:01 Diary


15. 11. 2008


Juch juch jupí :D EMA 08

25. september 2011 at 19:59 Diary7. 11. 2008


6th November

25. september 2011 at 19:57 Diary


6. 11. 2008


Jeden večer ve společnosti Vojty Kohoutka...

25. september 2011 at 19:56 Diary


Aneb 27.10. 08 ;)
Musím říct, že to pro mě bylo něco nepopsatelného, proto prosím nečekejte žádnou smysluplnou zpětnou vazbu. Navíc kdo mě zná tak ví, že když jsem unesena emocemi, tak nejsem schopna žádných duchaplných slov, vět, prostě celkového vyjádření se. To jsou vždycky samé citoslovce a podobné podivné zvukové projevy.. :D Musím také říct, že tenhle článek je pro mě opravdu obtížné napsat a vůbec dát nějak dokupy, protože jde až o příliš osobní pocity a ty já nerada rozebírám + mi to fakt nejde :D. Ale ten zážitek byl natolik ojedinělý, že si zaslouží být tady zapsán mezi ostatními :) Navíc - konečně to snad bude něco pořádného mezi těmi mými ohavnostmi, které nikdy nedávají smysl :D
Abych to tedy vzala od začátku - včera měli Screamers vystupovat v Ostravě-Porubě a kdybych se o tom s Vojtou nebavila, tak to asi ani nevím :D. Zahlédla jsem to sice u Mirky na stránkách, ale jelikož chodím vždycky tady k nám do Zábřehu, tak by mě fakt ani nenapadlo jít. U mě to je totiž skoro jako jakýsi rituál :D. Dvakrát do roka jsem se na ně vždycky těšila jak malá, pokaždé muselo být všechno ťipťop a pak jsem z toho byla ještě alespoň týden totálně odplavená - jak říká Sájí. Takže žádné "vybočení" z toho stereotypu 2x za rok "nebylo přípustné" :D. Co jsme si ale s Vojtou začli psát, tak se to párkrát řešilo, i já jsem to jednou navrhla, ale stejnak jsem byla stále na vážkách. Chtěla jsem nakonec opravdu skromně čekat až tu budou zase v lednu :D. Takže to bylo úplně na poslední chvíli, když mi Vojta v sobotu psal, jestli v pondělí přijdu. Přece jenom když mám teď ty prázdniny, tak proč si je něčím nezpestřit ;). V neděli a pondělí mi teda pořád plul žaludek, jak se tak říká, a měla jsem opravdu dost :D. Byla jsem fakt nervózní! A vůbec se za to nestydím :D:D. Protože Screamers pro mě byli vždycky opravdové osobnosti, obdivovala jsem je, měla jsem je šíleně ráda a uznávala jsem je mnohem víc, než některé rádoby umělce na dnešní české umělecké scéně, kterým se obdivu dostává asi více. Když si vzpomenu na některé z posledních vystoupení, jak jsme vždycky byly s těma sousedkama, kamarádkama, mamkou etc úplně mimo a řešily jsme Lukášovo tělo, Láďovo charisma, Vojtovu roztomilost :)) atd, tak se mi chce opravdu smát, protože to, že to jednou bude takové, jaké je to teď, by mě vůbec nenapadlo.
Nabídla jsem Verunce, jestli nechce jít semnou, aby mě tam někdo mohl vždycky, když bych omdlévala nebo se chovala nemístně, pořádně profackovat :D:D:D Chtěla jsem jí tedy ještě jednou poděkovat, že mě doprovodila :). Když jsme došly na místo a Vojta nás "vyzvedl" u schodiště, tak to teprv začalo :D Šli jsme do šaten až kdesi přes pódium a já si fakt přišla úplně někde jinde, tohle by mě opravdu nikdy nenapadlo. Když se Vojta líčil, tak my jen bez ducha a skoro s otevřenou pusou zíraly do onoho zrcadla a mně kolikrát ani nedošlo, že jsem v tom zrcadle asi taky vidět :D Úplně se mi klepaly ruce, nešlo se uklidnit.. Taky to tak vypadalo :D ,,Tak co Barči, povídej něco :)" ,,Nemohu. Jsem nervózní." ,,A z čeho prosímtě? :D" ,,Z tebe." :D:D:D Ještě teď se stydím za to své "prkenné" chování. Ale byla jsem naprosto okouzlena, tudíž schopna tak pěti slov dohromady :)). S Verčou jsme vždycky jen s úsměvem přikývly a neustále fascinovaně pozorovaly, jak se ten kluk fakt mění :).
No, nevím, co víc říct.. Nějak si neuvědomuju, že ten včerejšek vůbec proběhl :) Představení bylo jako vždy skvělé, sice opravdu jiné než obvykle, ale stálo to za to. Navíc mě uchvacovaly ty báječně uděláné rekvizity :). Musím se ale přiznat - snad půlku představení jsem vnímala jen tak na půl :D. Usoudila jsem, že Vojty si nesmírně vážím, navíc ještě více než kdy předtím. Je to neskutečně veselé sluníčko, hrozně milé, o všechno se zajímá, přijde mi taky maximálně upřímný. Takových lidí opravdu moc není, on je pro mě teda fakt vyjímečný. Navíc mi ten včerejšek poskytl úplně jiný pohled na "svět" kluků ze Screamers. Takže ještě jednou velký dík Vojtovi, Verunce, všem dalším, kteří se na včerejšku podíleli a v neposlední řadě taky Mirce ;). Ale nemohu nad tím prostě jen mávnout rukou s pouhým "děkuju"... :)
No, říkala jsem, že to bylo nepopsatelné, takže od toho se taky vyvíjí článek :D :).
Fotky jsem "odcizila" Mirce (tady a tady), za což se fakt omlouvám, ale lepší galerie prostě není a nebude;))) Ještě naposled ti tedy s nesmírným vděkem velmi vděkuji :D.
B.

19th October

25. september 2011 at 19:54 Diary


19. 10. 2008


Čáu fešáci, máte se? Dnešek je celkem nic moc, viďte?
Foto nahoře je z pátku, chtěla jsem mít s Domčou podzimní foto, ale přijde mi, že z toho moc podzim teda nekouká :D Kromě těch bund ;):D Ale von za náma byl fakt žluto-oranžový strom! :D Byly jsme v centru, Domina totiž tvrdí (nebo alespoň v pátek ve school ano), že nejet v pátek do centra je hřích :D Navíc já chtěla o víkendu už opravdu tvořit, takže to jinak nešlo. Pokoupily jsme co jsme chtěly a byly spokojené. Já utratila skoro 300,-! :D Boha, to jenom za matroš na tvoření ... o_O Že já si vybrala bytí umělcem, teď mě to zruinuje :D Hlavně že jsem chtěla šetřit na Německo :D:D:D Mně šetření nikdy moc nešlo. Což mi připomíná... já bych chtěla příští víkend do Magdeburgu... o_O Kdo mě tam hodí? :D Twl, jela bych hned. Moc po tom nesmutním, ale když si na to vzpomenu, tak se mi chce až brečet, vstávají mi chlupy, mám totální husí kůži a prostě.. mám dosti, chtělo by to jet. Jenže nemám money o_O
Včera jsem tedy celý den tvořila. Chtěla jsem teda původně jen do oběda, akorát se to nějak protáhlo no.. Když mi odpoledne psala Domča, ať se stavím na ladies party, tak ani to mě nevytáhlo z domova. V pátek jsme totiž s Domčou vystoupily už u školy a šly PĚŠKY až NACH HAUSE! :D Byla mi zima, chtělo se mi spinkat, ale bylo to fajné, alespoň jsme se provětraly. No, celý víkend jsem chtěla vytvořit opět nový design na myspace (jelikož mě to fakt baví), ale ano, samozřejmě, nedostala jsem se k tomu. Jelikož jsem dnes k PC usedla teprve před chvilkou, tak už na to kašlu a hupsnu na to o prázdninkách. Oooo anooo, příští týden už, pokud se nemýlím! ♥♥♥ Samým blahem se mi chce čůrat. Škola mě se*e. Zase další pětky tento týden, pač navíc píšeme z matematičky. Dneska jsem také usoudila, že já opravdu nejsem školní dítě, vůbec se tam nehodím. Nemám v hlavě encyklopedii, nechce se mi učit, neumím počítat.. já nevím, proč já nezůstala ležet doma. Mohla jsem jít do té mé vysněné drogééérie a byla bych v klidu. Myslím to vážně! Já mám totiž silné obavy, že neudělám čtvrtý ročník a do páťáku se fakt nedostanu, co mám dělat?! Už normálně i z němčiny, já, majster němčinový, jsem dostala za dvě a pozor... Dokonce i za tři O____O. Chtělo se mi brečet. Jenže za to stále může ten týden, co jsem chyběla, pač já to učivo z tehdy fakt nepobírám. A pořád na to píšeme, už nemám nervy. Zítra zas na sedm, tělocvik. Víte, já vždycky, když prd umím, chci aspoň vypadat dobře, jenže jak to mám asi stíhat, když vstávám v 4:45 a na zastávce mám bejt už 6:15, to přece nejde. Už chci bejt zítra doma, jinak někoho za chvilku asi kuchnu. Dneska si chci ještě udělat novej pikčr na batůžek, abych tam konečně měla něco nového. Půjde tam asitohle.
Dneska jsem si ostříhala vlasy, protože byly už jakési divné a mám silný, pocit,ž e jsou až moc krátké o_O Já je ale šmikla jenom trošičku... Jsem hrozně paranoidní, co se vlasů týče. Každý kolem mě chodí s tím, jak mi ty vlasy už zase porostly a já mám stále trauma, že jsou krátké. Všichni kolem mě si je prodlužují a já tady furt trapně čekám, až narostou, to je moc :D No nic, jdu nadále poslouchat Jeffreeho, Chrise, lakovat si nové výrobky, kreslit, šít no a jo.. učit se.
Tak se mějte pěkně, já zase někdy nahlásím, zda žiju či ne a chci taky vědět, co vy ;).
Tak páčko šamsteři.
B.
PS: Jestli má někdo nějaký návrh na akce na brzké prázdniny - víte, milé děti, jak mě kontaktovati ;) Budu čekat :D ♥


15th September

25. september 2011 at 19:53 Diary


15. 10. 2008


14th October

25. september 2011 at 19:51 Diary

14. 10. 2008


10th October

25. september 2011 at 19:49 Diary


10. 10. 2008


3rd October

25. september 2011 at 19:48 Diary3. 10. 2008


29th September

25. september 2011 at 19:46 Diary29. 9. 2008


18th September

25. september 2011 at 19:45 Diary


18. 9. 2008


17th September

25. september 2011 at 19:43 Diary


17. 9. 2008


16th September

25. september 2011 at 19:42 Diary

**image is loading**


12th-14th Sept- Magdeburg <3

25. september 2011 at 19:41 Diary

15. 9. 2008
Jsem naprosto vyřízená, unavená, nemocná, mám šíleně odrbaný, hnusný nehty, bolí mě hlava, ale jsem tak šťastná! ^^ Byl to opravdu nejlepší den za poslední dobu, nebudu se z toho moct vzpamatovat ještě hodně dlouho. Když to vezmu tak, že jsem byla na výletě s Baruš, Andy a Mončou, tak fakt k nezaplacení Po těch úmorných šesti hodinách v buse SA jsme s Baruš dorazily do Prahy na Florenc,na Florenci jsme sedly na metro,dojely na Hlavák a pak došly až na Willsonovu ulici, odkud jsme měli odjíždět. Nechápala jsem, že jsme to zvládly a došly až na místo odjezdu do DE,pač všechno to s SA,to zpoždění,atd..to byl děs o_O.Cesta do DE byla hrozná, jeli jsme jakousi podivnou karosou, ten bus vypadal vážně tak, že se za chvíli rozpadne o_O, byla tam zima, jacísi tři podivní cestující na předních sedadlech, no prostě HC. Spala jsem v celku pořád, i když jsem se často probouzela o_O… Nedalo se totiž spát v kuse :D, myslím, že tak stejně to měla i Baruše… Andy s Mončou seděly hned za náma, takže jsem se cítila velmi bezpečně :D (pač na začátku jsem Baruš říkala, že spát prostě nebudu, byla jsem dost rozpačitá z těch tří jelimanů vepředu :D) V Magdeburgu jsme byli tak o půl sedmé, vyfotili jsme se všichni na autobus. nádraží a všichni pak vyrazili do centra, do MC'Donaldu, na něco teplého, snídaní atd… Pan Enďák nás tam vypustil, takže někdo šel tam a někdo zase onam… Pár lidí se vrhlo na trafiky, což my s holkama taky, ale nakonec jsme se já s Baruš odpojily a šly prostě "někam". Došly jsme až do Meka, pač se nám chtělo na WC xD. Všichni se tam po nás divně dívali (okay, nedivím se, pač po těch 12 hodinách v buse jsme musely vypadat fakt sexy:D)..Bylo mi dost zle, myslela jsem si, že záchodem to vyřeším, ale ne ne :(… Boah,to nebylo moc ok, ale pak bylo líp. Vyšly jsme s Baruš ven, sedly si tam na lavičku, drkotaly zubama a trochu se občerstvily, pač mi přišlo, že jsme jedly nějak málo a z toho mi možná bylo blbě o_O. Nějaký německý šamster tam na mě házel oči, prej že "Gutn mórgn!":D Koukaly jsme na Cinemax, fotily se.. prostě pohodička.. Šly jsme tam do jednoho OD, do Kauflandský trafiky, kde jsme s Baruší zakoupily časopis s Hello Kitty a já ještě Popcorn a placičku "I
Fota dodám, až mi je někdo pošle a já je zretušuju :D:D:D:D ;)
B.