13th December

25. september 2011 at 20:06 |  Diary


13. 12. 2008
Tschüßí :)
Foto je ze včerejška (12.12. 08) - náš sraz. A ano, vidíte dobře - o dvou lidech. Já + Baruš. Z púvodních 7 lidí jsme byly dvě. Ani nevím, jestli mám dále plýtvat slovy a komentovat to... Asi ne :) Jsem ráda, že jsem byla alespoň s Baruš, protože to je moje zlatooo ^^ Probraly jsme toho zase na kvanta a mně to neuvěřitelně pomohlo. Navíc ta úžasná Weihnachts-atmosféra mě úplně dostávala. Sice byla zima jak v Rusku, ale mně to vůbec nevadilo. Sedly jsme do Meka na kafčo a plkaly asi dvě hodiny. Vždycky mám pocit, že mluvíme strašně dlouho, pak se mi ale nechce domů a furt bych žvatlala. Moc si tě vážím Baruš :-* A na fotce jsou světýlka ze stromu! ♥_________♥ :D // Každopádně už se nikdy na něčem podobném domlouvat nebudu, na srazících ano, ale jenom s Baruší, na tu je totiž spoleh :).
Jinak jsem tedy už "konečně" nemocná :-$:D:D Čekala jsem celý týden, kdy to přijde a ejhle, je to tu. A mám po psychické stránce celkem dost. Hrozně moc mě toho čeká, já prostě nemůžu být nemocná :/ A to jsem v pátek totálně vybrala Nořin bágl, sežrala jsem jí jakési cucací tablety zinku (2x), pak něco cucacího s jitrocelem a mateřídouškou (3x), paralen (3x - ten zmetek je fakt k ničemu o_O Odpovídá to asi té ceně..) a vitamíny Cééé (3x). A nic. Jsem zvědavá, jak dám v úterý tu Vídeň... A jsem zvědavá, jak ve středu vstanu do školy :D Dali nám dvě písemky, obě z tolika věcí! Já prostě nevím, jak to napíšu. Ale to je opět škoda slov, netřeba se zatěžovat tím, že někdo žije jenom tím, že nám nandá písemky po výletu do Vídně, kdy přijedeme v noci a nebudeme schopni ničeho. Jinak to celkem jde. Ve čtvrtek jsem byla na té Mé vlasti od Smetany a bylo to hezké, kolikrát mi až husina přejížděla po rukou. Sice tam ta naše skupinka byla jediná do 18 let, všude jenom 50+, ale co už :D Joo, ještě tam byla angličtinářka a dějepisářka, takže fajné. Ani to nebylo tak dlouhé, jak jsem čekala, takže se to dalo fakt v pohodě zvládnout, jsem ráda, že jsem šla. I když já a společenské akce ... :D Co si budem povídat.. :D A vymyslela jsem, že nominujeme chemikáře na "Zlatého Ámose" :D. Jsem borec, já vím :D I když, ono to asi nebude taková legrace, jak jsem si myslela. Musí se sehnat sto podpisů, máme něco okolo 60, takže ještě sborovna a pár děcek a je to :). Je to krásná akce, hrozně mě to těší. Když jsme sbírali ty podpisy, tak se každej od prváků až po šesťáky hrozně rád zapojil, byl to fajn pohled. I učitelům se to líbí, tak to snad vyjde :).
Samozřejmě nejde neporeferovati o zmiňovaném dni otevřených dveří :D. Výsledkem je, že musím udělat další tři přáníčka a odnesla jsem si pochvalu paní ředitelky :D a bacily od mé drahé.. :D Beztak že od ní ×D No, ale bylo to fajn, kdybych na druhej den nepsala z tkání a nenapsala to za pět.. Ono sedět ve škole do pěti, to není nic moc :) Minulý rok jsem tam ale musela počítat matiku (:D:D:D), teď jsem kreslila. Takže o 100% better. ^^ Chudáka Haničku to ale položilo, takže pak byla do konce týdne sick & at home.
Nemohu se dočkat příštího týdne. Sice budu mít pekelně dost, kvůli těm bacilům, ale já se s tím poperu. Alespoň doufám. Bude to HOT týden. Těším se, až zase ve Vídni budu volat na šamstry své HOT fráze, aneb "peitsch mich, jaaaa?! peitschen, lutschen und knutschen!!" :D:D Dneska bych taky měla uklidit. Přece jen budou Vánoce a asi se sluší mít v pokoji pořádek a né, jako kdyby vám do něj vběhl divoký tentoc... kanec! o_O Ovšem komu se chce, že? :D No, budu muset.. Moja família je v Praze, tss. Teda jako já nejela dobrovolně ×D, ale chtěla bych tam být :/. Jooo a představte si - Tola má ve svých albumech na MSku MÚJ pikčr, co jsem jí dělala k narozkám! ♥_____♥ Mě vomejou :D. Dobrý, už jsem OKa. ×DD A věta pro vás na uklidnění? :D Nezoufat nad dary, já například nemám ještě ani jeden! :D:D
Jdu si pro mikču, je mi zima.
B.
avatárek je od Syhraelky ♥ ;)
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement