16th September

25. september 2011 at 19:42 |  Diary

**image is loading**
Jsem příšerná, občas lituju, že nemám zakázáno chodit na PC, jako to doma někdo má. Dnes jsem byla o5 doma, zítra už vyrážím.. Zase jsem se nic neučila o_O.. Za ty dva dny jsem splodila jen tu slohovku na téma "smysl života" a tím to hasne. Tak já mám čas na to, abych to pořádně dostala všecko do hlavy a já se na to zase vy*ala :D:D To je moc už na mě. Pořád tady cosi čárám, melu s lidma na ajsku, lezu sem.. Hrůza, místo toho abych se učila. Co ze mě jednou vyroste... :D:D:D Za chvíli Ulička, pak Přátelé.. no, začnu asi v osm :D Co jinýho mi zbývá.. Ale nevím, co za čísílko to zejtra s takovou bude. Navíc dostanu přednášku, že jsem dneska nejela na exkurzi a jak mi to bude chybět :D.
Ale ostříhala jsem si vlasy, tady v pokoji :D:D Takže mám všude chlupy :D Ale jsem spokojená. Jakože, nic extra, žádná speciální změna, jenom trochu konečky, horní vrstvu na víc kratčej, pač mi to zas dorostlo a špatně to stálo :D a taky ofinu.. Z těch samých důvodů. Jsem sama doma, nebaví mě to.. Mamka má odpolední, cítím se bez ní, jak bez ruky. Bratr má být už hodinu doma, ale on poslední dobou chodí domů fakt málokdy, leda tak se vyspat. Táta je v nemocnici, za dědou. Je tady nůůda... o_O Hlavně že Baruše nemaká a zevluje u PC xD
Super cool článek :D že? :D Ale já se potřebuji vypsati z kravin, co mám v hlavě :D Třeba se teď místo v osm hodin půjdu učit o pět minut dřív :D Twl, to je sranda, dyť já o buňce nevím fakt nic :D Ale za to může učitelka z minulýho roku, just že jo!
:D:D
B.
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement