19th October

25. september 2011 at 19:54 |  Diary


19. 10. 2008


Čáu fešáci, máte se? Dnešek je celkem nic moc, viďte?
Foto nahoře je z pátku, chtěla jsem mít s Domčou podzimní foto, ale přijde mi, že z toho moc podzim teda nekouká :D Kromě těch bund ;):D Ale von za náma byl fakt žluto-oranžový strom! :D Byly jsme v centru, Domina totiž tvrdí (nebo alespoň v pátek ve school ano), že nejet v pátek do centra je hřích :D Navíc já chtěla o víkendu už opravdu tvořit, takže to jinak nešlo. Pokoupily jsme co jsme chtěly a byly spokojené. Já utratila skoro 300,-! :D Boha, to jenom za matroš na tvoření ... o_O Že já si vybrala bytí umělcem, teď mě to zruinuje :D Hlavně že jsem chtěla šetřit na Německo :D:D:D Mně šetření nikdy moc nešlo. Což mi připomíná... já bych chtěla příští víkend do Magdeburgu... o_O Kdo mě tam hodí? :D Twl, jela bych hned. Moc po tom nesmutním, ale když si na to vzpomenu, tak se mi chce až brečet, vstávají mi chlupy, mám totální husí kůži a prostě.. mám dosti, chtělo by to jet. Jenže nemám money o_O
Včera jsem tedy celý den tvořila. Chtěla jsem teda původně jen do oběda, akorát se to nějak protáhlo no.. Když mi odpoledne psala Domča, ať se stavím na ladies party, tak ani to mě nevytáhlo z domova. V pátek jsme totiž s Domčou vystoupily už u školy a šly PĚŠKY až NACH HAUSE! :D Byla mi zima, chtělo se mi spinkat, ale bylo to fajné, alespoň jsme se provětraly. No, celý víkend jsem chtěla vytvořit opět nový design na myspace (jelikož mě to fakt baví), ale ano, samozřejmě, nedostala jsem se k tomu. Jelikož jsem dnes k PC usedla teprve před chvilkou, tak už na to kašlu a hupsnu na to o prázdninkách. Oooo anooo, příští týden už, pokud se nemýlím! ♥♥♥ Samým blahem se mi chce čůrat. Škola mě se*e. Zase další pětky tento týden, pač navíc píšeme z matematičky. Dneska jsem také usoudila, že já opravdu nejsem školní dítě, vůbec se tam nehodím. Nemám v hlavě encyklopedii, nechce se mi učit, neumím počítat.. já nevím, proč já nezůstala ležet doma. Mohla jsem jít do té mé vysněné drogééérie a byla bych v klidu. Myslím to vážně! Já mám totiž silné obavy, že neudělám čtvrtý ročník a do páťáku se fakt nedostanu, co mám dělat?! Už normálně i z němčiny, já, majster němčinový, jsem dostala za dvě a pozor... Dokonce i za tři O____O. Chtělo se mi brečet. Jenže za to stále může ten týden, co jsem chyběla, pač já to učivo z tehdy fakt nepobírám. A pořád na to píšeme, už nemám nervy. Zítra zas na sedm, tělocvik. Víte, já vždycky, když prd umím, chci aspoň vypadat dobře, jenže jak to mám asi stíhat, když vstávám v 4:45 a na zastávce mám bejt už 6:15, to přece nejde. Už chci bejt zítra doma, jinak někoho za chvilku asi kuchnu. Dneska si chci ještě udělat novej pikčr na batůžek, abych tam konečně měla něco nového. Půjde tam asitohle.
Dneska jsem si ostříhala vlasy, protože byly už jakési divné a mám silný, pocit,ž e jsou až moc krátké o_O Já je ale šmikla jenom trošičku... Jsem hrozně paranoidní, co se vlasů týče. Každý kolem mě chodí s tím, jak mi ty vlasy už zase porostly a já mám stále trauma, že jsou krátké. Všichni kolem mě si je prodlužují a já tady furt trapně čekám, až narostou, to je moc :D No nic, jdu nadále poslouchat Jeffreeho, Chrise, lakovat si nové výrobky, kreslit, šít no a jo.. učit se.
Tak se mějte pěkně, já zase někdy nahlásím, zda žiju či ne a chci taky vědět, co vy ;).
Tak páčko šamsteři.
B.
PS: Jestli má někdo nějaký návrh na akce na brzké prázdniny - víte, milé děti, jak mě kontaktovati ;) Budu čekat :D ♥

 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement