22nd December

25. september 2011 at 20:07 |  Diary


22. 12. 2008
Zdravím drazí moji ^^
Foto ze včerejšího večera, asi okolo desáté večer, už v pyžamu, takže to zkrátíme > CO BYSTE ČEKALI? :D
Čím mám začít? o_O:D Já toho mám tolik.. Boha, absolvovala jsem nejvíc víkend ze všech víkendů. Ale nepředbíhejme, měli bychom shrnout týden školy, ať to máme za sebou :D Takže - pokud si pamatujete, tak jsem v pátek 12.12. onemocněla, tudíž jsem nešla v pondělí do dramacentra.. :( Tentokrát mě to fakt mrzelo, pač drama mělo být vánoční, měli jsme si dát dárečky (tysvoje jsem pak obdržela, takže všem děkuju ♥), cukrovíčko no a taky hlavně zkoušet scénku na páteční akademii v K-Triu. Celej ten víkend jsem tvořila šamstrům ze třídy dary, celkem deset myslím, pač je nás dvanáct - sobě dělat nebudu (:D) a Sabča byla v nemocnici, no a ještě další přáníčka pro paní výtvarnici, to už nekomentuju :D V Pondělí ráno jsem ale měla sraz s Ondrou na zastávce, asi v 7:45, abych předala dary a rovněž již zmíněná přáníčka. Dal mi také dar, pokračování Keckovic, což je povídka, kterou píše on sám a hlavními hrdiny jsme my sami. ^^ Je to boreček. Akorát jinak to pondělí nic moc - máma měla volno a úplně trapně stresovala s cukrovím a úklidem, úplně nepříjemná byla! o_O Fuj :D!
V úterý byla naplánována Vídeň, to jsem samozřejmě jela, nevyhodím tolik peněz z okna přece! :D Navíc jsme se všichni fakt těšila.. Ale musím říct, že tento rok Vídeň nic moc. Jako bylo to tam všechno krásné, výzdoba super, program dobrej, trhy dobrý, ale něco tomu chybělo. Nejvíc mě štve, že nevím co. Navíc jsem si já koza nic nekoupila... :D Mám fakt dost. Tolika věcí tam bylo a já nemám ani všechny dary :D (To jsem taky zvědavá, kde je vezmu, když už je pozítří Xmas Eve :D) A pozor.. další pecičku mám.. :D Já mám jen jedno foto z tý Vienny :D A to jakHanička žere jahody na špejli :D Pokud se objeví na spolužácích něco od mých drahých fešáků z class, tak vám to sem určo hodím ^^. Všichni jsme se tam dohodli, že na druhej den do školy fakt nejdem :D A já přišla domů a máma na mě: ,,Bari, pojď už spát, ať ráno vstaneš." ×DDDD Nakonec jsem to ale dala tak, že jsem doma ještě ve středu zůstala ♥ :D. Ve čtvrtek bylo fajně, chemikář sice odmítl účast ve Zlatým Ámosovi, ale naprosto ho chápu a nevadí ^^ Sehnali jsme ale 102 podpisů, nejvíc lidi ty jo ♥. V zeměpise (juchů:D) jsme měli požární cvičení ♥_____________♥. Tvl, to bylo naprosto hot :D Jsme se všichni shromáždili v tělocvičně, všude začouzeno a pak tam přišla skupinka hasičů, v těch jejich HOT uniformách, no to bylo ×D Padaly pořád věty jako: ,,Och, ti jsou HOT!", ,,Mmmm, HOT and SPICY bójs" :D:D A podobně. Ráda bych vás také obohatila, ale na šk. webu ještě nejsou fota :'(... Večer jsem byla ještě v divadle P. Bezruče na Lakomce, vůbec se mi nechtělo, ale bylo to fajné ♥. Navíc mě bratr již po třetí vezl domů, šikovnej řidič je to ×D!
V pátek, po šk. akademii v K-triu, jsme byly s Verunkou na nákupech. Priorita - stihnout její florbalovej trénink a koupit si k Vánocům dar - stejný prstýnky. Já jsem se tak těšila! ♥ Nakonec jsme si koupily tyhle, pak jsme si koupily dobroučký sladký tyčky na trzích a pak šly do Meka na los kafos. :D Jsem byla naprosto odvařená, když jsem dorazila domů ♥. Miluju ji prostě. Večer jsem ještě koukala na Ulici, kecala s Baruší na ajsku a domlouvala se s Vojtou na sobotě. ^^ V sobotu jsem tedy měla jet za Baruš do Kozmic, nejdřív hodit si tam věci, pak na Screamers do Hlučína, kam měla jít Baruše s mamkou a babi také, no a potom zase k baruš do Kozmic, na ladies party etc :D
Ok, foto hrozné, ale jelikož Barči mamka foto FAKT MUSELA udělat, tak co už s náma :D Samozřejmě Vojtino a Baruše opět fešáci jak sviň a já mám zase dost :D:D Ale bylo to krásné, naprosto. Vánoční program Screamers je fakt super, kdo ho neviděl, ha, tak je tak ochuzen, že si neumí ani představit :D:D:D! No, do Hlučína jsem dorazila asi v pět, takže jsme s V. mohli probrat co se dalo :D Akorát nevím, proč mě tam každý nazýval "paní" :D. Byla jsem z té soboty fakt mimo, všechno si to pořád dokola probírám v hlavě a nikdo mi to nevezme ♥. S Baruš jsme se doma zase přegumídkovaly, hlavně, že jsme byly spokojené :D No a v neděli jsme celou dobu v pyžamech ležely u TV, ve společnosti pana Dominika, kterému je asi deset :D. Vánoční songy hrály, řízečky se pekly, prostě krásný ^^, miluju ty lidi. Nabalili mi metrák dárků, takže spolu máme ještě nevyřízený účty, pač to by jako nešlo! :D Baruše, vyřiď to laskavě doma :D Sice je tasim až na Xmas Eve, ale tak.. rozumíme si. Vidím ty balíky a total mě omývá. ×D Pak jsem ještě večer jela do Opavy, opět za Vojtou, takže jsem si střihla Xmas speciál dvakrát, vůbec nelituju! ♥ Akorát se mi vůbec nechtělo domů :(. Nejraději bych posbírala všechny svoje zlatíčka a na Vánoce je měla doma..
Takže raději končím, pač mi to zase bude hlásit, že byl překročen limit.. ×D Bylo to ale *simply the best*. Musím opět poděkovat všem, kteří se podíleli na tomhle víkendu, i na pátku, vy víte.. Miluju vás ♥
Mějte se krásně, Vánočky ještě pořešíme ^^.
B.
modře označená slova = fotous ;)
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement