3rd October

25. september 2011 at 19:48 |  Diary3. 10. 2008
Nazdárek miláčci!
Předem jsem vám chtěla jen říct, že si neskutečně vážím vás, všech těch, co sem chodí a třeba ještě mají sílu na to, aby komentovali ty moje bláboly ;). Znamenáte pro mě opravdu moc - když mi chválíte obrázky, u fotek mě povzbudíte tím, že zas tak hrozný to není :D, popřejete mi brzké uzdravení, když jsem nemocná... je toho spousta a já si poslední dobou všímám, že i když je vás poskromnu, tak jste opravdu vyjímeční návštěvnící. Velké srdíčko putuje k: Goddynce, Quashe (Gosh, jak se to skloňuje děvče? :D), Baruši mé nejdražší, Tynie ♥♥, Syh ^^ a Verunce. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, ale pokud ano, tak o vás vím, o všech, vašimi nicky a jmény tu mám popsaný stůl a přes ty srdíčka, co si k vám čmáram to skoro ani nejde přečíst ;) ×DD
Jinak opět hlásím, že žiju :D. Je teda fakt, že už mě značně deprimuje pondělní "nástup" do školičky, ale tyhle týdenní "prázdninky" byly super. Cítím ale uvnitř ohromný pocit viny - ke všem doma, k lidem ve škole, k přátelům.. copak je to fér? :DD Já si tady týden válím šunky a všichni musej makat. No, jsem každopádně zvědavá, jak to budu příští týden stíhat ×DDD Všimla jsem si ale, že tyhle poslední dny - čtvrtek & pátek - už nějak otupuji o_O ! Víte jak to myslím? Že třeba v pondělí jsem na školu myslela neustále, říkala jsem si, co asi ti chudáčci teďka v té matice/čj/aj/tv etc dělaj, ale teď už vůbec. Koukám na hodiny a musím chvíli přemýšlet, která hodina teď ve school je ×D. Ale nevadí mi to.. vadit mi to možná bude příští týden, jak se mi bude od práce kouřit z uší, ale já to zvládnu. Vyškubu si pár vlasů, budu křičet, sním tunu čokolady, ale což ×DD Stejnak za to může mamka, ta mě nutila bejt doma, když já už chtěla jít studovat :D.
+ =
Před chvílí jsem dojedla obídek a pociťuju tu pohodičku, co tady všude okolo mě "poletuje" :). Teď si mezi psaním článku dělám nehty, chci si dneska ještě přečíst Yellow, kterej mi včera přišel, Ondra by mi měl poslat sešity na opsání, takže doufám, že něco z toho stihnu (lépe řečeno, že se k tomu dokopu :D), kouknu se na Simpsonovi (jestli teda dneska jsou - mám v tom v pátek vždycky zmatek :D), na Uličku a prostě prozevluju celej tenhle den ^^. O víkendu jsem chtěla tvořit, ale vidím to bledě, pač nemám peníze a ani se do těch výtvarných potřeb asi nedostanu. No, uvidíme ještě.. :)) Joo a taky mám rozkreslen jeden pikčr (teda na poličce mi jich leží alespoň deset rozdělanejch, ale.. :D:D) ^^:
Má jít o Madagaskar, pokud to fakt nejde poznat :D A má to být pro toho, kdo Madagaskar žere tak, jako já ♥ ×D Poslední dobou registruju, že musím ty obrázky fakt dělat pro někoho. To, že mě obrázky dělat pro určité lidi baví mnohem víc vím už dlouho, ale teď je to fakt akutní :D Ty, co dělám jen tak pro sebe, jsou právě ty, které mi tu leží na poličce ×D Já jsem na vraždu, to není možný ani :)))). Mimochodem - dneska jsem si Mad-a-gaskar (Mad a kdože? Cože? :D:D:D) pouštěla už po sto páté, je to neskutečný, počítám, že jsem to viděla už tak 16x a mohla bych stále dokola (myslím, že to o víkendu ještě jednou stihnu ×D) - vono už to dokonce překročilo i mé převeleoblíbené Účastníky zájezdu :D.
Zase je to o ničem, takže raději skončím ×D
Mějte se krásně, já sem dneska či o víkendu ještě určo něco hodím - je toho moc ^^
Mám vás ráda
PS: kdo by chtěl poslat mp3 z videa, kde si twins opět vyznávají lásku (ty tři věci na opuštěnej ostrov... :D), tak ať mi napíše na ajsku, šupky ^^
Pá, B.
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement