7th December

25. september 2011 at 20:05 |  Diary


7. 12. 2008

Zdravím :)
Mám dost. Opravdu. Na jednu stranu se toho děje tak moc, někdy mám pocit, že nezvládám vnímat a zpracovávat všechny emoce, které se na mě valí, a na stranu druhou mi přijde, že se vůbec nic neděje. Shrňme školu hned ze začátku, abychom to měli z krku, tak > je to děs. Snažím se být ale stále nad věcí, máma mi pořád říká, že je zbytečné to řešit. Snažím se dost, učím se kolikrát víc, než ostatní, ale nemůžu za to, že to někdy prostě nevyjde (ok, tak často no..). Za chvilku budou Vánoce, navíc jsem si slíbila, že prosinec bude vyjímečný. Takže huš, starosti za hlavu. Je mi sice špatně z následujícího týdne, ale asi nic nenadělám. Alespoň zítra, jelikož jdeme do dramacentra, odpadne tělocvik :D... Pokaždé, co vidím ty individua ve škole, která jdou pořád dále a ho*no se učí, tak si říkám, že jsem na tom ještě dobře. Zrovna včera jsem dodělávala pro školu přáníčka, abychom měli ostatním co posílat. Takže hotovo tečka nashle, dělám toho dost :D:D.
Ve čtvrtek jsem byla na tom koncertě své úžasné angličtinářky a bylo to fakt super :). Ostatně - jaké jiné by to mělo být? :) Dala jsem si mojito a celý večer jsem nespustila z pódia oči, opravdu kvalita. Pár detailů, které se tam udály, řešit nebudu, pač by to mohl někdo z těch lidí číst, pak by mě vraždili a tak dále a tak dále :D. Prostě se někdo neumí chovat nu :). Mimochodem - děkuji Baruš za zmínku na blogu, hubičku jenom tobě :-*:))
V pátek jsem se KONEČNĚ viděla s Verunkou ♥ Je mi jedno, kde s ní jsem, kdy s ní jsem a všechno okolo, jednoduše ji miluji ^^. Bylo to super, navíc jsem dostala prezent k svátku, všechno mě to strašně těšilo. Dokonce jsme si vymyslely skvělý dárky na Vánoce, takže já třeba už nemohu dospat :D.
Já nevím, ono se vlastně fakt nic extra neděje. Čas utíká jako splašený a člověk nic nestíhá, i když sedí doma v křesle. Je to hrozně zvláštní poslední dobou. Tolik věcí najednou a já mám jednoduše pocit strašnýho prázdna. Přitom je všechno lepší, než to bylo! o_O Asi jsem příliš rozmazlená či co. Plus nerozhodná, vybíravá... nevím, co ještě. Řekla bych - škoda slov. Člověk stejně nic nevyřeší, tak co, hrát si na rozumbradu nebudu :). V úterý budu ve škole devět hodin. ------ o_O Máme den otevřených dveří a já tam musím být do pěti s paní vytvarnicí. Oh boha, ještě, že je to vyýtvarka... Minulý rok to totiž byla matika no a... no comment :D Myslím, že si všichni rozumíme :D. Dneska jsem si udělala nové doplňky, pro radost :). Poslední dobou mi stačí fakt málo.. :D Ale vůbec už netvořím, škola mě degeneruje. Nekreslím, nestuduji jazyky, vůbec to nejsem já! o_O Prosímvás, zařiďte, ať už je volno :D. To vždycky v hodinách na Hanku: ,,Prosímtě, Haničko, zazvoň!" :D Aby byl už konec hodiny a my šli domů.. Chudák Hanka už se nezmůže na nic jiného, než na tiché "Crrrr"... :D
Chce se mi na záchod, takže už končím. Navíc stejnak nemám nic zajímavého, co bych vám sdělila a vás to obohatilo, tak co.. :D Nechci mít podíl na tom, že budete za chvilku totálně bez informací :))). Takže, prdět na všechno, držet se stále vize Vánoc, volna a jídla a bude všechno dobrý. Zvláštní, tyhle věty i mě samotnou dokážou vždycky trochu povzbudit, i když mi přijde, že budu čekat ještě rok na to zmiňované volno. Snad se vám bude tento týden dařit a já slibuji, že se bločku budu věnovat více, až bude čas.
Miluju vás, díky za všechny komentáře ♥
Mimochodem - fotka je z 6. prosince. Mám nový modrý stíny! ♥___♥ :D
B.
Edit: celý víkend jedu tuhle písničku, stala se pro mě neuvěřitelně důležitou. Chceck it out >> http://www.youtube.com/watch?v=Zpm7IBy6Fcc OPRAVDU to stojí za to. ♥
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement