8th - 10th August

25. september 2011 at 19:27 |  Diary


11. 8. 2008
Asi nejlepší víkend za tyhle prázdniny, bylo to krásné ♥
Teď už jen sedím u PC, upravuju fotky a vzpomínám... Byl to víkend plný lahodného moku, pana Luminora, much, tvoření a spousty dalšího. xD Musím říct, že jsme se s Baruší staly doslova závislé na stavění Paní/Pan před všechna možná slova xD. Taky jsem se dozvěděla, co znamená slovo "plané" a poznala jsem, jaké je to ležet v houpací síti ♥ xD
<< Baruše v pyžamu tvoří, neřešit prosím xD. Pyžama jsme za ty tři dny skoro nesundaly. Pouze v neděli, na chvilinku, když jsme se chtěly fotit s transpošem. Vlastně on byl náplní celého tohoto víkendu. Je obrovský, je krásný a je pro Tokio ♥ Jsme na něm já, Baruš a paní Bill s panem Tomem xD. Nápis znamená ,,Co bychom měly udělat, abychom upoutaly vaši pozornost?", je to vlastně celé pro akci "TH zurück nach Tschechien" x). Myslely jsme, že to doděláme v sobotu, ale opravdu to nešlo. Zalomily jsme to už v jedenáct večer a spaly jako kdyby nás kdosi do vody hodil. A skoro celé odpoledne jsme stejně strávily s Kenďákem na zahradě. A v pyžamu xDxD.
<< Paní Kenďák, Baruš pesek ^^ ♥ Nejvíc ji žeru ♥ Asi bych ji nemohla mít doma, byla bych na ní absolutně závislá xD Sice jsem celá od bílejch chlupů a kvůli litání po zahradě s ní, Baruší a balónem, jsem úplně unavená, ale bylo to krásné. Nejvíc pejsek >
Pan Kid Rock - All Summer Long xD
Paní Mia - Mein Freund xDxD
Paní Stefanie Heinzmann - Revolution ♥
Pan Ne-Yo - Closer xDxDxD
A pan Sido - Carmen ♥♥
Sice se mi zlomil jeden z nejdelších nehtů a mám tak o dvě kila víc, díky vyvařování paní Mame xD, ale jsem z toho víkendu totálně odvařená, fakt že jo. Takže jste si určitě všimli, že nedám dohromady ani smysluplný článek O_O xD Ale nevadí, neřešíme.
Když si vzpomenu na tu nehoráznou bolest v zádech, když jsme v sobotu večer trpěly se štětcem v ruce nad transpošem (aneb pan komix xDxD), tak ani nemůžu uvěřit, že jsme jej dodělaly, dal nám dost zabrat. Nejhezčí je asi paní Billík a pan Toman, pak ,, Wir wollen nicht nur REDEN." a Baruš planetka se sluníčkem xD. Alespoň dva dny nechci vidět kreslení, alespoň do konce prázdnin nechci vidět lepidlo, flitry a štětec xD. Myslím, že můžu mluvit za nás obě, když řeknu, že to byl fakt záhul. Ale podle mě je teda transparent fakt krásnej (hlavně sakra velkej xD) a "mega-cool" xD♥ :
pan_transparent_baarrccaa__Bariii.jpg image by baarrccaasworld2
>>click ^^
Doufám, že moc dlouho nebude Baruš překážet v tom krásným pokojíčku a vymyslí mu schov-místečko x)). Každopádně to MUSÍME zopakovat, než nám ty prázdninky skončí.. Pan Luminor s panem Masem to jistí ♥ Chci ještě pořádnou kultůůůru a věty typu: ,, Myslíš, že pan Luminor rád ........?"
Mám dosti. Jsem nabitá touhou po twincestu a Enriqueho hlazení se po bříšku.Vidíš, hejbly se mu kalhoty! xD
No, Baruše... Myslím, že váš dům se mě jen tak nezbaví a příště ať mok teče zase proudem! Děkuju
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement