Dear diary... :)

16. september 2011 at 2:59 |  Diary
1.7.2007

Tak tedy... :) první příspěvek do mého deníku, cítim se významně :) :-$ :D

Jelikož ve mě panuje ještě ten zoufalý pocit žalu, z loučení se základkou, je mi tak nějak zvláštně. Už asi tři hodiny mi tu dokola hraje Savage Garden - I knew I loved You , nějak nechápu, proč jsem si to ještě nepřepla.. Uvažovat nad tím, že už je uvidím málokdy je myslím zbytečné, jen se zbytečně dojebávat...

Nevím ani proč toho kompu sedím zase přes půlnoc, celý tenhle týden jsem spala tak málo a já, když můžu, ani nejdu spát xD To abyste rozumněli... V pondělí a úterý jsme měli být doma, řekla nám to naše třídní a my tak taky učinili. V úterý jsme ale naklusali do školy, po bombardování emaily od naší učitelky hudebky.. Stálo tam, že z důvodů středečního a čtvrtečního nahrávání musíme nazkoušet ty písničky v úterý. To bylo velmi příjemné... Ve středu jsme odevzdávali učebnice a to jsme měli my, jakožto první hlas, který měl odpoledne jet do Ostravského rozhlasu nahrávat cédéčko. Sedm hodin, dvě nahrávací frekvence zasebou.. A my jdeme odevzdat učebnice.

I přesto, jak mi Itchynka pomhla v úterý večer hledat učebnice, jelikož jsem měla sedm z dvaceti, mi chyběl zeměpis. Malej sešitek, formátu A5, pár listů.. a já za to musela platit... kolik? 54,- . Nemám sílu to komentovat, scénu jsem dělala už tam.. Domů jsem se dostala až v jedenáct, což bylo opravdu úžasné. O půl jedné jsme musely vyrazit s holkama do tesca, nechaly jsme tam 7 stovek za věci na rozlučák a cupitaly urychleně domů, jelikož ve třičtvrtě na tři jsme měli sraz u školy.

To jsme samozřejmě nestihly a tak jsme utíkaly na tramvaj.... Opravdu úžasné, to vám povim. Nahrávání bylo ale úplně super, byla ohromná švanda.. Fotky dodám ^-^ Ve čtvrtek rozlučák, protancovaná půlka dne a odpoledne opět ve studiu, ale za to jsem ráda... Fajně jsme s piper pokecaly. To jak říkala, že na svým řidičáku vypadá jako "teploučka", jak si tam vytáhla lak a začala si lakovat nehty či jak uvažovala nad tím, jestli má jet semnou domů našim autem, když měla obavy z toho, jaký je můj otec, mě dostávalo xD

O vysvědčení se mi bavit moc nechce... To loučení bylo opravdu nesnesitelně těžké. V životě jsem nesnědla celou studenskou pečeť za jeden jediný den, šílené.. Až mě to trochu děsí.
No.. tenle týden byl opravdu náročný... Ale co, aspoň se člověk nenudí...TOPlist
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement