Kolabs...?

16. september 2011 at 3:46 |  Diary
11.1. 2008Čaueeec koťata
Máte se?
No jo, nadpis článku je asi divnej, ale rozhodně výstižnej.
Ve středu jsem dostala pětku z dějepisu ( jsem se tam rozbrečela o_O ), poslední dvě hodiny mi bylo jaksi špatně, mimo jiné jsem měla i "ony dny" a v tramvaji cestou domů jsem myslela, že domů už ani nedojdu. Co jsem jakž takž přesně strčila klíč do zámku, stála za dveřmi mamka a já jsem se jí zavěsila okolo krku a brečela jsem asi hodinu. Nechtěla jsem jíst, nebyla jsem schopna mluvit a nedovedla jsem si představit, že se z toho stavu dostanu. .. No jo, asi se to všechno tak seběhlo... Pak jsem zvracela, strašně se mi třásly nohy a když jsem ležela, nebyla jsem schopna víc než dvě sekundy ležet v klidu a musela jsem se pořád nějak vrtět a cosi jsem mumlala. Myslím, že doma ze mě měli celkem dost, musel to být každopádně zajímavej pohled.
Pokud Vám ještě můžu radit, když se budete rozhodovat, kam na střední, či kam na střední dáte své dítě, možnost soukromého šestiletého gymplu u Haldy v Ostravě si PEČLIVĚ rozmyslete. Dobrá, dobrá, už mlčim. Škola je to výborná, ale troufám si říct, že těžší v Ostravě asi nenajdete.
Jinak tedy, máme tu novej design, přibylo a taky ubylo pár kategorií, některé prošly a některé ještě určitě projdou pár změnami a taak.. Aby v tom byl zas trochu pořádek. Taky některé staré články byly přepsaný, jako například o mně, ale i jiné, protože se některé věci samozřejmě změnily, že..
A ještě něco. Byla bych ráda, kdybyste všichni ti, kteří mi na icq píšete, že mám něco vyřídit Syh, přestali dělat to,co děláte. Myslím, že jste dost velcí na to, abyste to zvládli napsat sami a navíc > já s těma vašima naprosto zbytečnejma kydama odmítám mít něco společného. Pokud to nepochopíte, putujete samozřejmě do ignoru. Začla bych především u sebe, než bych začla někomu něco vzkazovat, mí drazí.
Tak se mějte, to je vše.
PS: Jaja, už ho mám taky
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement