^o^ muheheh ^o^

16. september 2011 at 3:06 |  Diary

17.8.2007Zdravím broučci
Zas mě dneska popadá nějaká divná nálada, nesnášim páteční večery o samotě . A ještě začíná pršet...
Nevím nevím, vypadá to, že Itchy nepřijede, to mě na těch prázdninách mrzí asi nejvíc... nu což, ještě se uvidí. Ale popravdě.. mohlo mě napadnout, že to nevyjde...Vždycky se něco pokazí .. Teď jsem měla být s Verunkou, andílkem mojím.. Ale její milovaná maminka, která by mohla býti vzorem všem okolo (promiň Verunko, ale už mě to se*e...) ji nechce pustit, protože rodina už podruhé musí slavit svátek Peťulky. Ach jo.. snad zítra.. I když to, že jsem už namatlaná "mejkapem" a mám to na nic mě celkem vytočilo..
Jestli vám můžu doporučit - stáhněte si písničku od Michaela Bubla s názvem *Everything*. Hodím ji do hudby, ale stejnak, být váma, tak si ji stáhnu Je pěkná :P Teda... ne že bych byla vyloženě slaďákovej typ, ale když objevim nějakej pořádnej, klidně si ho nacpu do mobajla a poslouchám furt... Moc se mi líbí ta část, kde v tom zpěvu jde přímo slyšet úsměv..
Jinak.. asi jste si všimli toho iPoda ve sloupečku Je tam pár mých oblíbených písniček, tak kdyby byla nouze, klidně si něco pusťte Auto je vypnutý, takže to nebude otravovat..
Je tam:
Bushido -Eure Kinder ( žeruu)
Darren Hayes - Right Dead Back On It
Tokio Hotel - ÜEDW a Beichte
Sugababes - Push The Button ( srdcovka )
a nakonec specialitka, kterou pochopí snad jen Ičinka
Hilary Duff - What Dreams Are Made Of
Hey náu, hey nááááu
No.. to je tak asi všechno, co jsem vám chtěla sdělit Tak přeju příjemnej páteční večer a snad ho strávíte lépe než já
xoxoxo
B.
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement