Po delší době...

16. september 2011 at 3:09 |  Diary

8.9.2007


... opět zdravím... :)
Týden školy máme za sebou, pro mnohé z nás je to něco nového, jelikož jsme se stali studenty středních škol.. :) Ta moje je vážně fajn, celkem jsem se i těšila, až se stanu studentkou Soukromého šestiletého Gymnízia v Ostravě, adapťák v srpnu byl úžasný nápad, nemohla jsem bez nich pak ten víkend vydržet :D.
A jsme opravdu multikulturální... Můj třídní je Němec ( je vážně super chlap.. ), Levan je z Gruzie, Jovan z Černé Hory, Mája Vietnamka, dívčina, co putuje po hodinách češtiny Liang Li z Číny, úžasný učitel Karki z Nepálu a například Kritstýnka je nedoslýchavá, takže umím kromě pár věcí vietnamsky i znakovat.. ^^ Vážně se tam nenudíme.. jsem opravdu spokojená.. :) Tedy, zatím.. :-$:D
A mám nového brášku...:D Cmuq broučku :-*
Celkem jsem zírala, co dokáže udělat jedna blbá dvoustrana v Yamu.. Tolik zbytečnýho povyku a trápení, což mě zrovna u miláčka Syhynky moc mrzí.. snad už se nic podobného nebude opakovat, pač pomyšlení na to, že je smutná, mě užírá mnohem víc, než depka u mě samotný.. ( Syh, moc mi na tobě záleží, nezapomínej na to, že máš vždycky "vedle sebe" mě. ) Jinak holky.. měly byste si uvědomit, že Yam opravdu neovládá svět, neovládá Německo a neovládá ani Tokio Hotel.. Takže se zbytečně nestresujte, všechno je v pohodě.. :)
Začnu pracovat na těch fotkách, ať taky vidíte něco hezkýho z mý zásoby foteček.. Jinak možná velmi pomalu začnu pracovat na změně designu, tak snad někdy.. :) Pač s tímhle jsem pořád celkem spokojená.
Nic jiného, nijak extrémně zvláštního se neudálo, krom toho, že jsem se asi zamilovala..
... do Verunky.. xD Fakt fakt..

ps: omlouvám se, že nejsou smajlíci.. :)) jsem už ale mrtě unavená a jdu zapadnout do postele.. x))
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement