January 2012

[rychlej apdejt]

27. january 2012 at 0:08 Diary


*omloufam se za svou divne namejkapovanou licni kost a chybejici oboci, haha! ale ja to svetlo, ty animky obecne, jeste vychytam! ha!*

Právě jsem přišla domů. Viděla jsem Vojtina tak po 981214112 letech a úplně bych se nad ním uňufala. Jsem závislá na lide.cz vzkazech (weird, vím, ale nemůžu si pomoct♥). Čekuju je vždy a všude. Ještě, že moje ostružinka chytne wifinu i v každém scifi ultra (ne)prostoru. Jsem unavená a chce se mi tuze chrněti. Nicméně, za chvíli začíná Volejte věštce... Neeee, počkat! Dneska je čtvrtek, to dneska není, že jo? No jestli ne, tak je to fakt výhra. Ach joooo. Ani se mi to nechce jít zjišťovat:( Žiju Věštcem!:D Whatever, love je večer nejlepší♥ Snad tam něco najdu:))

Jdu pro kafe a chill! Zejtra mě čeká moje milovaná Šplíchalka, se kterou jsme se viděly naposledy někdy kolem maturity!:O Studium zabíjí vztahy!:D VŠ especially.

Super týden♥
lásku,
B. x

[můj jahůdkovej milkšejk]

20. january 2012 at 2:50 i heart this

Víte, kdy poznáte, že jste jedna duše? Když si automaticky čtete i její horoskop. Dokonce dřív než ten svůj. :)

[elfíčkovskej tip]

13. january 2012 at 15:54 i heart this

Minulý čtvrtek jsem opět musela do nemocnice. Mmm, lahůdka. (naštěstí šel bratr se mnou a naštěstí mi zas 'nic' není, haha a naštěstí...) Ale zvládalo se mi to hned lépe, když jsem věděla, že mě na cestě domů čeká zastávka na poště a vyzvednutí mého e.l.f. balíčku♥ E.l.f. (eyeslipsface) je levná a kvalitní kosmetika. A konečně dorazila do ČR, to je podstatné:) Chtěla jsem tuhle paletu vyzkoušet strašně dlouho, všechny moje youtube beauty gurus ji používají a mně se na ni jen sbíhaly sliny:)) Paleta stojí asi 250kč, což je úplně šílené za 100 kusů stínů! Četla jsem tedy, že stíny trochu chemicky zapáchají a nejsou tak úplně pigmentované, takže jsem se vším počítala... za tu cenu?! Člověk kvalitu od Diora asi očekávat nemůže, když to stojí tak majinko. Bylo to, domnívám se, na druhý svátek vánoční, zase jsem jim projížděla webovky a všimla si, že paleta je výjimečně na skladě (to je u e.l.f. trochu problém, VŠECHNO se strašně rychle vyprodává), tak jsem si řekla, že není čas váhat a naházela jsem to do virtuálního košíčku.
Nejsem moc fanda stínů, to je fakt. Jen, když se maluju na nějakou speciální událost, tak si pohraju. Ale hrozně se mi líbí všechny ty neutrals na denní nošení a měla jsem nějaká období, kdy jsem to tak nosila a právě chci zase začít:D Myslím, že s paletkou si ještě vyhraju♥ ha! Přihodila jsem k objednávce ještě tři štětce na oko (myslím, že štětečků na oči není nikdy dost!), jeden za 39kč, což je úplně směšné. Kvalita opět odpovídá ceně, není to bůhví jaký zázrak, ale jsem moc spokojená. Určitě si u e.l.f. najde každý nějakou super vychytávku, která stojí za to. Za tu cenu rozhodně:) Vážně doporučuju!

www.elfkosmetika.cz

Slibuju, že brzy apdejtuju i deníček! (je to se mnou bída, já vím:'D)

Posílám srdíčko,
B. x

ps. konečně jsem ale sfoukla vánoční design, snad se vám tohle líbí:*