February 2012

[i got lost in your eyes]

26. february 2012 at 16:47 Diary

První dotek po půl roce a vy víte, že to takhle mělo být.

Zdravím všechny, kteří námi byli včera pohoršeni při cestě na Špilas. (:
Díky, P. ;*

A díky Sabyně, která při mně zase stála, když jsem zase jednou riskovala a potřebovala někoho, kdo mě podpoří. Jsi skvělá.
Taky Doktorovi, který mi chtěl dát klíče od svého bytu, když mi nejel vlak, protože/přestože byl v práci.
A slečně Šťastné za príma společnost v krušných chvílích cestovatele:)))

Mám okolo sebe vážně neuvěřitelné lidi. ♥
Už jsem vám říkala, že risk je prostě zisk?
I když se mi po nějakých 22 hodinách stejská tak, že zas nevím, co se sebou, jsem strašně, ale strašně vděčná. Za vás, za všechno.

Hezkou neděli a start do nového týdne!
B. x

[stop trying to control everything and just let go]

19. february 2012 at 16:57 Diary
random fotky, co se mi tu za poslední dobu nakupily:) víc v celém článku:*

[could it be better?♥]

3. february 2012 at 18:49 Diary

Ahoj koťátka!:*

Denně si říkám: "Jelito, napiš článek, napiš článek, napiš článek...". Já ale odkládám, co můžu, fakt:D to je povaha, to by jeden pad. No, dneska pro vás mám tak nějak od každého trošku, co mě bere, co mě trápí, nad čím hloubám a co se mi děje.. Ale pozor! je to - jak jste si již určo všimli - super ultra interaktivní článeček!:DD Božeee, ty animky mě tak berou!:D Musím poděkovat Míši Klecks, u které jsem to viděla prvně a následně mě to úplně chytlo:D:* Ukázala jsem to Sabinne a ta do toho hned spadla taky:D To je úplně fajnééé♥ Podle mě jak tady na blogu (videa/hýbací věci mi připadaj vždycky lepší než fotky, protože to toho člověka poznáte mnohem víc), že jsou takovým hezkým okořeněním, no a pak taky soukromě. Ráno vstanete a vidíte, že vám Sabinka poslala pusinku animačkou:D nebo něco, co vás rozesměje. To je úplně nunu, fakt:) Nad animovanými zprávami jsme nedávno se Sabinou strávily 7 hodin:DDDDD (psst!:D) Snad se vám toto oživení líbí:) (a vřele doporučuju!)

Proč je taková zima?! Jako.. já nemám moc ráda, když si lidé neustále stěžují na počasí, protože jednou chtějí to a pak ono a následně zas brblají, že je moc horko a podobně. Ale tady nemůže být nic normálně. Já bych dala tak -5°C a je to cajk. Dneska jsme ale s Verunou myslely, že si ucvrnknem. Venku se nedá vydržet. :( Jenom trochu bych ubrala, bože, jinak zima nádherná♥
Bratr má dnes narozeniny. Oooo, hepy brzdej, selbrejšn. Podstatné ale je, proč vám to vůbec říkám. Dala jsem mu perfektní dar! (tip pro všechny, co mají siblings, nápad se vždycky hodí, že jo:) Poslala jsem mu na mail odkaz na boty, které mi má koupit. :DDDDDDDD Samozřejmě, jsem hodná sestřička, tak jsem mu připsala i velikost, aby se moc netrápil. (pokud se k těm botám někdy dostanu, bože, asi umřete, jsou perfektní!!! Už mi v hlavě jede milion outfitů, které s nimi chci vytvořit:D)

Nejlepší věc na snídani - Dobrá vláknina (snad v Tescu ji maj teď za 39,- pouze)!!! Myslím, že jsem tu o ní už jednou mluvila, ale.. nedá se jinak. Jednou jsem viděla na blogu u nějaký holky, že si tohle koupila a nedá na vlákninku dopustit. Tak jsem si řekla, že mě to docela zajímá, tak že do toho půjdu taky a při nejbližší příležitosti si ji koupím. Božeeee, to je tak strašně dobrý♥ Třeba za dob gymplu jsem žila jenom tím, že si ráno dám misku vlákninky:DDD zkuste to:* (teda hlavně, pokud jíte jako já, pokud si třeba můžete v klídku dopřávat Nesquik, tak bych šla raději asi do něj:DD)

Viděla jsem se konečně s Evičkou a Isabellkou a zlomila to prokletí našeho současného života, který nám moc nedovoluje se vidět:( s přáteli tak obecně. Nikdy jsem nemyslela, že budu tak brzo řešit tyhle věci. Ale každý z nás má už v podstatě svůj život, každý se někam rozlétnul, máme spoustu dospělých povinností a je velmi těžké se stále pravidelně vídat:/ Sabina na to nedávno kápla. Přišla na to, že je to, že se nám teď zdá všechno takový divný a složitý, způsobeno absencí gymplu. Tam jsme měli čas jednou za tři týdny a neměli jsme čas uvažovat nad blbostma:) No, člověk si uvědomí, co měl, až když o to přijde. Klišé, ale velmi pravdivé.
Strašně mě bere, že konečně začali dávat premiérové prostřeno. Fiiiuuuu, už bylo na čase♥ A taky zbožňuju večerní program na prima love (po-čt), říkala jsem vám to už? Fakt doporučuju, protože pokud to máte jako já, že se k telce dostanete hlavně večer, tak tam já si najdu vždycky svoje. A Volejte věštce, aaaaaa♥:DDD

větší blboviny než obvykle:DDD
mějte se krásně:*
B. x