March 2012

[kombo top paráda]

30. march 2012 at 17:52 Diary

Už dlouho mi nebylo tak dobře, jako za tyhle dva pražské týdny.

Kari, čmoudi, povídání si do noci, maratony s Prostřeno, M., vybírání outfitů, snění a plánování, vysedávání na Žofíně, smsky o Vuittonovi, "hele, Jitka z Ulice, noaco.", skajpování, webkování, slintání nad Reyem, točení vlasů, lambo džambo/jambo, byznys, loudání se Prahou, skuhrání nad umřetýma nohama z podpatků, pomazánky, záchvaty smíchu, kdy se předkloníš a nemůžeš dýchat, čínský jídlo, kolča a frisečka, Cafe Colore, její vydejchávání krásných aut, Praha pod sluníčkem, makumbové, paní, co klepe, když se v noci zasměješ, sekání dříví na schodech v domě, faraón, nákupy, boty, kabelky, české modely z ulice, zevlování v pyžamu, chytání přízvuku té druhé i závěrečné drama na Hlavním nádraží... :)
VŠECHNO nemělo chybu.

Zjistila jsem, že nemusíš člověka znát jako své boty. Stačí, když víš, že se na něj můžeš opravdu spolehnout a víš, že je to ten pravej kámoš;) Máma říká, že to musí "cinknout". Mám pocit, že u Týnuše mi to přímo zařinčelo:)))

"Zítra mám Cyriláče hajzláče. Posraňáče."
"No, Pavluš, běž si něco přeložit. Běž si přeložit, jak se řekne anglicky ku**a, to seš totiž ty."
:DDD
Díky za vše, ženo, za to, jak jsi se o mě starala, jsi úžasná!
Snad brzy..
"Řekni.. co nám chybí?"

B. x

[praha v pohybech]

29. march 2012 at 16:29 Diary
více na gifyo.com/baarrccaa

Jak bylo v Praze? Třeba i takto:)
Díky Týně za webku aaa za spoluúčast samozřejmě:*
Fotky už brzy.. ;)

Lásku,
B. x

[čas na změnu, viď]

14. march 2012 at 20:35 Diary

Ahoj kuřata:)

Jsem právě u Týny, ťapkáme jahůdky, nadšeně vykládáme a dáváme lambo džambo. Jsem teď v Praze na nějakou dobu, potřebovala jsem nějaký vzrůšo, už jsem měla pocit, že mi v Ově rupne v bedně. Tady to kuře bydlí samo a nechalo mě u sebe:) Cesta byla náročná. Abych řekla pravdu, i přesto, jak Prahu miluju, ty čtyři hodiny cesty se smradlavýma lidma (kteří jsou skoro pravidlo!) mě úplně drtěj. Ale stojí to za to.
Když jste doma, hrknou klíče v zámku, ona otevře kabelku a povídá: "Já ti něco koupila! Takovou dobrůtku!", vytasí jahody, pustí cédéčko a ... já nevím, je to prostě děsně fajn. Srandičky, probráno snad všecko a mám úplně vyčištěnou hlavu.
Mám tu servis jako královna. Co královna, hotová carevna! Týna je tak zlatej člověk, že to není možný. Vždycky jsem měla takový tušení a konečně jsem si stoprocentně jistá, že jsem se nemýlila. Saduje do mě hustý slova, nad kterýma se do noci smějem, pořád něco chystá, nalejvá, řeší stejný věci.. a když ne, tak si je aspoň vyslechne ode mě.
"Ještě že máme tolik lamba."
Můžu vidět koho chci, samej orient, perský píšničky, srandičky, úsměvy, vůně, vonný tyčinky, svíčky, klídek a sexy pražskej vzduch. Ráno k Rusákům pro lambo a šunčičku a je to cajk:)

Může to být lepší?
Žeru tě, Týnuše<3

B. x

[pyramidky]

6. march 2012 at 19:18 Diary
+ outfit:)

Ahoji:P

Dneska Baru pyramidovala. Ale jenom tak decentně, zas nemusím přehánět, že jo:) Jsou už trochu grungy, ale zase.. maj příběh. Abych to vysvětlila, jednou, když u mě byl Hynek, už ani nevím jak, ale rozpadl se mu jeho opyramidovaný pásek. Automaticky s ním letěl ke koši, ale nakonec mi ho přenechal, když jsme oba usoudili, že by se pyramidy daly ještě nějak využít:) A hlavně mám Hýňu odteď neustále u sebe:D Chtěla jsem tomu trochu přidat, ale kapsička je malá a přes ty švy to docela špatně drží, tak vážně jen takhle decentně:) Jsou zlato/stříbrný (tím, jak jsou opotřebované), tak se hodí ke všemu. Připadá mi to jako takový hezký detail:)
Je krásný, jak se teďka obloha rozsvicuje, že jo? Sice stále docela zima, ale nemůžu si pomoct.. i když jsem dost zimníčkovej člověk, moment, kdy si 'musíte' nasadit sluneční brýle, je prostě super. Člověk má hned lepší náladu, jsem happy:)
Dnes jsem šla počkat Sabynu na zastávku, obešly jsme pár obchůdků a pochůzek, které byly třeba a pěkně jsme se prošly až domů:) Stavily jsem se ještě pro kolču lajt, tak mám teď u Uličky sváteček:))) Doufám, že se máte všichni moc fajn, že na vás sluníčko působí úplně stejně a žádná starost na obzoru!

Ťapkám vás,
B. x

ps. ráda bych ještě vzkázala Mišce B., že to tetování je opravdu galakticky úžasné!:*

[zázrak v láhvi]

2. march 2012 at 22:08 i heart this

Dnes zase jeden malý bjůty tip:P

Abych byla úplně upřímná, všechny ty laky typu "zpevňovač, drsoň, ocelář, výživný, xxl strength, bla bla" nemám ráda. Nevěřím jim. Nikdy jsem si teda nevšimla, že by alespoň jeden z nich opravdu fungoval a tak jsem rezignovala a přestala je kupovat.
Já měla celou základku fakt krátké a slabé nehty. Mám pocit, že jsem si je jako dítě snad jednu dobu i kousala. Největší problém ale byla právě ta slabost. Nějak jsem na tom ale jeden rok začala makat a docela mi narostly. Alespoň jakž takž. Na střední už si moc nepamatuju, že bych s nehtama měla nějaký problém, akorát to nebyla žádná sláva. Tak nějak normálně, no. Zhruba na začátku minulého roku jsem zažila zlom, co se péče o nehty týče:D Šly jsme tehdy s holkama na Screamers, povídáme, klebetíme a hodnotíme, no a všimly jsme si, že sousedka má velmi hezké nehty, docela rozdíl od toho, jak ji známe. Pevné a zdravé. Doporučila mi její - tehdy nový - objev, právě tento zpěvňující lak s hedvábím. Prý musím ze začátku nanést 7 vrstev, každý den jednu (můžete samozřejmě optímálně i víc, nic se nepokazí), na konci sloupnout a hurá. To pro mě tedy byl úplný horor, já totiž nosím nalakované nehty bez přestávky a vyjít s takto 'holými' nehty třeba do školy mi způsobovalo trauma:DD Už tehdy jsem je měla totiž docela dlouhé (vždycky se ale po nějaké době zlomily a já měla nervy v kýblu), takže to nevypadalo moc vábně. Nakonec jsem to vydržela, po týdnu sloupla, nanesla vrstvu (dvě/klidně i tři) pod lak, který chcete a hurá. Bože, tenhle lak je opravdový zázrak. Nehty jsou pevné, nelámou se a fakt vydrží skoro cokoliv. (+ nalakované nehty vydrží 642742827x dýl!) Když o sebe nehty vzájemně 'zaťukáte', ten zvuk nepochopíte, fakt. Je to božské! Jako gelové nehty. Akorát, že jsou vaše. Přírodní a krásné. Žádná umělina, žádný kýč:)

Kudy chodím, tak se mě ženy na nehty ptají, jestli jsou moje, jak jsem toho docílila a podobně... Takže už jsem lak rozšířila po všech známých, pravidelně se 'přidá' někdo nový:D Je čas i pro blog, rozhodně. Stojí nějakých padesát korun (občas 53kč, občas 57kč..), no nekup to. Taková směšná cena fakt.. Vážně mám pocit, že levný věci jsou kolikrát prostě nejlepší. Nevím, jak v jiných městech, ale v Ově ho koupíte v těch 'neznačkových' drogeriích (třeba poliklinika Hrabůvka) a rozhodně u nějakých nehtářek, v salónech nebooo těch velkých salónových skladech. Ale určitě to tak bude po celé ČR. Když přijdete a řeknete, že chcete "lak s hedvábím", určitě budou vědět:) Jděte do toho, dodržte postup a je to. Nepochybná nirvana pro vaše nehty, aaaa♥

Hudlánka,
B. :**