April 2012

[kudrlinky s pěšinkou uprostřed - s Baruš-srdíčkem:D]

28. april 2012 at 15:48 i heart this

Ahoj kuřata:)

Mám tu pro vás tedy článek o loknách, protože se mě na to stále ptáte. Předem chci ale říct, že nemám žádný převratný návod, který by byl spasením ve vlasové problematice, ale všímám si hlavních problémů, které děláte, když chcete super navlněné vlasy a ono nic. A hlavně - není to nic SLOŽITÉHO, tak se nebojte:*
(Barunka je srdíčko, protože nebyla namalovaná a nechtěla vás děsit:DD)

Problém číslo jedna je rozhodně věta: "Ale mně to nedrží."
že jo? Co se bavím s holkou a řešíme vlasy, vždycky mi řekne tohle. Rychle to spadne, nemá to tvar, atd.. Je to strašně jednoduché. Problém je ten, že většina z vás si často myje vlasy a žehlíte je, což je sice fajn, protože je máte rovné a hebké, ale na lokny zcela na prd. Vlasy rozhodně nemůžete mít čerstvě umyté. A taky - musíte je pár dní před 'loknováním' prosprejovávat lakem. Klidně hojně. Nic se s nimi nestane, nebojte, nebudete mít vlasy jako kámen, ale jinak to nepůjde:) Pěkně po vrstvách, hezky pečlivě prostříkat lakem. Jednoduše řečeno - mít je takové 'použité, obalené'.

Problém číslo dvě - "Moje kulma je jelito."
To je naprostý mýtus. Včera jsem sice potkala Gábi, která měla super vlasy, prý den staré, měla krásné lokny, vzdušné a svěží. Říkala, že má drahou kulmu a řekla bych, že to šlo vidět. Ale bezva lokny se daj udělat s čímkoliv, nebojte. Moje kulma stála asi pětikilo, což je naprosto směšné. Byla to snad nejlevnějí, kterou jsem tehdy v onom elektru viděla a jsem s ní spokojená:) Super kudrliny uděláte ale i s těmi retro zrezlými kulmami, co mají mámy kolikrát ještě schované hluboko ve skříni. Takže tohle vůbec neřešte. Čapněte, co máte a směle do toho:))

Malý tip - určitě použijte ochranný sprej na teplo. Není to sranda, že jo, pořád něco s vlasy děláme, srandičky kočičky, ale musíme je taky chránit. Já si koupila někdy k Vánocům vytoužený Got2Be - Guardian Angel, jsem naprosto spokojená. Tak krásně voní, že mám chuť si ho pokaždé nastříkat do pusy!:D (je super na vše, fénování, kulmu i žehličku:) Stojí okolo stovky.

Rozdělte si vlasy do více vrstev, aby se vám lépe pracovalo a nebyl v tom zmatek. Vlasy točte rozhodně směrem od obličeje. Někde vzadu to můžete i prostřídat, ale podle mě je vážně nejlepší ten směr zachovat, vypadá to líp, dělá to hezčí obličej. Nejlepší je natáčet vlasy rukou přímo na kulmu, nepoužívat ten klips, pokud mi rozumíte. Já to ale neudržím tak dlouho, takže dolní vrstvu dělám normálně s klipsem, jinak bych u toho asi strávila mládí:D Klidně to udělejte stejně, pokud máte dlouhé vlasy, ale s vrchními vlasy si určitě pohrajte a věnujte tomu čas. Pramen po prameni natáčejte na kulmu směrem od obličeje. Já mám teda vždycky pocit, že mi upadnou ruce, ale určitě se to dá:D
Vlnu po vlně vždycky znova prsty zatočte a nastříkejte libovolným lakem na vlasy.

Já mám radši, když to trochu 'spadne', takže si vlasy natočte klidně dřív, ne těsně před odchodem. Někdy to nechávám i přes noc:)
Můžete horní vrstvu klidně udělat i žehličkou!

1. jak to vypadá druhý den, 2. žehličkou:

Mnoho zdaru, kopretiny!
Jakékoliv otázky ráda zodpovím, poradím:*

B. ♥

[b. a tetování, wohoo]

24. april 2012 at 19:31 Diary

jupityyy juhu:D

Baru je pokreslená!:D Konečně je to hotové. Konečně to mám za sebou. Jsem nadšená, no jo, když mi trvalo milion let se odhodlat:D
Měla jsem děsnej strach. Vůbec jsem totiž nevěděla, co si představit, jaké to bude, až se mě ten strojek dotkne:D Četla jsem, že je to jako by vás třeba škrábala kočka. To možná docela odpovídá. Dělá to děsnej kravál a je to divný. Ale dá se to přežít. Nic příjemnýho (vidno na úplně poslední fotce:DDDD), ale ok. Neumřela jsem:))

Veru a bratr šli se mnou, takže o to víc v pohodě. Znamená to "nejkrásnější přání" (připadá mi to dost osobní, ale vím, že se na to bude spousta lidí ptát, takže ať je to jasný:), trvalo to asi půl hodinky. Kdyby někoho zajímalo toto info;) Všichni asi ví, proč zrovna arabština. Většina lidí, která tu chodí, mě stejně zná. Jsem to prostě já. Můj everydaylife. Celý orient je pro mě nejkrásnější přání. Pak to má pár stories schovaných uvnitř, ale to už je moc osobní:))) Pomáhal mi s tím H. a S., těm patří velký dík:*
Jsem strašně happy. Fakt. Miluju to a pořád to očumuju.
Díky, děcka, že jste šli se mnou a díky bro' za fotky:* jste super!

A díky taky Borisovi, ostravské tetovací jedničce:* ten chlap je snad největší blázen, kterého jsem poznala! Ale žůžovej!:))
www.boris-styx.cz

Snad se vám tetovačka líbí,
držím palce všem, kteří to mají zatím v plánu:)

B. x

[spend a little beauty on me now, yes i like it]

23. april 2012 at 14:45 Diary

Zítra tetovačka.
V 16:00. U Borise.
Jsem nervózní jak šuby duby.
Ale pořídila jsem si své vysněné little black dress, tašku
a nová orient kolekce H&M mě zabíjí. ♥
Miluju mámu a chybí mi Týna. Tuze moc.
A tečička.

Ó.
Mnoho lásky, vy moji bobeši,
B. x

[baruna opět v pohybech]

17. april 2012 at 20:47 Diary

pár nových gifů, kdo mě nemá na gifyo:) a taky abych dala vědět, že žiju:P
Článek jsem chtěla zveřejnit mnohem dřív, nějak mi to tu ale blblo, tak jsem se nervla a nechala to tak. Bylo pozdě v noci a já už sotva viděla:D Co ten blog.cz někdy dělá.. :))
V posledních dnech se toho děje opravdu dost. Spousta nových lidí, spousta aktivit přes den, spousta setkání po dlouhé době, cvičení, jídlo samozřejmě.. taky jedno velké překvápko, ale to nechci říkat, dokud do kompletně neklapne:) Ale nespím z toho, je to fakt.. wuaa♥
Se Sabinou podnikáme hon na zebří kraťasy z Háemka, protože prostě chci, aby je měla, ale oni asi nechtěj, pořád je tady nemaj a asi ani mít nebudou:/ to je mi tedy spravedlnost. Já učinila pár zásadních kupů všech galaxií a jsem tak šťastná!:D Někdy v dalším článku se podělím^^ Mám taky připravené dva o vlasech, jeden jen tak, druhý proto, že si to tu nějaká slečna přála, takže tak:))
Všechno je moc fajn:) Jen to počasí jě nějaký jetý pořád a už mě to neba. Doufám, že se to brzy umoudří a přijdou blazery a svetříky:)

Mějte se krásně, kůzlata:*
B. x

[make a wish]

11. april 2012 at 18:34 Diary

"Můžeš mi říct, jak s takovýma modřinama mám jít domů?"
"To jsou značkyyy.."
:D♥

B. x

[04/07/2007]

7. april 2012 at 13:15 Diary
tokio-hotel-de, Hexouše tumblr:*

Kde jsme byli tehdy a kde jsme teď?:)
5 let je dlouhá doba. Strašně se to všechno změnilo. Vyrostli jsme my, vyrostli oni. Nebudu tady tvrdit, jak už mě neberou, že jsou takoví a onací. Měníme se přirozeně všichni. I když už to sice není tak intenzivni, jako když mi bylo 15, stejně je strašně miluju. Mám je ohromně hluboko zaryté pod kůží a to se prostě nezmění. Dali mi toho tolik krásného! Dá se nemilovat někoho, kdo je celé vaše dětství/dospívání? Jenom kvůli tomu, že se ten koblih potetoval tak a onak? Že má jiný vlasy, že bydlí jinde?
Neumím si bez Tokia představit svůj život, neumím si představit život bez vás, svých tokio přátel:))) Jste nejlepší! Děkuju za 7. dubna 2007, kdy jsme společně šíleli v ČEZ aréně, díky vám za 15. března 2010, díky vám za každý další den. Jsme rodina a to je u mě pořád stejný:*
Krásný vzpomínací den, Aliens!:)

B. x

[stay strong, ladies]

4. april 2012 at 13:54 Diary

Poslední dobou jsem se sebou velmi spokojená. Mám totiž pocit, že se mi v cestě za lepším tělem docela daří a mám další vlnu toho "lepšího" období:)) (znáte to, s něčím se furt trápíte a makáte na tom a vono nic!) Je to nejspíš tím jarem.. kdo ví:)
Přínáším vám pro pobavení své foto z roku 2009. Je vtipný se na to dívat. Ale musím říct, že vždycky potřebuju nasbírat notnou dávku odvahy, abych to zveřejnila:D Diví se někdo? ..
(mimochodem, foto z 09 od - B.)

Nerada to celé beru jako nějaký úkol, že se pořád za něčím honím. Chci věcem dát volný průběh, i když to "úkol" samozřejmě je. Chtěla jsem vám (kdo bojujete s váhou) jen říct, abyste měli hlavně trpělivost. Pokud máte najít vůli zhubnout, ona jednou určitě přijde. Ta "dostatečná". Já to taky dlouho nechápala. Chtěla jsem vypadat jinak, trápila se kvůli tomu, ale nedělala jsem proto nic. Ale nebojte, on jednou vážně přijde takový zlom, kdy si uvědomíte, co je vlastně správně a půjde to. Pokud ne, tak se do toho nemá cenu nijak pouštět.

Je to hrozně zdlouhavé. Pořád si musíte něco odepírat, omezovat se s přáteli a pořád se sebou nejste spokojeni. Někdy jsem tím vším vážně tak moc zpruzená, že mám chuť si hodit mašli:DD Když se na vás pak ale lidé, kteří vás znají, dívají obdivně, pochválí vás vaše zubařka, prodavač v krámě s potravinami nebo bratrovi kamarádi.. stojí to za to. Člověk je sám se sebou nespokojen snad pořád, to je docela přirozený, aspoň myslím. Ale když vás ocení okolí, které je naprosto objektivní, je to pocit k nezaplacení. Nemám na sobě ráda strašně moc věcí. Visí mi břicho, mám obrovská stehna, povadlé ruce, jsem bílá jak tvaroh a tisíc dalších hrozných věcí, ať už je to cokoliv, nikdy to na sobě nesmíte dát znát. Můžete si na to stěžovat doma, nejlepším přátelům (díky, ženy, za trpělivost:*), někomu blízkému.. ale nesmí to na vás jít vidět. Lidi to hrozně moc vnímají a to není dobrý. Pak na druhé působíte napruzeně, zle, nepřátelsky a smutně. Kdo tohle chce?

Denně se mě lidi ptají, jak jsem těch 20 kilo dala dolů. Můžu doporučit jenom cvičení a čistou vodu. Já cvičím denně asi hodinu (+/-), plus 300 sed-lehů (to je ale velmi individuální, cvičte podle toho, jak chcete a co konkrétně potřebujete změnit!) a vypiju asi 3-4 litry čisté vody. To je to jediné, co bude určitě fungovat na každém. To ostatní si bohužel musíte najít sami. Ty kecy v časopisech hoďte za hlavu. Žádné rajčatové/mléčné/vaječné/whatever diety. Je to o vás. Dejte tomu čas, inspirujte se na netu a hledejte to, co vám bude vyhovovat, po čem zhubnete. To, že já například nejím žádné pečivo, neznamená, že to bude zaručeně vyhovovat každému, apod. Srovnejte si to v sobě.
Klidně si dejte čokošku a vynechejte cvičení. To by jinak nebyl život:) (nebo se z nás stali roboti?) Držím vám všem, kteří chcete zhubnout, moc moc palce, nezapomeňte, že je to běh na dlouhou trať. Jsem ráda, že já už se rozhodla.

Čeká nás celoživotní boj, ale slibuju, že když se do toho pustíte, změní se vám život. Můžete randit s kým chcete, nosit co chcete a konečně si můžete věřit:) Hlavně se nebát a vydržet:*
Kdokoliv by chtěl, klidně mi napište, můžem to probrat:*

Lásku a mnoho sil,
B. x

[random berry photos]

2. april 2012 at 16:44 Diary

Přináším pár fotek, které se mi za poslední dva měsíce nakupily v telefonu:) Ten je vždycky při ruce, takže zachytí ledacos, známe to:))
Takže brusleníčko, procházky se Sabinne a Froďanem, papkání.. a v neposlední řadě - časopisy mě poslední dobou milují:D Destinace mého srdce a sheikh mého srdce:D♥
(kdo mě zná, tak ví!:D dál to rozvádět nebudu, protože zas někoho jistojistě vyděsím:DD)

Dnes jsem byla u zubaře a zubiska mám konečně kompletně v cajku^^ Děsně se mi ulevilo:) Zase jsem taky najela na svůj režim denního cvičení, protože se na sebe už nemůžu dívat a hrozně mě mrzí, že jsem to porušila na nějakou dobu:D Úplně jsem selhala!:D Akorát se posledních pár dnů teď fakt sotva hnu.. :D whatever, léto za dveřmi!

Držím všem palce, aby vám vyšlo to, po čem toužíte! Byť by to byly jen maličkosti:P
Brzy snad nějaký bjůty/fešn článeček, zkusím něco vymyslet:*

Zatím pa, broučové,
B. ♥