[baruna opět v pohybech]

17. april 2012 at 20:47 |  Diary

pár nových gifů, kdo mě nemá na gifyo:) a taky abych dala vědět, že žiju:P
Článek jsem chtěla zveřejnit mnohem dřív, nějak mi to tu ale blblo, tak jsem se nervla a nechala to tak. Bylo pozdě v noci a já už sotva viděla:D Co ten blog.cz někdy dělá.. :))
V posledních dnech se toho děje opravdu dost. Spousta nových lidí, spousta aktivit přes den, spousta setkání po dlouhé době, cvičení, jídlo samozřejmě.. taky jedno velké překvápko, ale to nechci říkat, dokud do kompletně neklapne:) Ale nespím z toho, je to fakt.. wuaa♥
Se Sabinou podnikáme hon na zebří kraťasy z Háemka, protože prostě chci, aby je měla, ale oni asi nechtěj, pořád je tady nemaj a asi ani mít nebudou:/ to je mi tedy spravedlnost. Já učinila pár zásadních kupů všech galaxií a jsem tak šťastná!:D Někdy v dalším článku se podělím^^ Mám taky připravené dva o vlasech, jeden jen tak, druhý proto, že si to tu nějaká slečna přála, takže tak:))
Všechno je moc fajn:) Jen to počasí jě nějaký jetý pořád a už mě to neba. Doufám, že se to brzy umoudří a přijdou blazery a svetříky:)

Mějte se krásně, kůzlata:*
B. x
 

4 people judged this article.

Comments

1 Lenka:)) Lenka:)) | 21. april 2012 at 21:30 | React

Juuu,supeer!! tak to se moc těším "na ty vlasové článečky" ..děkuju:)))..jinak s tebou plně souhlasím, už se nemůžu dočkat, až opráším  ty svetříky!:DD:))))

2 BAARRCCAA BAARRCCAA | Web | 1. may 2012 at 23:32 | React

[1]: nemáš zač:**

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement