May 2012

[baruna ve videu]

22. may 2012 at 17:15 Diary

Taková splácaninka z animaček, které asi většina z vás tady už dávno zná.. Ale co:))
Původně to tedy mělo být skutečně video, ale jelikož se mnou WMM moc nespolupracuje (a s ostatními video-programy jsem docela na štíru), tak aspoň takhle:)
Snad se vám video bude aspoň trochu líbit:*

Brzy zase článeček & fotky!
Miluju vás♥
B. x

ps. děkuju, Týnko♥ (zdrojem aspoň dobré poloviny je právě ona, láska moje, at 1:08)

[a nezlobí, je po hříchu]

14. may 2012 at 10:14 Diary

Pociťuju, že musím podstoupit další omezení, co se mého stravování týče, léto je za dveřmi a já mám poslední dobou pocit, že bych sežrala celý svět. Beze srandy, vážně. Kolikrát jsem normálně plná, další jídlo vlastně nemám kam technicky dát, ale já pořád přemýšlím, co bych tam ještě přihodila, taky nad čokoládou, zmrzlinou, karamelem, dorty a bonbóny, želé a... Bože!:D

Dnes ráno jsem zkusila vlastní ovesnou kaši podle mámy (se skořicí a sójovým mlékem) a byla docela dobrá. Obědvat budu asi kuskus (opět:D, jsem kuskus-totální-addict:D) a pak nevím. Nic tu není, takže vyskakovat si moc nemůžu:D Chystám na léto velké věci.. snad to vše vyjde. Pokud se něco hne, dám vědět:) V pátek jdeme s děckama na gympl, loučení s letošními maturanty a tak.. Velmi se těším. Ondru a Hanku jsem neviděla už strašně dlouho a chybí mi ty chvíle, kdy jsme spolu pokaždé umírali smíchy. Vytasím nějaký pěkný outfitek, dobrou náladičku a.. waaa, nemůžu na to ani myslet, fakt se těším:D Brzy plánuji nějaké nákupy, potřebuji trochu obohatit letní výbavičku, ukojit své narozeninové tužby a kdoví, co ještě:D Poslední dobou jsme taky s Veru docela sportovně natěšené, zkusila jsem s ní powerplate (docela pecka teda, myslela jsem, že umřu, ale opravdu to funguje, již po první návštěvě, doporučuju! někdy kdyžtak článek, jestli u toho vydržím a neumřu:D) aaaa chceme jít zkusit jednu růžovou dámskou posilovničku tady kousek.. Tak uvidíme. Musím s tím svým břicháčem něco dělat, už roky je to hotový plandáč a mám z toho depréze:DD

zdravému životu zdar!:D (představě koupele v karamelu taky, pssst)
Miluju vás!
B. x

[oh my! pekelně dobrej kokos]

12. may 2012 at 22:36 i heart this

Takže, děcká.... připravte se na pořádnou pecku-tip.
Já ani nevím, jak začít, protožě jsem prostě.. hotovson:D
Ok, máma dostala tohle tělové máslo Cien někdy minulý rok na narozky. Usoudily jsme, že už je čas produkt využít (než aby se zkazil, right). Párkrát jsem vám říkala, že Cien miluju, ale přesto jsem nějak neočekávala žádný zázrak... ale PROBOHA!!!! Tohle máslo je vážně bezva. Teď jsem si všimla, že ho mají ještě zítra v akci, nějak za 99,-. Myslím ale, že normálně to nebude zas tak velký cenový rozdíl. Možná do sto pade? Who knows. Ale stojí to za to.. Podle mě vydrží asi tak milion let a za tu vůni?!!! Oooo! Kdo nemá rád kokos? Kdo nemiluje kokos? O nikom zatím nevím, ha. Udělejte mi radost a běžte si toto skvostné máslíčko koupit! Kůžička pak voní prostě yummy yummy neodolatelně, vaše peněženka rozhodně nebude brečet (ještě navíc když stihnete akci:*) a budete jednoduše nejhedvábnější! Používám ho všude, na nohy, na tělo, dokonce i na rty.. Hodí se vždy a všude (myslím, že v létě na opálenou pokožku bude bezkonkurenční.. výživný a voňavý, přesně pro léto!)

(K dostání ještě čokoláda/mango -myslím-, ale nemám ozkoušeno. Zatím!:D)

ps. zapomněla jsem dodat, že vůně mi nepřipadá úplně jako vyumělkovaný, čistý kokos, je tam cítit trošičku 'příroda', tak ať víte.. na kůži se to ale úplně vytratí:))

Utíkejte do Lidlu, věřte mi!:D
S láskou,
B. x

[happy bday & stuff]

9. may 2012 at 21:25 Diary

jsem za vás všechny strašně vděčná.
you make my life worth it.