June 2012

[you want it? then fight for it.]

27. june 2012 at 9:55 Diary

více fotek v celém článku ↓

[botofil]

21. june 2012 at 22:02 Diary

moje nejlepší úlovky za poslední dobu♥

B. x

[tip: marijánkové políbení]

8. june 2012 at 11:41 i heart this

Dnes přináším opět další supr čupr tip! Tentokrát pro rtíky:P

Musím říct, že jsem nikdy nepociťovala, že bych měla s vysušenými a popraskanými rty nějaký problém. Ale poslední dobou se mi to stává stále častěji.. Ať to máte jakkoliv, myslím, že super balzám se hodí každýmu, holkám i klukům, každého věku..
Nemusím nic, v čem je marihuana. Tedy pokud se bavíme o kosmetice, jinak s ní nemám žádné zkušenosti, takže nemůžu sloužit:D Ale ať je to nacpaný kamkoliv, nemůžu si pomoct (i přesto, že její blahodárné léčebné účinky jsou neustále opěvovány), ale mám k tomu prostě nějaký odpor. Připadá mi totiž, že konopí jednoduše smrdí. Někomu to nevadí, ale mně teda jo. Nicméně.. když jsem teď byla u Týny v Praze, tak jsem měla rty hrozně popraskané, úplně to pálelo. Mazala jsem svými oblíbenými favority (labello sos lip balm & astrid maxi ochranný jelení lůj na rty), ale pořád žádná změna. Chvilkové 'utlumení', ale nic zásadního. Tak mi Týna doporučila tento, který měla v koupelně na poličce... No dobrý bože! Lepší balzám asi vážně neznám. Už po jednom použití je cítit znatelný rozdíl!

Nesmrdí, skvěle léčí, má v sobě i včelí vosk a dokonce i spf 15! Například ve Shleckeru ho seženete za 29kč. No řekněte mi, co může být lepšího?!
Díky, Týnko, za úplně nejlepší objev poslední doby a hlavně - skvělou záchranu!♥

Opravdu doporučuju, při příští návštěvě vaší oblíbené drogerie si ho určitě kupte, je nejlepší!^^

S láskou,
B. x

[baruna ve videu #2]

5. june 2012 at 10:36 Diary

Druhý díl, mé super filmové schopnosti se opět projevily! Haha:DDDD
Ale teď vážně... opravdu mě to nějak chytlo. Zde, v druhém dílu, toho lze vidět mnoho:D
Týnku, Isis, emoce, nahotu, moje svaly, tanečky... video už nezahrnuje jen gify, na konci už jsou i dva normální klipy. A jelikož jsem zjistila, že u bratra můžu dělat i taková videa, tak jsem začala točit fakt ve velkém.. Takže se brzy těšte na upgrade:))

Doufám, že se vám taková moje další malá hovadinka bude líbit.. :P

Srdíčko, opičky moje:* ♥
B. x

[Pocahontas z Lübně]

3. june 2012 at 15:32 Diary

Ahoj kuřata!:)

Praha je pro mě (jakožto obyvatele týhle černý... perly na východě) skvělá. Je to totiž alespoň malé východisko z mé "nesnášímtutozemi" situace, která mě fakt ubíjí:D Není to tím, že jsou v Praze jiní Češi. Ale cizinci. Alespoň tihle hluční lidé namixovaní z celýho světa člověku dodaj dojem, že je někde jinde. Ne v zemi, kde se lidi neumí oblíkat, nedbají o sebe, nemají se rádi a neumí být ani zdvořilí. A nemračit se. Proto ji miluji. A považuju ji za svůj druhý domov. Už jen kdyby ten 'druhý domov' měl zahrnovat jen lavičku u Hlaváku.

Tento týdenní pražský výlet byl vlastně úplná náhoda. Měla jsem s sebou jen kabelku, pár kousků oblečení, peníze a dobrodružné odhodlání, haha. Jela jsem za mužem, strávili jsme spolu nějaké chvíle, ale v úterý jsem byla okolnostmi donucena zavolat Týně a zjistit, jestli je v Lübni a mohu ji navštívit:D Nemohu to dále rozvádět, jelikož je to pekelně skandální a svět by to neunesl:DD
Stal se ze mě ale suprčupr cestovatel. Asi milionkrát jsem musela přestupovat, nicméně už zvládám v té džungli dojet tam, kam mám. Kromě Náměstí nějakejch bratří, to nelze. Ale jinak jo. Dojela jsem do Libně, kde se měla Týna nacházet s mámou na pakistani-obědě. Hnala jsem se libeňskými ulicemi s jazykem na vestě, ale už nad stresíkem převažovalo těšeníčko na tu mou samYci a pocit "dostalajsemsepřescelouprahujsemmástr". (jako se mnou to vážně není sranda, já nevím, jak vy, ale já jsem z některých neznámých tramvají mimo i tady v Ově, takže.. ha-ha-jelito.)

A pak už následoval klasický scénář.. I když trochu okořeněný nervíkama ze čtvrteční zkoušky z Platónů, filosofických knírů a kremrolí, tlustejch Akvinských a podobně. Navštívila jsem Cevro, seznámila se s čupr jelitama z Tejniny třídy a panem Langrem (:DDDD), nakoupily jsme, uchodily jsme se, najedly se k prasknutí, spaly, čučely na Prostřeno a asi tisíckrát šlo o život, když se nešlo od smíchu nadechnout.
A konečně jsem měla někoho, komu můžu česat vlasy a zkoušet si tutošky z YT. Na sobě to člověku většinou moc nejde, znáte to, ale tady paní Pocahontas poskytuje vše, co si úchyl na česání může přát:D Ach jo, kdybych tak mohla někoho česat každej den... mé srdce by vzlétlo jako sokol.

Je super mít někoho, kdo se směje vašim vtipům, má radost, když mu zatančíte tanec u tyče u dřevěného sloupu uprostřed bytu, nechá si zaplétat celou hlavu, miluje stejné seriály, sdílí stejně obří lásku k jídlu, půjčí vám tepláky a ponožky a postará se o vás (ať se děje cokoliv).. Ta číča pro mě prostě mnoho znamená.

"A ty si prišla do konfrontáce?!"

B. x

nášup fotek a gifů v celém článku;)