July 2012

[to malé, chlupaté trdlo]

30. july 2012 at 23:02 Diary

Zítra už mě nikdo nebude budit ráno v šest slintáním mi pod nos nebo funěním do ucha..
Ta moje malá bublina je zpátky doma u Candy a i když je to za rohem a nic se v podstatě neděje (+ mi odpadla asi tuna povinností...), tak jsem to dneska obrečela:D A ne jednou:D Miluju ho odjakživa, ale úplně jsme byli spojeni teďkonc:D
Hodiny jsme se tu váleli po zemi a šmajchlovali se o sto šest!:DD Sice jsem nemohla skoro ani 200m do Alberta, jak naříkal, když jsem zavřela dveře, ale samou láskou bych ho snědla. Nemůžu si pomoct.
A už vážně žádné probuzení ležícím psem na hrudi, ach jo. :))))
Psa bych asi nechtěla (fakt mi rvalo srdce ho kdykoliv nechat doma, asi bych to nezvládala), ale jsem dneska fakt úplně na kašičku:D Bobek. ♥

Včera jsem ale mimochodem zažila jedny z nejhezčích chvil vůbec. Přijel mi můj íránský kamarád společně s jeho bratrem a ... doteď jsem nespala:))) Co může být lepšího, než dva krásní muži, kteří se o vás starají jako o princeznu, hodiny prosmáté nad kravinama, dobré pití, společné mačkání se v posteli, miliony fotek, hudba a žádný spánek jakožto očividné mrhání časem? Asi o ničem nevím:) Dost často mám pocit, že za všechno hezké musíme hodně platit (jednou jsi dole, jednou nahořeee:), ale sakra to miluju. ♥ Miluju ten pocit, kdy na dloooouhé hodiny zapomenu, že jsem v ČR. Díkybohu, že je to skoro pořád, husí kůže a teplo all the time:))) Inshallah:))

Fičím spát, lásky mé. Jsem zvědavá, kdy se vzbudím... Aspoň tak za týden, prosím?:)
Mějte se všichni moc, moc krásně (a žádné vylomeniny, divoši!:*),
miluji vás♥

B. x

shukran za song, Y. :*

[while you're searching for something right]

27. july 2012 at 22:07 Diary

Zdravím, koťata:))

Přicházím konečně s novým kecacím článkem.
Nevím, jestli se toho u mě děje tolik podstatného, ale potlachat můžeme, že jo:) Mám pocit, že se vám dost líbí, když dělám nějaké tips-články v rubrice "i heart this". Spíš se teda vyjadřujete na facebooku (tak nějak obecně), ale líbí se to, snad. Uvažovala jsem tedy, že bych do této rubriky přispívala častěji. I mě samotnou hrozně baví, když vidím, že jsem někomu dobře poradila nebo ukázala něco nového, co se mu bude hodit. Takže pouvažuju a brzy hodím něco nového:)
Snad budete rádi.

Minulou sobotu jsem byla konečně se svým syrským mužem. [(/autorem mého tetování) + (bože, a je zase další víkend, to je šílený...)] Stýskalo se mi.
Jsem ráda, že já nikdy nebudu paní doktor, to je tak časově náročný zaměstnání, že se mi to opravdu nelíbí a to to ani nedělám, haha. Nicméně všechna čest, to je jasný. Jenom toho času, ach jo... Ale přijde mi, že když je Ramadán, tak je fakt všechno super:D Na všechno je čas a všechny povinnosti jdou stranou. Zavedla bych to i v Evropě, třeba by se tady lidé konečně naučili trochu vypnout. Když už jsme u toho, musím ještě zmínit, dneska jsem tak uvažovala, že to tetování bylo jedním z nejlepších rozhodnutí, co jsem kdy udělala. ♥

"Where are you from? Italianooo?"

Mám tady teď na pár dní Sabinne's Froda:) Je to zvláštní mít najednou psa, když ho člověk nikdy neměl. Ale jde mi to docela dobře, myslím. Teď mi tu jeho výsost hajá v křesle, kouká na Kurvahošiguttentag a je snad spokojen. Jestli ne, tak ho seřežu, protože kolem něj skáču jako kolem něj snad nikdo nikdy neskákal:DD Opravdu se snažím. Akorát nevím, jestli mi to nadšení vydrží i nadále:D Ale nemůžu si pomoct. Hrozně ho miluju, je to úplný kuře. Kdo zná Sabinu a nezná Froda, jako by nežil:))) Frodo je prostě děsně posvátnej. Kolikrát někdo cizí ani nechápu, že je řeč o hafanovi:))))
Už asi miluje i mámu, ta šla teď spát a Bolek neBolek, hned fičel za ní:))

Mám ale hrozný problém. A nebuďte zděšeni, prosím.
... Tak jo, řeknu to. Já se asi těším... do školy. SKANDÁL. Dobrá, já vím, že mě to hned první týden opět přejde, vím, vím, vím, ale strašně se těším na ty lidi. Na ten hektický život. Šup na přednášku, šup do města, šup na arabštinu, šup vyčerpaná spát.. Časy, kdy je vaše jediná radost diet coke o pauze, která má 5minut. Asi to miluju, i když už šedivím a hrozně nadávám. Hordy a hordy učení a stresu. Ale každodenní outfitky, botičky, haare, město, shon. Nemůžu se dočkat.

Co vaše víkendové plány? Já na zítra nemám asi nic, ale neděle bude asi velká. Hrozně se těším:)
Dnešní noc bude asi ve znamení zevlíku u Simíků a Tumblr, ha. Kdo by to nemiloval?

Mějte se strašně krásně (ať už děláte dnes/o víkendu cokoliv),
miluju vás,
B. ♥

nášup fotek v celém článku:) !


[tetovačka na oko]

24. july 2012 at 21:21 i heart this

Další tip v řadě:)

Já teda na oční stíny moc nejsem, že bych potřebovala každou novinku, která vyleze na svět, to určitě ne.
Ale když jsem začala vídat Maybelline Color Tattoos 24hr ve videích svých yt beauty gurus, zaujaly mě natolik, že jsem je musela mít za každou cenu. Ono to sice ani nevypadalo, že by k nám tyhle oční "tetovačky" kdy dorazily, známe to, ale podařilo se a můžeme si taky z pár odstínů vybrat.. Já zvolila odstín 05 - Eternal Gold, protože mám ráda zlaté oči. Je to výrazné, ale stále ne moc. Boha, miluju je. Slyšela jsem, že zlatý odstín je ze všech na dotyk nejméně "máslový", ale já jsem nadmíru spokojená. Zvlášť k opálení budou super, myslím. Opravdu drží snad tisíc let, jsou úžasně syté a roztírají se jako sen.. Velmi doporučuji!

Mám je za 119kč, ale obecně je seženete asi do 149kč, ve většině drogošek. Mají třeba ještě hnědé, krásně tyrkysové, fialkové... Určitě si vyberete:)
(Někdy samozřejmě dodám fotku na očku:*)

Pusu,
B. ♥

[nejlepší baby pink věc na nehty ever]

23. july 2012 at 11:40 i heart this

Juhů, další doporučeníčko!:)

Tohle má teda za sebou opět docela story.
Projížděla jsem si minulý týden svoje starší fotky a narazila jsem na jednu z minulého léta, kde jsem měla světlounce růžové nehty a úplně jsem si říkala, že je to strašně pěkný. Já mám teda na nehtech raději výrazné barvy (neony, korál, hot pinks..), ale na té fotce jsem si připadala taková jemná, čistá.. :D Ani nevím, jak přesně to popsat, ale snad mi rozumíte...

Bylo tedy jasné, že v následujících dnech je na řadě lov na nějaký super baby pink lak. Měla jsem na mysli Dermacol, sakra, viděli jste jejich nové laky??? Dobrý bože, ty jsou jak ze snu!:D Miluju ty odstíny a proto jsem měla chuť vyzkoušet právě to (asi 80kč). Ale tam byl baby pink lak trochu tmavší bejby, než jsem zamýšlela. Ale už jsem ho skoro měla v košíku. Pak jsem objevila skvělý odstín přesně podlé mé představy u Maybelline Mini Colorama (odstín Candy Bar) za skvělou cenu. A teď to začalo. Vůbec jsem nevěděla, co vybrat. Ani má skvělá rádkyně Verunka mi nepomohla!:DD:*
Nechtělo se mi na jednu stranu za lak dávat skoro kilo, když mám na jednu várku půlku lahvičky. Na stranu druhou jsem ale měla strach, že u levnějšího budu zase zoufalá z natírání 16 vrstev a skonám dřív, než to aspoň trochu uschne. (znáte to děsný krytí u těchto odstínů?:/)
Nakonec jsem ale zvolila ten levnější od Maybelline, jak jste jistě pochopili:))) a jsem děsně nadšená!
Je výborný, krásně kryje, nepotřebujete 16 vrstev a je za hubičku.
Co víc si přát?? Strašně moc doporučuju všem holčičím holkám, které tohle čtou:))

Maybelline Mini Colorama - 29kč.

S láskou,
B. ♥

[poděkování]

20. july 2012 at 10:16 Diary


Co dodat? Vážně nemám slov:)
Tohle je důvod, proč miluju blogy, lidem to totiž vážně něco může dát:)
Děkuju, děkuju, děkuju, milionkrát děkuju, znamená to pro mě mnoho, neumím ani vyjádřit, jak moc. Mám vážně radost, že to takhle někdo vidí a třeba ho sama i inspiruju. Jde to, ženy, když se chce, tak to vážně jde, přísáhám.
Zvládnete to všechny, protože who run this world?
GIRLS. ♥

Já pokračuju v procesu, děkuju ještě jednou Em. za krásný článek a vám ostatním mnoho sil:*
B. x

[add me on facebook]

19. july 2012 at 15:37 BAARRCCAA

www.facebook.com/barca.strelecka

Pokud by někdo chtěl.. klidně přidejte, ráda se skamarádím:))
B. x

[i got bruises on my knees for you]

17. july 2012 at 17:16 Diary

Někdy se stane, že se chováte úplně jinak než obvykle.
Někdy se stane, že v tom důsledku děláte věci, které byste nikdy nedělali.
Někdy se taky stane, že se necháte unést někým, kým jste vůbec nechtěli.

Někdy se stane, že si připadáte sami, i když vám teče inbox, mobil stále pípá a vaši přátelé jsou stále u vás.
Někdy se stane, že toho všeho máte dost.
Někdy se stane, že se věci rychle mění.
Někdy se stane, že se lidské vztahy mění v něco nepochopitelného.
Někdy se stane, že máte pocit, že se všechno hroutí.
Někdy se stane, že si nepřipadáte dost dobří.
Někdy se dokonce stane, že máte tendence něčeho litovat.

Důvod toho všeho? Jste moc hodní a nechcete lidem ubližovat.

Ale něco vám povím. Nikdy ničeho nelitujme. Ten pocit/slovo by se mělo zrušit. V tu chvíli jsme to tak chtěli a připadalo nám to tím nejlepším, co může být. Nejsme roboti. A děláme chyby. Ale to je život.
Někdy si říkám, že mám sakra štěstí, že jsem tak silná povaha. Spousta věcí by mě totiž určitě dost položila.
Ženy, nezapomínejte na to, že jste ta nejkrásnější stvoření na světě:)
Buďte ohromné, silné, vášnivé a milující. Hlavu vzhůru, jistý krok a voňavé vlasy:)
Všechny vás strašně obdivuju a nechci, aby se jediná z vás trápila. Takže se nenechte lámat zbytečnými věcmi.. Přisahám, že v drtivé většině případů to vážně za slzy nestojí.
Ale někdy to člověku ujede, já vím... To si ale necháme pro sebe, všechno se vrátí do starých kolejí, slibuju:*

Poslední dobou se toho děje tolik a vlastně nic.. Znáte to?:) Jsem s tím ale spokojená. Každým dnem mám pocit, že mi život koluje žilami jak splašený a tak to miluju. Brzy snad uniknu do ráje a budu to zase já;) Snad začátkem srpna?;)
Strašně moc nových lidí, strašně moc nových příležitostí a já jsem jenom zvědavá, co z toho vyleze^^
Can't wait.


Mějte se krásně,
každá jste poklad!
B. x

[back home]

5. july 2012 at 4:55 Diary

Když je jeho auto dole a dostaví se šimrání:)

Jsem totálně unavená. Pokud je něco víc, než "totálně", tak to jsem určitě teď já.
Doufám, že se máte všichni stejně krásně:*
Dobrou noc!

Srdíčko,
B. x

[mňam]

1. july 2012 at 20:49 Diary

prostě jen tak:)