August 2012

[we can dream each other]

29. august 2012 at 12:40 Diary
tohle tričko jsem jednou potkala při sekáčování a prostě jsem ho musela vyfotit.. jak je to rozkošné?:D♥

Ahoj bejci!:)

Chtěla jsem konečně udělat jeden bjuty-tip článek, který mám nachystaný už věky, ale cítím nějakou zvláštní potřebu tlachat o kravinkách, tak zvolím dnes takto. Nic převratného se tedy neděje, fakt ne, ale víte jak.. Někdy je prostě náladička:P

Mám dvě zvláštní sdělení. Dost ujetá sdělení. Připraveni?
Dobrá. Jdu si takhle dneska konečně do své lednice po těch dnech výletování, že si dám nějakou žůžo snídaňku, otvírám ty dveře od lednice.. a nejdnou! Normálně.. najednou se mi vzpomnělo, co šíleného se mi to zdálo. Zůstala jsem s těmi otevřenými dvířky stát s naprosto nechápavým pohledem kdesi do dáli, do útrob lednice.
Zdálo se mi.. že chodím s prezidentem. O__O
Musím jako přiznat, že já jsem dost velké prase, takovou tu hranici chápání normálnosti a divných věcí mám asi hodně posunutou, ale přece jen..? Nevím, kde jsem na to přišla. Nezdá se mi, že bych zrovna nad Václavem Klausem nějak fantazírovala. On se mnou normálně v tom jeho drahým obleku nastupuje do tramvaje, drží mě za ruku a cosi mi vykládá, ne. Jako.. proč?! Pořád se usmíval a tím pověstným hlasem mi vyprávěl nějaké trapné historky z Hradu.
No, jsem schopna pochopit ledasco, ale... vocaď pocaď. I když ne že by mě to úplně děsilo!:D Po pravdě, randit s prezidentem by nebylo až tak od věci:D Docela mě bralo, jak si lidi v oné tramvaji šuškali:DDD "Díveeej, prezident! Co to má zas za rajdu!":DDDD Víte jak, říkat mu: "Ale jdi, Václave!" ... docela supr:D Ale já fandím Livii, nechci být další, kdo jí poleze do zelí:/:D

Nevím, jestli předešlá ujetá historka se sny byla nějaké znamení pro tu následující, ale mám nějaké divné tušení:D
Takže jo. Baruna měla absťák. Potřebovala jsem si dát jabko, měla jsem na jabko prostě děsně hroznou chuť. (kdo neví, jsem na ně alergická, tak se jim vyhýbám.. jenom na ta čerstvá teda, tep. upr. mi nevadí) Tak jsem si řekla, že si jedno jednoduše dám, že všechny ty otekliny, obří jazyk, brnící rty, vyrážku a případné dušení obětuji. Co by ne, že jo. Tak si pěkně čapnu jedno jablko, strouhám slupku, vytáhnu si nožík, že si ho jako budu způsobně krájet, dám si ho do dlaně.. a BUC. Hotovo. Kaput. Já se tak děsně moc řízla!!!!!:D Úplně jsem podcenila ostrost keramických nožů:((( Odhodila jsem nůž i jablko kdesi daleko za sebe a myslela jsem, že si načůrám do kalhot:DDD Myslím, že kdybych fikla ještě o maličko víc, tak vidím kostičku, hahaha. Bolí to jako kráva. Poprvé jsem si teď sundala náplast a nemůžu ten prst ani ohnout, fakt bezva:D Krev tekla asi půlhodiny bez pauzy, vážně super, šly na mě mrákoty:D Tyhle dvě stories rozhodně musely být nějaké znamení, já totiž nejím jabka, když už, tak se určitě pravidelně neřežu nožem do žádných částí svého (ani ničího jiného) těla a už vůbec nesním o milostném románku s Václavem. No budiž. Ale očekávám v následujících dnech nějakou řádnou katastrofu:D

No, dost mluvení o divném ničem. Šupky hupky k mluvení jednoduše o ničem:D
Jsem asi fakt nějaká nemocná. Většinou mluvím 24h/7 dní v týdnu o jídle, které bych si dala, na které mám chuť. V posledních dnech mi ale připadá, že jsem na jídlo nějak... zapomněla. :D Nakoupila jsem si trochu zásoby diet coke, mé milované závislosti, ha, nebo si dám vodu.. ale jídlo? Jsem asi nějaká přejezená. V lednici mám dokonce mraky zeleniny, ideální stav, ale já nemám chuť. Pomyslím na to jenom a jsem maximálně sytá:D Dobře, tohle bylo zase o divném ničem. Baruno!

Joooo, hurá!! Vlastně alespoň jednu podstatnou informaci mám!:D Bratr mi koupil novou baterku do foťáku, takže coooo? Juhuu, zase se bude fotit!:D Ne, že by mě focení Ostružinou nebralo, ale miluju svůj foťák a děsně se těším, až budou zase všichni nadávat, že foťák nosím všude a jsem ready ho všude vytasit:D
A vážně se těším do školy. I když zase o trochu víc zešedivím a bude mi každý den zle, alespoň bude moře fotek:D

Užívejte si vy, kdo máte už jen pár dní,
my s měsícem to asi ještě nějak přežijem, ale přece jen, buďte všichni hodní
a dávejte na sebe pozor. Jinak si vás najdu a dostanete na zadek!:)

Miluji,
B. ♥

[z dnešního dne]

24. august 2012 at 19:47 Diary

jen tak:))

[oh why am i so obsessed]

22. august 2012 at 23:05 Diary

Už jen týden a kousek a začíná ráj♥
Po návratu šupky hupky vyřešit školu a pak začínáme:)
Nemůžu se dočkat podzimu, hrozně ho miluju a jenom myšlenka na tohle období mě přivádí k šílenství:D♥
Byla jsem nakupovat (mimochodem s vzhledem typu "není ta holka náhodou bezdomovec" či "ona jde s košem?!" a potkala jsem celý svůj facebook friend list:/// ach jo, svět je krutej!:D) s vizí, že si opravdu něco nového, krásného pořídím.. a hle! Prdlajs. Vůbec nic mě nezaujalo a je mi z toho smutno:D Ale mám novou tašku. Dost podstatný krok, žejo. (kabelka je přeci podstatná část života dívky, tolik toho s námi zažije!:DD) Je strašně krásná, podle mě, úplně.. ňuňu. Brzy vám ji ukážu:))

V neděli jsem byla v kině. Velmi jsem se těšila. Všechno nasvědčovalo pěknému filmovému večeru.. Ale.. :D Byla jsem na Méďovi (oživlý plyšový medvěd, co s klukem vyroste až do jeho dospělosti). No.. ani nevím, co říct. Ale nechoďte na to. Asi. Nadšená jsem tedy nebyla. Film byl tak sprostej, až jsem se cítila fakt nepříjemně:D Fakt se nemusím dívat na prasáckého, zhuleného, ožralého a nechutného medvěda:D Dost ujetý. Ale zase neříkám, třeba se vám to bude líbit.. Já bych shlédnutí ale rozhodně nedoporučovala:)

Mám taky velkou novinu.. Chystáme něco s Hynkem a snad se nám to brzy podaří naplno rozjet:) Dám vědět, co nejdřív!^^

Mějte se moc krásně, bejbs,
miluju vás♥
B. x

[gettin' wild]

18. august 2012 at 21:25 Diary

Musela jsem se dnes hodně překonat, protože tohle je jedna z věcí, ze kterých mám vážně strach.
Tedy měla jsem. Je fakt, že před motorkami mám stále dost respekt, ale nedokážu zároveň ani popsat, jak moc jsem si to užila. Stal se ze mě moto nadšenec a odteď chci jezdit pořád!:D
Myslím ale, že dnes budu spát jako dudek, bolí mě celý člověk:))

Krásný zbytek víkendu, lásky:*
B. ♥

[princeznovská třpytivá mňamina]

10. august 2012 at 12:01 i heart this

Čauky mňauky, lásky.

Přináším další tip, který je prostě... ach.
Já moc na šampónech nebazíruju, ale většinou používám šampóny Oriflame, protože mi vyhovují, líbí se mi, že jsou přírodní a každý vlas si tam najde ten svůj. Nedávno jsme s Veru šly do DMka v centru, už ani nevím pro co, možná jen tak na čumendu, možná jsme něco sháněly, ale hlavní je todle, jo.. Stojíme takhle u regálu s vlasovou kosmetikou a najednou... ON. Třpytivý šampón. Chápete to? Stály jsme tam jako přikované a nenecházely slov. Třpytky. V Šampónu.
Je možný, že už takový je, nejsem všeznal, ale bylo jasné, že tento se teda musí vyzkoušet.
Nedávno mi zrovna šampón došel, takže se naskytla perfektní příležitost pro novinku. Hopsla jsem tedy do drogerie a přinesla si domů tento šampón pro "oslnivý lesk" - Elseve Nutri-Gloss Crystal (já ho mám nějak za 74kč z DM, ale mám pocit, že je zrovna levněji v akci v Rossmannovi). Dva dny jsem s ním seděla na balkóně a kochala se tím, jak se třpytí:DDD (omlouvám se, že na fotkách to nejde tak úplně poznat:/) Včera jsem ho vyzkoušela a jsem vážně nadšená. Etiketa slibuje čupr lesk a supr lehkost. Lehkost se vždycky hodí, že jo, zvlášť pokud máte dlouhé vlasy, které není třeba zbytečně zatěžovat.

Šampón voní moc hezky, čistotou a lehkostí, taky po něčem ovocném, řekla bych, ale prostě jemňounce. Krása. Ach jo!:D Vlasy jsou po použití opravdu lehounké, rohodně teda aspoň já mám takový pocit. A vlasy pořád hezký voní. Byla jsem v šíleně obrovském očekávání, jestli třpytky zůstanou aspoň sem tam ve vlasech, což by bylo žůžo. Zkoumala jsem to na přímém slunci, ale nějak se mi nezdá:D Třeba mi to někdy někdo vyzkoumá lépe, třeba jsem si nevšimla, ale je pravda, že se lesknou dost i tak. Nemám teda problém s vlasy bez lesku, ale myslím, že tohle zrovna splňuje.
Ale víte co? Komu na tom jako záleží? Chápete, že si ve vaně na ruku vyprcnete TŘPYTKY?:DDD ♥
Nepoužívám kondicionér, takže jsem si vlastně automaticky ani nevšimla, co jiného se ještě v této řadě nachází, ájemsorry. Ale brzy to omrknu, nějaká maska třeba nebo tak.. mmm :))

JE TO PECKA.
Rozhodně doporučuju koupit.

Šampón. S. Třpytkama. Musíš prostě. Kapiš?

Srdíčko, babies.
B. ♥

ps. počkejte si, s čím přijdu příště... Ha! Nemůžu se dočkat, až vám o tom povím!;D
:*

[don't i get a hug?]

8. august 2012 at 21:06 Diary
fotka s vtipným textem je z pánského časopisu Maxim:))

Ahoj koťátka!:)

Jak to šlape? U mě docela fajn. Děje se toho dost.. Táta přijel na víkend domů, takže jsme pokafrali, dali si melouna a šli se projít do přírody. Ano, Baru, městské dítě, byla zase po čase v lese:D Bylo to moc fajn a náramně jsem si to užila, až na to, že mám asi tisíc komářích kousnutí, takže sukně jsou teď tabu, haha.
S otcem je skutečně legrace. Šli jsme v pátek do obchodu pro kolču lajt a pro máminy oblíbené sušenky, aby měla v sobotu ráno radost. Probíhalo to tak, že mě nenechal na nic sáhnout, nic zvednout, ani jednu věc uložit do tašky, nedej bože, že bych chtěla tlačit vozík. Až to bylo vážně komické. Navíc mě ještě novinkově oslovoval "hele, Bárbikjů..", fakt paráda:D

A konečně jsme s mámou vyřešily naše dovolenkové trápení. Sháněly jsme něco dobrého snad měsíc, každý den. Dokonce jsme jedné věhlasné CK poslaly peníze na již vybranou super dovču dle našich představ a oni nám druhý den napsali, že se teda omlouvaj, ale že to jako není. Há. Takže v dnešní době už asi prodáváme i věci, které vlastně vůbec nemáme. Není ten svět super? Ale což, už jsme to vyřešily a za pár týdnů fičíme. Na mé snad nejoblíbenější místo na světě. Kdo mě sleduje už nějaký ten pátek, asi ví. První animačka trochu napoví.
Přemluvily jsme i bratra, což bude šílená premiéra, sic mám trochu strach, že si polezeme na nervy, ale těším se na plážovou zvedačku. Tu jsme totiž ještě neměli:)))
A pokud se zadaří, tak mě tam čeká asi mé rande života.. Cizinců znám teda nespočet, ale rande v cizí zemi jsem si ještě nedomlouvala:)) Mám pocit, že tahle dovolená bude sakra bezva. Jenom doufám, že všechno půjde, jak má, a budeme všichni tři oukej.

Dostala jsem taky pozvání na extra výlet do jednoho evropského města, asi na nějaký víkend, takže doufám, že tohle vyjde taky... Až budu vědět víc, tak všechno povím.
Musím říct, že se na nadcházející dny vážně ohromně těším.
A malé tajemství - chystám pro vás bezva review, opředenou třpytkami... :))

Mám vás děsně ráda, díky za všechny komentáře,
jste všichni úplně ňuňu♥
Mějte se krásně!
B. x

dost náboženský song, ale nějak mě chytl♥

ps. můžu se zeptat, zda-li vám fičí počítadlo návštěv na blog.cz (hl. stránce)? Mně to totiž vypadlo.. :(

[do you mean it?]

1. august 2012 at 21:08 Diary

Dnes jen něco málo fotek..
Nějak nemám povídací... :)))

Kam se poděla má disciplína?:D
Odešla. Ale zítra se snad vrátí.
Když ne, tak ji donutím:D

Snad se máte dobře,
miluji,
B. ♥

www.baarrccaa.tumblr.com