September 2012

[farmár hľadá ženu]

30. september 2012 at 19:32 Diary
omluvte můj noumejkapon fejs:)))

.. aneb B. v přírodě:D

Ahoj, kuřátka:*
Nejsem sice dítě vesnice, ale škrábat hordu brambor na dvoře, lézt mezi kopřivami či chodit nenamalovaná mi fakt nevadí. Jenom to mrtvé prase mi přišlo už trochu moc.. :D Já vím, že to tak chodí, ale když ono to zvíře mělo i jméno a drbala jsem ho a.. ach jo:D
No, k věci. Byla jsem od pátku u rodiny na Slovensku (na fotce asi jen polovina:))) a bylo to fajn. Tři dny jsem se nemalovala, chodila v mikině a mazlila se se všema zvířatama. Cítím se moc dobře, akorát do školy nemám hotovo vůbec nic. :D Klasika, asi i kdybych byla doma, tak nemám nic, ha.
Joo a obdivuju všechny, kteří žijí takhle v baráčku se stále bohatou domácí stravou a drží se. Já takhle existovat, tak pořád jenom jím a jím a je ze mě koule, protože to jídlo bylo tak... úžasné! Uff, mám takovou příjemnou husinku, jenom si na to vzpomenu:DDDD

Jdu omrknout své oblíbené blogy, udělat si nehty a koukat na Simpsonovi.. :)
Držím vám moc moc palce do školy, snad jste se připravovali lépe než já:D
Držte se, lásky,
B. ♥

[i wish]

27. september 2012 at 21:53 Diary
origo kvalita hír
moje krásná K. included, btw♥

jsem od rána do večera ve škole, zítra ráno odjíždím, nic nestíhám.. :( takže alespoň pár fotek, snad se vám budou líbit.
Jinak je všechno strašně fajn, musím říct! Jsem šťastná.

Doufám, že se máte stejně dobře,
přeju vše dobré!

Lásku,
B. ♥

[první školní den]

24. september 2012 at 18:43 Diary
nejkrásnější smsky?:)

Ahoj, bbs:*

Další první školní den na uni je za mnou, nic hrozného. Právě naopak!
I když vlastně.. Hned ze startu jsme měli na sedm. Oukej, co by poctivý student -jako já- namítal:DD Vstala jsem v pět, pěkně se nachystala, dojela na Husák, kde jsme měly sraz s K., došly jsme společně do školy.. Sice asi s 15min zpožděním, ale když jsme došly na místo, vše bylo oukej, protože všichni ještě čekali před třídou. (bajdwej- nechápu, proč nám strkaj KORE na peďák! Já jsem z fildy a nehodlám v zimě takle trajdat!:D) Pozor. Když jsme si s K. dostatečně navzájem postěžovaly, tak uplynula asi hodina a pán nikde. Yup, vstala jsem v pět a učitel nepřijde. Fakt bezva.
Ale zpět k příjemnému - když to moje bejby vystoupilo z busu, úplně mi zaplesalo srdéčko. Vypadalo to, jako bychom se ten den domluvily na outfitu:)))) (viz foto)

No, dál jsme si daly nějaké to vyřizováníčko, obchody, vínečko v deset ráno a... znáte to:) Prostě pohodička. Sic jsme pak trpěly na poslední přednášce dne, která byla tak nudná, až to bolelo, na pěkném dni se ale nic nezměnilo. S nějakým tureckým klukem jsme dneska hledali na mapách cestu, hřály se na sluníčku, všechno probraly. Potkala jsem asi milion školních kamarádů, bylo hezké mít pocit svých "starých kolejí". A K. je úžasná. Bude mi rozhodně obrovskou podporou běhěm následujících měsíců, snad let.. a já doufám, že já jí taky. ♥
S nákupíčkama, drogerkou a posedáváním v kavárničkách se všechno mnohem lépe zvládá, že jo?:)

Jsem unavená jak nikdy. Je mi zima a mám hlad. Choulím se tu v mikině a těším se na další krásný den.
Zítra mám školu až od tří, takže cajk. Čeká mě arabština a cosi... doplním později:D
Ale zítra jsem na vše sama, ach:'( Bejby, už teď se mi po tobě stejská!:D

Přeji vám hodně studijního štěstí, podzimního sluníčka,
pěkných outfitků a hlavně hodné lidi okolo:)
Opatrujte se:*
B. ♥

[ohmy,ajemgonadaj]

22. september 2012 at 17:01 Diary

Čauky mňauky,

za chvíli se mám vidět s Y., ale doufám, že článek ještě stihnu napsat. Dnes tedy takový rychlý, leč fakt zásadní apdejt:D
Včera jsem byla nakupovat s bratrem, jelikož jsem se rozhodla, že svou touhu po podzimním kříváku už nemůžu dál prodlužovat, protože se soužím žalem:D Nakupování s bratrem je mimochodem to nejlepší, řekla bych. Jdete účelně za věcmi, které chcete, vemete je a jdete. A přitom zažijete pořád tunu srandy. Ne jako obvykle, když jdeme s holkama. Hodiny bloudíme po obchodech a jsme celé smutné, že nikde nic není:(:D Můj bratr mě vždy donutí k tomu, abych opravdu našla vše, co sháním:DD

No, zpět k věci. Domů jsem si tedy odnesla tuhle úžasnou bundu, která mě úplně blaží (a budu ji nosit snad každý den, ooo, začínám dnes:D), modrý lak, který mi došel a moji duši to dlouho trápilo (nejlepší modrý lak ever, přísahám!), basic šedou klokanku, kterou jsem chtěla TAK dlouho a leggins, jelikož moje staré už jsou jak po bouračce a já nemám v čem chodit (protože fakt nejsem kalhotový typ, oo, ano). Mimochodem - nejlepší legíny mají v Lindexu, sice si připlatíte asi pade oproti normálním černým legínám, ale jsou super kvalitní a straaaašně dlouho vydrží. Doporučuji:)
A bože, jak strašně moc miluju H&M. Ať si říká kdo chce, co chce. ♥

V pondělí začíná škola a já jsem úplně nervózní, nicméně doufám, že to s Kačkou všechno pěkně zvládneme. Program na volné hodiny je samozřejmě už teď jistej & i can't wait. Alespoň si mám co obléknout, znáte to:D (brzy apdejt o škole, určo!^^)
Co vy a vaše úlovky na podzim? Podělte se:*

Já letím, abych dnes večer nějak vypadala a nemusela jít v pyžamu:))), tak se mějte krásně
a buďte hodní:* Mnoho sil do školy!
Pusu,
B. ♥

[could it be more random?]

17. september 2012 at 14:28 Diary

Oukej, o tomhle článek fakt být neměl. Ale jelikož přišla má oblíbená doba v roce, kdy si my, studentíci, tvoříme rozvrh, tak musíme zůstat aktuální a probrat dané téma, žejo. Velmi palčivé téma. :D
Dobrá, takže pojďme pochválit naše ajtý lidi, že server dneska ještě nespadl. Budík na 6:30 a už s prvním otevřením oka jsem se těšila, jak zas budu stránku aktualizovat jak pako a ona nepůjde. Plusový bod na start, to není špatné.
Pominu fakt, že nechápu, proč si mám tvořit rozvrh sama a nedostanu ho již přidělený (kromě volitelných předmětů), budiž, ale jestliže mám splnit nějaký B blok, tak by mne skutečně zajímalo, proč není žádný B předmět volný. Jako KDY se tam mám přihlásit, když jsem tam byla přesně od začátku, aby bylo ještě něco volné? Jako pokud mám něco studovat, tak mi asi ale taky musí někdo dát nejdřív možnost. Takže nevím, ale whatever. Zase se s tím budu štvát celý týden, čekat, jestli mi povolí arabštinu a.. Ale co. Zatím situace vypadá docela příznivě, že budu ve škole mnohem míň, ne již od rána do večera, takže cajk. Čas na čuňárny - yessir.

Teď ale k věci. Před pár dny jsem procházela Tesco leták, viděla nějaké čupr akce, no a zrovna náhodou jsem psala Veru. Vznikl nápad, že nakoupit sjedeme spolu. Což zní možná ještě mnohem víc random, než jste si představovali, ale!!! "Společně někam sjet" je historická událost, protože od doby, co má V. řidičák, jsme spolu snad ještě nejely, pokud mě paměť nešálí.. a to, že teď "máme" svoje auto, je vážně skvělé. Jsem na svou ženu úplně maximálně pyšná, protože já snad řídit nebudu nikdy, jelikož z toho mám tak velké obavy, že je to až.. divný, fakt:D Ale nemůžu si pomoct.. Takže jsme si udělaly hezký výlet, dobře jsme dojely, pěkně nakoupily v potravinách a číča si obstarala taky pár žůžo věcí do své bezva káry. Auto teď celé voní jahodama a tropickým ovocem, má bezva hudbu a dokonce kastlíček s bonbónkama. Jak kjuuuut?♥ Takže podstatou tohoto sdělení je fakt, že nejlepší na světě jsou úplně ty nejvíc random věci, které si umím představit. Jako cesta do Tesca na nákup. Jsme velké holky!:DD

Další šubyduby zprávička. Včera jsem našla na netu super 'český' islam obchod s módou, knihami, doplňky a kosmetikou. Férově, žila jsem z toho celý den:D Našla jsem tam perfektní olejové vůně a nemohla jsem se dočkat objednávky. Víte, taková ta radost, kdy objevíte něco nového, po čem jste vždy toužili, pak se těšíte týdny a týdny až goodies dojdou do schránky a.. Tohle bylo přesně ono. Klikám a klikám... Poštovné: 349,- . No, konec story.
:D Obejdu se. Budu muset. :D Ach jooo, proč žijeme zrovna tady?:D

Dále nic extra zajímavého (haha:D) nemám. Zítra má přijít Evuňa na domácí kláboseníčko, tak se těším, musím jí všecičko povykládat:) (kdo další miluje tyhle domácí chillings s přáteli? já vííím♥)
A strašně mi chybí každodenní slunění a plavání:((( Když jsem snědla nějakou prasárnu, mohla jsem jít všechno v pohodě vyplavat a úplně se zničit. Ach jo. Proč žijeme zrovna tady #2?:D (kryťáky mě upřímně moc neberou..)
Musím si ale zas nějaký pohyb vymyslet, jsem fakt hrozné čunče:D Uvažuju, jestli se vrátit k tanci, nebo najít něco nového.. Pokud máte nějaké tipy, sem s nimi, budu ráda:)
Asi už vypustím, že i přesto, že zbývá poslední týden do školy, Barunka má v pokoji jako po výbuchu, nic nachystaného, sotva přes ty hromady dojdu ke dveřím, haha, bůhví, kde mám aspoň nějakej sešit, debata zbytečná... No, hlavně, že outfits jsou ready.
:D

Omlouvám se za kvantum randomish věcí,
kterými jsem vás zahltila, ale znáte mě..
Jdu zase aktualizovat studentský email jak divá,
fakt zábava.

Miluji,
B. ♥

[bck from cfu]

14. september 2012 at 14:21 Diary
fotky - me, M. (díky:**)

Když ti vlasy voní mořem, kůže hřeje od rána do večera, když si perfektně pošmákneš a když se cítíš zase doma...
Je fakt, že přechod ze 40°C na 9°C mě zrovna moc nebere, ale na druhou stranu jsem nadšená, podzim je tady!
Hlásím, že jsem zase zpět a blog pojede opět tak, jak má.
Mám se moc dobře, těším se na podzimní starosti, nové tetování (snad brzy), outfitky, papání, společná kafíčka, všechny nové zážitky.. a samozřejmě na blogování!
Slibuju, že v nejbližší době u vás omrknu vše, co jsem promeškala, a pokračujeme v keepin' in touch:*

Strašně vás ťapkám, lásky!
B. ♥

ps. více fotek pak na fb.. :)