October 2012

[new in & legínové strasti]

29. october 2012 at 13:34 Diary

Ahoj, kuřátka♥

Včera jsem se vydala jen pro knoflíky a vlnu (aha, v žádné ostravské galanterii nemají velké černé knoflíky s dírkami?!! byla jsem snad všude.. a stále nemůžu nosit svůj nový kabátek:// achjo!), ale nakonec jsem dopadla malinko jinak:D
Šaty z první fotky? Sakra, jsem zamilovaná.
Jestli něco fakt miluju, tak jsou to šaty přesně tohoto typu. Vlastním sice zatím jen dvoje, ale nemůžu si pomoct, umřela bych pro ně:DD Krátké + vykrojená záda + 3/4 rukávy.. no mein gott ♥___♥ Tyhle konkrétně jsem objevila překvapivě v New Yorkeru (NY zrovna nepatří mezi mé oblíbené obchody, málokdy se mi něco líbí a ceny jsou směšně přehnané v poměru ke kvalitě, která je teda podle mě horší, než v nejlevnějších obchodech ve městě bez značky, eww!), jsou perfektní. Alespoň podle mě. Myslím, že onen střih strašně lichotí každé postavě a jestli můžu poradit, určitě si nějaké podobné pořiďte:))

Dále jsem pořídila dvě kruhové šály (šedá Reserved, černá Lindex), protože jsem paradoxně postrádala jedny ze základních barev, právě šedou a černou. Mám už ale pocit, že jde o nemoc, jsem kruho-šálový magnát a za chvíli mi začnou nekontrolovaně vypadávat z šuplíků, ze skříní a komod. A vzbouří se, jo.
Ale.. kdo dokáže odolat?:(((:D

Přichází nejlepšejší zpráva všech zpráv. Konečně k nám dorazily ony populární ostnaté náramky. Tak moc jsem po nich toužila, že jsem měla v plánu vydat se pro ně do Prahy (:DD), ale kdo si počká, jednou se fakt dočká. Yes! Takže kdo po nich také touží až ho bolí srdéčko, fičte pro ně do Lindexu. Jsou sice trochu pricey, ale.. nemohla jsem jinak:(:D Honem pro ně, obávám se, že za chvilku zase zmizí.

Randoms - já vím, všecny laky Taft jsou dokonalé, ale modrý? OOO♥ Strašně, strašně moc doporučuju. Brutálně krásně voní! Je to až divné.. mám chuť ho lízat. Což by asi nebylo moc v cajku, protože lak v puse není moc oukej, ale už nemůžu dál!!:DD Je perfektní! Nic podobného jsem u laku ještě necítila. Ach. A Andílek mi došel.. Nemůžu bez něj žít. Andílkovský heat-protectant je moc super, voní krásně a máte jistotu, že se o své teplem namáhané vlasy dobře staráte. Moc mě sice nebere cena 139,- (dala bych tak kilčo, ale někdy se dá sehnat ve slevě), ale zase - vydrží snad věky. Moc doporučuju:)

+ Story dne.
Šly jsme dnes s mou krásnou K. očíhnout super šikmooký obchod hned vedle školy, kde mají vždycky krásné věci. Ve výloze jsem zahlédla obodlinkované legíny, které byly prostě hot & spicy!! Těšila jsem se, jak okořením svůj šatník něčím tak super, přitom (snad) levným. Aha. 690 kč.
...
?! Jo, četli jste dobře. Chápete?? Jako... oni si myslí, že si někdo chce koupit v podobném obchodě legíny za sedm kilo?? Asi mi nějak uniká pointa, ale to ani v mém favoritkovi na mastné ceny NY tohle nepředváděj. No, pán se mohl podělit o statistiku prodeje, zajímalo by mě, kdy naposled si je někdo koupil (jestli vůbec). Jsem tedy strašně naštvaná. Ovšem pozor.
I přes otřesnou zimu jsem se ze školy štrachala do Lidlu na ony telkou avizované super jeggins, které vypadaly moc fajn, za báječná necelá dvě kilča, no neber to. Na podzim výborné. Přijdu tam, s nudlí u nosu, bolavýma nohama a promrzlýma prstama, prohrabu se kvantem důchodců, kteří opět sváděli boj o kdoví co, no a máme to tady. Regál jak v sekáčové sekci "hrabošík" aneb najdi/rozcupuj co můžeš, výsledek - jedny jediné jeggins, velikost S, bez obalu. Byla jsem tam v deset ráno!!!! Hmm, super.
Vzala jsem si jogurt a žvejky a šla umřít domů.
Víc nemám slov.
Legíny se očividně spikly.

Pche. Jsem rozlícená a študýrovat mě dneska nikdo neuvidí.
Nemohu přeci, když jsem si prožila takové legínové trable.
:D

Svíčky, Gilmorky & House a nohy na topení!♥

Lásky mé, milované, snad nic podobného nezažíváte, snad jsem sdílela zase nějaké zajímavé tipy,
kterých využijete. Mějte se moc krásně, nebojte,
všechny starosti zase pominou.

Snížeeeek!

Miluji vás,
B. ♥

[aby mi blog neusnul]

25. october 2012 at 19:13 Diary

Nechce se mi moc povídat,
tak alespoň pár kravinkových fotek z tohoto týdne...

Brzy vás všechny navštívím, abych omrkla všechny hot news,
slibuji!! Jen teď trochu nestíhám:/

mějte se krásně, lásky!
B. ♥

[you do what you love and fuck the rest]

21. october 2012 at 16:14 Diary

Zdravím, lásky♥

Článek jsem měla v plánu třeba v pondělí. Minulé pondělí, myslím. Haha. Co dodat. Asi raději nic:D
Proto je teď článek narvaný mrakem fotek a.. omlouvám se, no:D Koho baví jeden článek za týden? Nikoho.
Ach jo, jsem hrozná.
Co bych měla dělat teď? Joo, všichni víme, velkej vopruz, jsou k tomu potřeba knihy a internet, taky pero, sešit a...
A nic. Zase sedím, prd dělám, ale hlavní je blogovat!:D žejo?

Stop výmluvám a stěžování si. Naprosto zbytečná věc.
Takže, jak se máte, koťata? Pevně doufám, že moc dobře, už jenom to počasí!!! Prosím, bože, snad vydrží co nejdýl. Nic hezčího neznám. (viz fotka v parku, chápe to někdo? taková nádhera!) Já se mám velmi dobře. I přesto, že se mi strašně nechce do školy a jenom myšlenka na nějakou práci/povinnosti mi obrací žaludek. Fakt. Já si představím, jak zítra zas vstávám v pět, a je mi zle. To je masírka, vážně. Ale víte co? Dneska jsem nad tím tak uvažovala a usoudila jsem, že jsme hrozně hloupí. Ať mi někdo urychleně vysvětlí, proč to všichni děláme. Je to humus. Škola je humus. Práce je taky humus (pokud nepatříte mezi ony vyvolené, kteří dělají svou práci snů). Lidi jsou humus. Vstávání je humus. A povinnosti jsou humus. Všecko je dneska humus!:D Ale s takovým uvažováním musíme přestat. Protože! Přísahám, já jsem takové čuně, že odkládám všechno až na poslední chvíli. Ne na poslední, ale ještě na tu, která je za ní. Z myšlenky na vstávání a předvádění svých 'znalostí' před kopou lidí mám neustále špatnou náladu. Ale! Pak vidím některé své spolužáky/kamarády/lidi ze školy, kterým je všechno fuk. A tihle lidé se maj nejlíp na světě. Jsem až moc zodpovědná. Nad úkoly jsem schopná strávit milion let (i přes onu prokrastinaci). A jsem neustále vystresovaná i z věcí, kvůli kterým se stresovat fakt nemusím. Víte, mít vždy všechno hotové je super, ale musíme se naučit se občas na něco taky pořádně vyprdnout. Povinnosti nikoho nebaví, já vím, ale povím vám, jak postupuji já. Musíte si najít co nejvíc malých věcí, na které se těšíte. Například já se brutálně těším, až si zítra obuju své super nové boty, haha. Nebo jak si zítra dám svou oblíbenou mexickou sójovou pomazánečku, mňami. A ne 'dám', já se doslova přežeru. Do školy si udělám nějakou čupr sváču, někdy si udělám hezké vlasy a jindy zas třeba pojedu s někým fajn tramvají do školičky. Není to super? Všecko je super. Třeba jste si taky nedávno koupili něco nového, buďte rádi, pěkně se vyfikněte, kupte si v sámošce něco mňam na zub, hezky se navonějte, napište kámošce, kdy do školy jede ona a dejte si scuka. Nebo vemte kilčo a běžte se po škole stavit do drogošky a kupte si něco krásného pro radost (kdo nemiluje dorgerie??♥). Třeba balzám na rty za dvacku. Nebooo.. napište své polovičce, že máte dneska schízu aa ať kouká něco dobrýho uvařit! A tak. Víte, co myslím? Jako to bych se na to podívala, my se tu budem stresovat z nějakýho učení nebo co a přitom je okolo tolik krásných věcí. Vyprdnout se na všechno a nahodit úsměv! Jinak si vás najdu, ha!
Protože žít stále tak, že se na pracovní týden jakože hodím do anabiózy a budu mrtvě čekat na víkend, to prostě nejde. Snažte se, svět je čupr, i když se často tváří jako zmeteček.

Měla jsem super víkend. Sice mám prd hotovo, ale jsem šťastná. A sice mám už dnes deprézi, že se mi stýská, ale to je daň za štěstí, kterou musíme většinou platit všichni, i když možná v různých případech:) Muž do mě pořád cpal tunu jídla, protože prej jím málo karbohydrátů:D (tzn. že ještě dnes cítím včerejší snídani:D), úžasně mě obdaroval (oh my, Burberry♥), spala jsem asi hodinu a probrali jsme snad všecko na světě. Domů jsem navíc přišla bohatší o 100 saúdských riálů, které mám prý na památku, kdybych do SA náhodou jela, člověk nikdy neví, že:D Tyhle malé kravinky na památku zbožňuju! Achjo, tak strašně moc miluju muslimy, až mám pocit, že se mi roztrhne srdíčko:D Ani si už neumím představit, že bych je kolem sebe denně neměla. Velmi si vážím života, jaký mám, s jakými lidmi se stýkám a toho, co mi každý den při těch nejbanálnějších situacích předávají. Muslim by se pro holku rozkrájel, miluje rodinu nade vše, dokonce nejen tu svou, zná váhu slov a zná váhu života. Vlastně to ani neumím popsat, ale... dává mi to hrozně moc. Muslim nemuslim, přeju každé ženě (a zvlášť těm českým), aby někdy poznala, jak se má muž k holce chovat. Někdy je mi totiž zle z "vztahů", které máme možnost na ulici vidět. V životě bych s něčím podobným neztrácela čas. Víte, co myslím? Važme si sebe sama:) Achjo, myslím, že se při diskuzi na úterní arabštině budu muset zas hodně, hodně ovládat:D Miluju předsudky! .. Ať už jste s Čechem, Alžířanem, Britem, muslimem, hinduistou/whatever, musíte cítit takovou tu krásnou hrdost, že právě vedle vás je člověk, který je. Jinak to nemá cenu.

Haha, kdo by nemiloval odbočky?:D Zas se radši rozvášním u téma 'předsudky', než abych se věnovala povinnostem:D Nojo. Čeká nás zase náročný týden, ale.. znáte to. Když přežijete těžký začátek, pak už bude všechno fajn. A když k tomu máme navíc i sluníčko a barevné listí? Co víc si přát?:) Strašně moc vám přeju, aby šlo všechno přesně, jak má. Udělejte si úkoly, které udělat máte, kdyžtak jen část, pokud je zle, nebo naopak i něco navíc. A nebo nic. Jednou se to přežije, hm:) Zítra nezapomeňte - sváču, hezký vlas/bundičku/tričko/knížku/prstýnek, nahodit úsměv a i to špatné rychle uteče. Nic totiž netrvá věčně a já posílám přesně tolik pozitivních vibrací, které jsou třeba, aby jste se všichni cítili just fiiine. :P Hlavně buďte hodní, that's it!:D

Zapomněla jsem snad na milion věcí, které jsem vám chtěla napsat, jako vždy, ale co nadělám.
Mějte se krásně, krásně, krásně a ještě krásněji!
Miluji vás, děsně moc.
A žádné starosti, kurňa!:D
B. ♥

[new fckn in aneb fashion trable?]

14. october 2012 at 17:44 Diary

o hai♥
Jak je známo, mezi náročným studiem nutno malé pauzy jest. Nejlépe té blogovací.
(nebo z velkého přísunu informací člověku rupne v bedně, jak vidíme...)

Včera jsme byly s láskou mého života (tou největší!) - maminkou - nakupovati. Mamince se Barunky zželelo, protože vona ta micina nemá kabát a boty. Hohoho. Mnoho z vás, kteří mě znáte, se teď určitě od srdéčka zasmálo (nebo aspoň podivilo), zvlášť u bot. Jenže! Bot mám sice dosti, ale ony 'každodenní pouzdra' na náročné lítačky do školy/města/shopping/etc mi chybí. Nevěřila jsem, že nějaké čupr seženu, že zas budu muset jet do Prg nebo objednávat něco z netu. Ale ejhle! Tady dnešní tip č. 1 - všem kobietkám - ženy, zaběhněte do CCC. MeinGott! To jsou kurňa boty. Kdybych byla politik nebo emirátská princezna (=měla na to), koupím je všechny. Aaaa. Splňovaly všechny mé představy (a že jsou náročné!:D). Pokud zrovna sháníte botky na podzim za rozumnou cenu a vaše taste je náročná, CCC je tou pravou volbou. Na mou duši, na psí uši. Já si nakonec domů odnesla tahle bezva koťátka, celé černé (problém "zlaté/stříbrné doplňky!" vyřešen, yes!), můj nejoblíbenější typ - platformy, asi 13cm, takže sexy hexy vyvýšení, leč stále vhodné na každodenní nošení. Fakt doporučuji! Mají spoustu dalších podobných fashion kousků, dokonce v super barvách, nejen černé (červené, nebeské, lesní zeleň..).

No a kabát. Story sama o sobě. Opět, kdo mě zná, zná určitě i můj pověstný uni černý kabátek za 10kč (:DDDD) ze sekáče, masakrální úlovek z roku 2010. Nedám na něj dopustit, ovšem už něco pamatuje.. Na první pohled asi pořád dobrej, ale na pohled druhý - nitě, nitě, nitě, prasklé nitě, podšívka po smrti. Několikrát jsem ho opravovala, protože se s ním nedokážu rozloučit, ale... Máma tvrdí, že pokud ho ještě někdy obleču, zřekne se mě, takže volba byla jasná - potřebuji nový:D (navíc má výrazné stříbrné, zrcadlové knoflíky, problém "zlaté/stříbrné doplňky?" v krizi!) Všechny obchody opět samozřejmě zklamaly, nevím, jak vy, ale to u kabátů vždy, nakonec ovšem zase zvítězilo mé úžasné F&F. Jen si musím přešít knoflíky, asi nejvíc fandím obyčejné černé klasice, tady se zrovna sekli, no:/ Ale jinak? Jinak ho moc miluji:))) Tedy dnešní tip č. 2, pokud také prožíváte "bundokabátotrable", vyražte do F&F, myslím, že nezklame:)

A malá prasárna na konec. (to by snad ani nebyla Baruna.. :D)
Nejde ani tak o další kruhovou šálu (!, za chvíli si asi otevřu výstavku), ale.. vidíte tu white cropped košili?!
Bože.
M-i-l-u-j-u- j-i-. Je to asi docela rozežranost, protože cena mé peněžence zrovna nelichotila, ale kdo by odolal? Pokud by se někomu líbila, dnešní tip č. 3 - většině z vás bude asi XS. Já (!) mám totiž M a je to až nad hlavu. Ale opět doporučuju, je to krásný basic kousek, skvělé kvality a budete ji milovat. Jako já. Rovněž ve více barvách, Lindex. :)

No a mega problém na konec. Znáte to období, kdy máte pocit, že se proti vám domluvili snad všichni ďáblové? Tedy problém "došla mi naráz veškerá každodenní kosmetika, kterou potřebuji k životu"? Hrůza. Mně se to přihodilo zrovna teď a pořídila jsem si aspoň půlku. Jeden z mých nejoblíbenějších laků, foundation (kdo je na mém blogu 'nový', tento makeup od Dermacolu je nejlepší makeup světa, přísahám!) a šampón mého srdce.

Dnešní tip č. 4 - rozhodně doporučuji zaregistrovat se v Yves Rocher, nic to nestojí a dostanete tolik výhod a dárků, že se vám zamotá hlava. Nám s mámou došel jeden z našich nejoblíbenějších parfémů, tak jsme se do YR musely stavit a ještě dneska se přehrabujeme věcmi a katalogy, které jsme dostaly:)) Obléknout se a vydat se do prodejny!:)

Nakonec jsme se ještě pěkně rozjely, když už - tak už, a daly jsme si oblíbené slaďoučké kafíčko ("Podzimní pohlazení") a to moje kotě ještě dortík:)) Jsem šťastná, když je šťastná. A mohla být naše sobota lepší? Nemohla:)
No, moje mezi-studijní pauza se protáhla o něco víc, hehe, ale známe to, klasika:)) (po dopsání článku si pustím asi ještě tisíc videí o islámu, půjdu sníst další hrnec jablkového kompůtku od maminky, lehnu si, udělám si vlasy a... určitě vymyslím ještě mnoho důůůležitých věcí!:D)
Co jste si za poslední dobu pořídili vy? Jsem zvědavá:P

Lásky mé, mějte se krásně, pilně studujte, ať jsme chytré děti, hezky pracujte, prostě ať vám vše klape,
dávejte na sebe pozor a já se zase brzy ozvu. Tento týden bude úžasný, slibuju!
Mnoho jahůdek a třpytek (nebo alespoň oříšků, skořice a jablíček, kterých já dneska snědla snad metrák:D),
miluji vás!
B. ♥

a snad jsem hodila alespoň jeden dobrý tip... :)

[nepoučitelná]

11. october 2012 at 16:07 Diary

Ahoj, lásky!

Chtěla jsem napsat článek včera, aby to tu nebylo tak mrtvé, navíc jsem měla všechny fotky ready. Ale jelikož jsem zas přišla v osm a měla dělat ještě nějaké úkoly do němčiny (už skoro slepá únavou), tak jsem to musela odložit. No nic, alespoň nemusím deníček odbývat jen pár větami. (jestli je to dobře, to už posoudit nedokážu:DD)

Takže, jak to šlape? Já mám dost a to je lichý týden (docela oukej škola). Mám třikrát týdně na sedm, z čehož se mi chce zvracet. Tedy.. v pondělí mi brzké vstávání třeba nevadí až tolik, jako ke konci týdne. Dnes jsem měla pocit, že umřu/neobleču se/nenamaluju se nebo dostanu infarkt. To už se nedá prostě!:D Ale dnešek je za mnou a žiju. Zítra už nás čeká jen jedna hodina, i když zase na sedm, snad přežijeme, co zbývá:P Ale zítra máme docela fajn muže na nějakou litošku, žádná hrůza.
Jsem hrozné prase (když už jsme u té školy, +nejen u ní:D). Dnes jsem se tedy dokodrcala do školy a ještě znova říkám K., jestli na dnešek na analýzu něco fakt nemáme mít, protože jsem měla takový divný pocit.. K. mě stále ujišťovala, že nee, ovšem přišly jsme do třídy (opět na knap:D) a všichni na stolech nějaké knížky.. :DDDD Ovšem naši ochotní spolužáci se na 5min podělili, takže vše zakamuflováno a ólrájt:D Asi už nebudu mluvit o následující němčině, na kterou jsem sice připravena byla, ale s jinými materiály, takže zase úplně na prd.. :D
Nejvíc prasečí je naše "školní vínko akce". Udělaly jsme to tedy jen jednou zatím, ale...:D Celý den ve škole, pak měla být ještě jedna přednáška, ale to už se nám nechtělo, takže.. :D Hrůza, že? Je mi ze sebe zle:D

Tento víkend bude asi opět studijní, nejen, že mám na příští týden věcí jak smetí, ale Barunka čuňátko má dokonce na všechny předměty jeden (!!!) sešit a... to tak dál nejde. Kdybyste to viděli!:D Plus každá stránka je popsaná celá, ani jedno volné místo, protože já si poznámky jednoduše nemůžu zapsat na další stranu, žejo. Nebo si musím mezi fonologii kreslit hovadiny. Výborné!:D

Ráda bych se také vypsala z pár věcí, které mě poslední dobou vážně štvou.
Nesnáším tramvaje. Vlastně hrozně ráda jezdím mhd, ale důvodem mé znechucenosti jsou - překvapivě - lidé.
Jako.. dva copánky pokud je ti víc než 12? No sorry?
Emmm.. holka + sportovní batoh + VŠ? No sorry?
Nemocní lidé jak šakali v tramvaji? No sorry?
Už nemůžu. Já chápu, že se musí do školy/práce i přes nemoc, zvlášť v dnešní době, ale já být nemocná jak nikdy a muset jet v tramvaji, stoupnu si úplně dozadu a chrchlu si tam do koutka. Ne. Oni si sednou doprostřed, na dvojsedadlo a jedem. To mě tak... rozčiluje! Úplně bych vraždila. My chceme být nakažení vaším sexy chrchlem úplně všichni, yes.
Dva culíčky fakt nechápu. Zvlášť na paní, které je pětačtyřicet. Jaký druh zvrácenosti, sakra?
A je mi fakt jedno, v čem kdo nosí věci do školy. Ovšem opravdu nechápu, proč si dá studentka univerzity (ok, nechápu to i jindy, ale počítám, že dospělí lidi už by měli mít trochu ustálenou vizi) ke svým supr kozačkám napráskaný sportovní batoh. Asi věc názoru, ale mně se chce při takovém pohledu brečet.
A vlastně je mi i úplně jedno, co kdo nosí obecně, i když si asi spousta lidí myslí opak. Mně je to vážně šumajda. Ale.. proč se alespoň neumýt? Možná je někde problém, drazí spolucestující.

No, konec zpráv, které hýbou žlučí, i když čas od času se i takové věci musí probrat.. :D
Ale ještě musím přihodit jednu věc. Jsem zvyklá jíst jako vrabec a velmi mi to vyhovuje. Ale. Začne škola a já jsem jak z řetězu puštěná. Máte to taky tak? Zvlášť, když se tolikrát za den vracím domů, tu jedna hodina, tam další, pauza, zase zpět.. Ten zvyk "přijdu domů = logicky něco sním" se pak násobí asi pěti:D Katastrofa. Asi je vážně pravda, že bez pořádného jídla člověk fakt nedokáže existovat. Budu zas muset všechno asi přehodnotit a zvyknout si:D Ale připadám si jak kontejner:D

Poslední dobou jsem přehnaně přemýšlela o tom, jestli ta kraťoučká bundička byla správná volba, jestli skutečně nevadí, že mám na sobě legíny a leze mi zadek, že je tohle moc obtáhnuté... Chtěla jsem vám říct, že tohle jsou ty nejzbytečnější věci na světě. Jestli vás kdy trápily podobné věci, vyprdněte se na ně. Stačí se podívat, v čem jsou schopni lidé vyjít ven, kolikrát jste znechuceni/nevíte, jestli jedou do práce nebo na chatu/potkáte holku s kozačkama a batohem/.... Věřte mi, že pokud chcete nosit legíny a nemáte nohy jak tyčky, klidně je noste. Kolikrát nemám chuť vzít si podrpsenku, tak si ji prostě nevezmu. Proč taky, když to nejde vidět? Nevím, jak vy, ale to 'svazování se' mě vážně štve. Visí mi panděro. A leze mi zadek. A můj zadek je gigantický. No a co?
Můžeme hrotit školu a muže, ale legíny/podprdy/čouhající macaté paže/stehna ve slimkách/whatever fakt ne. Just be yourself:))

No, takže shrnutí - neustále jím, jsem unavená, mám deprézi z lidí a veřejné dopravy, nechce se mi oblékat, vstávat ani malovat, dělám věci, které nemám, jsem s lidmi, se kterými bych být asi neměla, píšu si do jednoho sešitu a mám z toho guláš, ale i tak se snažím.. vážně:D
Mou jedinou radostí je Žena a Život a Ulice:D Ne, abych nepřeháněla. Ještě úsměv mojí krásné K., jeho polibky, ten kluk na literaturu a paní docentková. A hezký boty, ty vždycky. :D A v neposlední řadě vy, miluju vás, a to není žádná fráze, jéjéjé♥:)))

Lásky mého bytí, slibte mi, že nebudete čuňačit jako já,
budete na sebe dávat pozor a hezky blogovat, abych se měla doma vždycky na co těšit:))
Buďte moc hodní, přeju vám, aby se vám všechny povinnosti krásně dařily
a vše bylo blankytně žůžo.

Mějte se strašně krásně,
B. ♥

ps. našla jsem nové čupr fotící místo, jak jste si již určitě všimli, no, já a fotky, případ sám pro sebe.. :DD Omlouvám se, ale lepší to se mnou už asi nebude:D

[už nemluví, je potichu]

5. october 2012 at 18:34 Diary

Pokud máte pocit, že vás ty fotky už nudí, vůbec se vám nedivím:D
Já sebe sama totiž poslední dobu nudím hrozně moc. Znáte to taky? Vlasy - pořád stejný, obličej - pořád stejnej, oblečení - pořád stejný.. :D Já vím, že jsme tak prostě narostli, ale.. Někdy to tak cítím:D Proto i fotky jsou pořád na jedno brdo a nějak neumím vybočit. Tento týden ani jinak nepřinesl žádné super fota ze života, takže ani tak, haha.

Snad se vám těch pár fotek bude líbit i tak,
dnes nějak nemám náladu se dál rozepisovat. Všechno je tak nějak.. divný.
Ne špatně, jenom.. já nevím, asi je to tím, že mám obrovský spánkový deficit a jediné, na co myslím, je spánek.
Snad.
Zítra mi možná přijede muž, tak třeba přijdu na jiné myšlenky..
Nebo se aspoň vyspím, když už nic:)))
Polepším se, slibuju!

Miluji vás všechny, strašně moc:*
B. ♥

[oh why do i miss you so much]

3. october 2012 at 13:53 Diary
2010-2012

life is so fckn awesome♥