November 2012

[video: random clips z předělávání pokoje]

28. november 2012 at 13:32 videos

Ahoj, lásky moje♥

Vůbec nevím, kam dřív. Nestíhám. Celý víkend jsem pracovala, v sobotu na brigádě, pak celý víkend doma a to ještě ani není nic hotové. (o škole radši ani nemluvím) Pokud se chcete ale mrknout na pár kravinek z průběhu rekonstrukce, pusťte si video.

Můžete to taky brát jako velmi zdlouhavý video-katalog OBI. :)))
Jo, výsledek samozřejmě (až bude vše hotovo) postnu:*

Mám vás moc ráda!
.. a snad se brzy vše uklidní.
Lásku,
B. ♥

a přidejte se na facana!:*

http://www.facebook.com/baarrccaasblog

nebo na jůťůb!

http://www.youtube.com/user/BAARRCCAA


[video: Random mobilní vlog, 21.11. 2012]

22. november 2012 at 14:05 videos

Zajímavé, že tady je zas ta miniatura úplně jiná. A hrozná. No, whatever.

Ahoj, kuřátečka moje nejmilejší♥

Přináším video ze včerejšího dne (na fb stránce blogu sdíleno již včera večer, přidejte se zde), které je spíš takovým krátkým hokusem pokusem, protože jsem zjistila, že Ostružinka taky celkem ucházejícně nahrává, tak mi to přijde jako fajn maličký způsob pro denní video-apdejts. + malé outfitové-overview zahrnuto, tak pokud chcete, mrkněte:)

Pokud budete chtít, přidejte si mě na youtube a budete mít vše z první ruky:)

http://www.youtube.com/user/BAARRCCAA

případně šuby duby na facebooku, kde přidávám i fotky a questions a tak..

http://www.facebook.com/baarrccaasblog


A víte co? Mám z vás tu největší radost.
MILUJU VÁS.
Mějte nejkrásnější den, moc moc bonbónků a sluníčka!
Lásku,
B. ♥

[video: otázky a odpovědi #1]

19. november 2012 at 20:26 videos

:DDDDDDD

Co říct.. asi nic:D Jen omluvte, prosím, kvalitu mého projevu, hlavně neustálé "ehhh". Pokud uvažujete, že začnete natáčet videa, nedělejte to, těžší věc neznám:D

Příště se snad polepším.

Přesto doufám, že se vám video bude aspoň trochu líbit:)

Lásku,
B. ♥

[dáme si video?]

17. november 2012 at 15:46 Diary

Čauuuuky, lásky mého bytí!

Ou jee, kdo sleduje facebook, už ví. Nicméně, kdo sleduje i blog už nějakou dobu, ví taky.
O video jsem se pokoušela několikrát (k mému potěšení si o video už i pár lidí samo říkalo = moje filmová činnost by snad mohla někoho aspoň trochu zajímat), ale můj Olympus točit nezvládá. Na fotky je sice král, aleeee se zvukem u videí je trochu na štíru (asi dneska nemůžem chtít všechno, hm).
Jenže! Objevila jsem další alternativu, která byla dlouho opomíjena, jsem ready točit, jupí! Já se hrozně těším, vždycky jsem chtěla. Říkala jsem si, čím začít. Napadlo mě začít tématem "Q&A", protože mi připadá, že na tom se člověk většinou "rozjede" docela dobře a pak se uvidí.

Pokud tedy máte jakokoliv otázečku...

šup sem s ní! Může to být absolutně cokoliv, něco, co vás o mně zajímá, nějaké zkušenosti, tipy, rady.. Jsem připravena odpovědět na cokoliv. COKOLIV. Jasně, pokud tohle bude výkřik do tmy a nikoho nebude nic zajímat, samozřejmě nic točit nebudu, ale pokud by vás upřímně něco zajímalo a zajímalo by vás i sledovat mě ve videích, třeba mi tímto pomůžete začít. Budu vám moc vděčná za jakékoliv dotazy a těším se na náš první "interaktivní" kontakt :).

Mám vás moc ráda, kulíšci,
mějte se krásně!
B. ♥

[pět čmoudů u stolu a já]

12. november 2012 at 17:20 Diary

Hej, bejbs♥

Začala bych větou: "Jsem hrozný blogger."
Dřív jsem jen fotila a fotila (až mě někteří lidé neměli rádi:D) a všem jsem tloukla do hlavy, že nemají remcat, protože fotkové vzpomínky jsou k nezaplacení. Milovala jsem ten přístup. Vše zachyceno, vše uchováno. Akorát mám pocit, že poslední dobou fotím leda velký prdlajs. Proč? Netuším. Ale hrozně mi to vadí, takže příště nechám doma šminky a vezmu foťák navíc. (:DD haha, ne, to první fakt nemyslím vážně)

Pokračovala bych větou: "Umřu žalem."
Achjoo. No, nebudu zbytečně žvatlat a dáme si story pěkně od začátku, oukej?:P
No, v pátek mi odpadly školní povinnosti a já zažívala obrovské přívaly vln radosti a pocitu, že musím onu skvělou událost nějak oslavit. (:D) A protože jsem měla ve čtvrtek školu jen ráno, řekla jsem si, že pojedu do Prahy. Stravím víkend s mužem a taky se uvidíme s Týnou. Aha. Chcete říct pěknou ostudu? Neviděly jsme se půl roku. A půl roku jsem neviděla Prahu. Jsem ještě normální?! Nefotím, nePrahuju, asi jsem nemocná.
Whatever. Ve čtvrtek ráno jsem si splnila úkol do analýzy (z kterého jsem měla šílený strach, ale nakonec jsem získala tři hvězdičky ze tří, ooo!♥), vyprdla se na němčinu (čas je vzácný, hlavně když jde o čuňárny, které v sobě rozhodně neskrývají školu, ha), šla jsem rovnou na nádraží. Nemám moc ráda dlouhé cestování o samotě, děsí mě vyřizovat věci (ano, i když v podstatě o nic nejde), víte jak, nemáte s kým brebentit a.. co může být horšího?:D
Čekala jsem na vlak a ejhle! Koho jsem nepotkala! Hyneček kočička!♥ Aspoň to mě potěšilo, i když se se mnou nechtěl líbat a to mu neodpustím. (:D) Neviděli jsme se minimálně kvadrilion let, takže jsem měla radost.

Cesta byla v cajku, dokonce jsem i většinu času seděla sama (=moje socio-fóbie se nemusela stresovat), když jsem dorazila, venku na mě hned čekala Týna. (prišla do konfrontáce!) Vyšly jsme ven, abychom odchytly Naty Zachoškovou (ou jes plís, má láska, o které slyším nonstop už tisíc let, ale ještě jsme neměly šanci se potkat) a všechny tři se pak vydaly do (už i pro mě) oblíbeného Coloré na obídka a kafčo. Usoudily jsme rovněž, že by ani Týna neměla jít večer do školy, protože škola je vlastně zbytečná. (no, asi není, ale kuřecímu se salátkem se nikdy nemůže rovnat, hmm)
Byla jsem úplně maximálně dojatá. Týna mi hrozně chyběla a Zachoše jsem se nemohla dočkat. Byla jsem fakt vděčná za nápad sebrat se a jet, protože právě ony nahodilé jsou vždycky nejlepší, že jo.
Přesunuly jsme se naproti na drinčíky, dorazil pak i Kuba a pověstný Áda Fránků (vlastně oba jsou pověstní, protože o nich slyším prakticky pořád, je úplně zajímavé vidět lidi, které máte takovou dobu v hlavě a víte o nich milion věcí, akorát je vůbec neznáte:D). Později se k nám přidalo i moje bejby, když konečně večer do Prg dorazil:*
Nemohla jsem se ale vůbec rozloučit:( Loučení by se mělo zrušit. Strašně ty moje holky miluju a celkově byl náš večer úplně mňam. Ráda bych vám, ženy mé nejnádhernější, poslala srdíčko♥ miluju vás!

S bejbym jsme pak tedy byli společně až do neděle, procestovala jsem snad celé západní Čechy, viděla jsem konečně i Plzeň a Pardubice, seznámila se s kvantem jeho přátel (kdo by pomyslel, kolik čmoudů je u nás na jeden metr čtvereční???♥), ochutnala samé nové věci (a i pár divných nových věcí - "ahoj mami, prave snidam a vsechno mi plave v medu":D), ujížděla se na dýmce, spala, spala a spala, zase jedla a spala. (pokud mě bude ještě chvíli vykrmovat, budu mít za chvilku 100kg) A dostala jsem Korán!:') Achjo, to završilo úplně celý ten krásný 'víkend', moc si toho vážím. Asi mi bude trvat celý život než se jím prokoušu, ale mám fakt velkou radost. Mám pocit, že by se pro mě rozkrájel a nemám slov. (on mi dal Korán a mně se chtělo na nádraží plakat, když jsme se loučili...?! Asi je čas se vzít:DDD) Poprvé jsem se odmalovala (:D) a on byl jak u vytržení. Ještě nad ránem: "Jee, ty jsi tak krásná, já si na tebe musím posvítit!":D Korunu situaci dodal asi v sobotu, prý: "A dáš si vlasy zase nahoru?" :DD Super, za chvíli odhodím svůj obličej a nebudu investovat mraky času do tvoření bujných kadeři. Dám si zástěru a vystačím si:D
Já vím, že jsou to všechno malichernosti, ale co může kluk říct hezčího? Rozumíte mi, holky, že ano?:)

Úplně ve mě bublá milion věcí, které vám chci říct. Víte, říkám vám to vždycky. A zase nemůžu. A nemám ani fotky, abych nahradila slova. Jsem hrozná!!! Ale nemůžu si prostě pomoct. Když sedíte u stolu, s vámi je tam pět Arabů, váš muž vás hrdě drží za ruku a jeho nejlepší kamarád se s vámi nonstop směje, není pak už nic lepšího, přísahám. Připadám si jako jedna z nich a už mi to za ty roky ani nepřijde zvláštní. Jsem strašně šťastná. Víte, to je i pointa mého dnešního článku, ženy. Pokud něco vážně chcete, udělejte to. Nic vám nebrání a já jsem toho důkazem. Pokud se vám líbí ten či onen, pokud chcete žít úplně jiný život, pokud cítíte, že patříte úplně jinam, nebojte se a dělejte jen věci, které milujete. Každý den. Jste úžasná, nádherná a dechberoucí stvoření, věřte, že není na světe jediného důvodu, proč vy byste náhodou nemohly mít, co chcete. Fakt, miluju vás hrozně moc, všechny, a nechci vidět, že se nějaká z vás trápí. Všechny jste tak nádherné! Věřte si a buďte šťastné. Pokud je nááááhodou někde nějaký problém, dejte mi vědět a já na vše dohlídnu. Udělejte mi radost a slibte, že budete jen zářit:* Jestli jste spokojené, je všechno v nejlepším pořádku. Pokud chcete žít pohádku/být prezdidentkou/sníst o víkendu 150 koblih, jen směle do toho. Hlavně mít pořád radost. I z koblih.

Já vám zase slíbím, že se zkusím polepšit s fotkami, ať z mých stories taky něco máte. Zapíšu si do deníčku: "Baruno, foť!" a pokusím se na sobě do konce roku zapracovat:) Zároveň bych vám strašně chtěla poděkovat za lajky na facebookové stránce blogu. Někdy mě mrzí, že mě čte tolik lidí, ale málokdo se vyjádří, takže jste mi udlělali obrovskou radost, že klikáte "alespoň" tam. Jste lásky. Kdo se chce přidat, fičte sem:* (a pište, pokud máte cokoliv na srdci nebo vás něco trápí, společně všechno vyřešíme a proberem!)

http://www.facebook.com/baarrccaasblog

Mějte nejkrásnější dny, jaké můžete,
strašně moc vás ťapkám:*
B. ♥

[dneska trošku confessions]

6. november 2012 at 22:19 Diary

1. Mít muže daleko bych přežila (víc se na sebe těšíte, nelezete si moc na nervy, vážíte si každé společné minuty..), ale vzhledem k mé stávající "přátelovské" situaci je to velmi složité, poslední dobou mám totiž pocit, že nemám nikoho blízkého a jsem na něm tedy úplně závislá. A leze mi to pak na mozek. Super:)
2. Strašně jsem se těšila, že až začne škola, budu neustále v poklusu a jídlo budu mít naprosto pod kontrolou. Chyba lávky. Žeru jako prase, protože jídlo (+ spánek) je můj hnací motor. Bez prasáren nejedu. Takže za chvilku mám 100 kilo. Super:)
3. Nic se mi nechce. Ale až nějak.. moc. Jeden úkol do školy dělám 1486146965563 let, protože si u toho kreslím Ježíše, dloubu se v nose, lakuju si nehty a trajdy majdy. Jsem velmi produktivní a s tímto přístupem to jistě daleko dotáhnu, ou jes. Navíc mám ze všeho hrozné obavy (jak přednesu to a ono, budu za blba, na něco jsem zapomněla, atd..), což mi velmi přidává. Super:)
4. Navazujeme - nic nestíhám. Jsem jediná, komu připadá, že se čas spiknul? Ráno vstanu, naplánuju si všechny podstatné povinnosti, které čekají na splnění, mám k dispozici celé odpoledne, no a ejhle.. Už jsem i ze školy doma a ani jsem si nevšimla, že jsem vyšla z baráku (?!).
5. Neumím vyjádřit, jak moc se těším na změnu, která čeká (fingers crossed) moje útočiště. Neexistujou na to slova. Snad se křídla zase roztáhnou a mysl se osvobodí. Víc nemůžu.


Dál se nebudu rozčilovat. Protože víte co? Tss, budu silnější než kdy předtím:)
Všechno napíšu, přepíšu, zapíšu, přednesu, bla bli blu, ou je,
jídlo správím, umeju si vlasy a jedu.
Aha.

Pokud jste na tom stejně (ale i líp/hůř/nevím),
přeju vám, aby se všechno spravilo, aby všechno bylo úplně nejlepší,
nebeské, magické, šuby duby a prostě vodvaz.
Spolu to dáme, kapiš?
Miluju vás,
B. ♥

ps. zdravím svoje školkový holky, strašně se do vás zamilovávám♥
ps. 2 vytvořila jsem blogu facebookovskou stránku a je mi jedno, že tam budou dva lidi,
pokud máte můj blog rádi, lajkis oukis, přidejte se, budem spolu všechno sdílet,
extra fotky, mňamky a hamky, taky lásku, sušenky a všechno možný:*

hír: http://www.facebook.com/baarrccaasblog


[chilli, hořká čokoláda a vůně ohně]

4. november 2012 at 13:02 Diary

Láska je, když si dáte vlasy do drdolu a makeup máte "přejetej" a on se na vás pořád dívá tím nepřítomným pohledem a culí se jak měsíček. A když si dobrovolně vysype všechny věci ze své kosmetické taštičky, aby vám ji dal, protože je emirátská a vám se líbí.
Achjo. Krásný víkend. I když se tento týden zprvu nezdál být úplně nejlepší, nakonec všechno dopadlo dobře a vše je ok. V pátek jsem měla (a asi i K., snad můžu mluvit za nás obě) masakrální strach ze školy. A ani upřímně nevím proč, protože se nic zásadního nemělo stát. Jenom jsme nebyly na přednáškách, kterými jsme si s děckama měli nahradit odpadající výuku aaa čekal nás hrozně dlouhý, nudný den bez pauzy a.. no prostě hrůza, co vám budu povídat. Nevím, jestli se dá mluvit přímo o strachu, spíš takový divný pocit, kdy se vám nechce ani vstávat. Víte?
Nakonec jsme ale všichni přežili, nic se nestalo, jen se celý den musel prostě přetrpět.
Víkend jsem si ale moc užila. Jsem šťastná. :)

Ale mám zdrcující zprávu, kterou vám musím sdělit. Jste připraveni? Zlomil se mi nehet.
Jo. Až v mase. Super. Nejsem sice taková ta koza, co má každý zlomený nehet jako světovou katastrofu, ale mně se zlomí nehet asi jednou za rok, takže momentální situaci fakt nezvládám. No, možná příště přiložím foto, abyste viděli, s jakým pahýlem teď musím chodit. A vůbec si s ním nevím rady, yes. Pokoušela jsem se ho samozřejmě nějak zachránit, ale jak víme, tyhle pokusy jsou úplně zbytečné. Mám pocit, že se mi zlomil zase ve stejnou dobu, jako minulý rok. Myslím, že jako se vám na podzim "mění" vlasy (hodně padají), tak i nehty. Jinak si onu "tradiční podzimní výměnu nehtů" vysvětlit neumím. Každopádně doufám, že zůstanu u počtu 1 a nezlomí se mi všechny další.
Ano, konec úžasně podstatného odstavce o zlomeném nehtu.

Škola je velmi v pohodě (i když - zkouškové se blíží a já nemám nic hotovo, who cares), všechno je v pohodě. Jsem zdravá a šťastná, takže nothing else matters. Doufám, že je to stejné i u vás. Jinak dejte vědět, já přijedu a postarám se o vše. Sice bych ráda neustále jen spala a jedla, což je ale nemožné, musím se tedy spokojit i tak:D
Chtěla jsem vám říct strašně moc věcí, ale já nějak.. nemůžu. A tentokrát to ani nemyslím zle, jenom jsem tak šťastná, že nedokážu nic pořádně popsat/nic povykládat. Říkala jsem si, že bych nejradši všechno jen natáčela na video, pak sem záznam dala, nechala bych ho "bez komentáře" a byl by všeříkající. Kdo ví, třeba jednou:)

Oukej, já se pro dnešek asi rozloučím.
Užijte si kráááásnou neděli,
mám vás strašně moc ráda.

B. ♥

a omlouvám se, Hynku, napravíme to tento týden, ano?:*