December 2012

[goodbye 2012]

31. december 2012 at 11:50 Diary

Byl to úžasný rok.
Chtěla bych poděkovat hlavně Týnce za jedny z nejkrásnějších chvil vůbec♥

Předělala jsem pokoj, navštívila konečně pár dalších měst naší krásné země, haha (Brno, Plzeň, Pardubice), zamilovala se, navštívila svou slovenskou rodinu, seznámila se s M. a později s ním a jeho bráchou prožila pár super chvil (yaaay for Iran♥), hlídala Froda, zase zestárla, dovolenkovala (umřela bych, abych se mohla zase na Korfu vrátit:/), udržovala vztahy w/ Syria, seznámila se s P., panem Superstar a paní Zachoškovou, bro' mě vozil na motorce, začala bojovat společně s Key (kotě, spolu vše zvládneme:*), Sabinne si obarvila vlasy na růžovo a nechala jsem se tetovat.
Neměnila bych nic.

Miluju život. ♥
A vás, víte to?
Sakriš:')

Moc lásky, moc úspěchů ve škole, hlavně buďte zdraví a mějte dobrou náladu. Co jiného? Pak už přijde všechno samo:) Jsem strašně vděčná, že jste se mnou♥♥♥
Krásný Nový rok, bejbs!
B.

keep in touch w/ me:

http://www.facebook.com/baarrccaasblog

http://www.youtube.com/user/BAARRCCAA

http://baarrccaa.tumblr.com/


[video: Nejoblíbenější bjuty thingz roku 2012]

28. december 2012 at 19:47 videos

No, nebudu se zase rozčilovat, jak s ním nejsem spokojená, vždyť to znáte.
:D
Omluvte tedy opět, prosím, některé chyby, přeřeky a hovadinky. Někde se začít musí, snad to bude s každým novým videem jen lepší a lepší.
A hlavně upřímně doufám, že se vám bude líbit:)

Ale ještě hlavněji - strašně děkuju za krásné komentáře k minulému článku!
Jste moje nejlepšejší dupky, achjo♥

Miluju vás,
B. x

ps. informace z první ruky, join me:

http://www.facebook.com/baarrccaasblog


[můj nejlepší vánoční dárek]

25. december 2012 at 12:41 Diary

Ježíšek mi letos nadělil vážně ten nejkrásnější dárek, jaký mohl.
Muže, který mě má rád nenamalovanou, protivnou, smutnou, toho, který se nenazlobí ani když ho biju, straším ho představou vepřového řízku a sklenice vína, toho, který se mnou jde i na vánoční besídku mé střední školy, toho, kterému se nechce domů od mé rodiny, veze mámu do práce, toho, který všechno jídlo, které uvařím, vychválí do nebes, toho, který pomůže mámě péct vánočku.

"No, já se na něj chodila dívat, když jste odjeli, aby nebyl sám, on tam totiž usnul s oslem. Pak vstal, ptal se, jestli už Baruška přijela a jestli já, mamenka, nechci s něčím pomoct."
:')

Dostal královsky modrý svetr, indicky růžovou osušku, aby tady měl svou vlastní a ladil mi v pokoji, rámeček s fotkou a pozornost od mámy, aby voněl ještě víc "mmm". Je to maličkost, za to všechno, co pro mě/pro nás dělá.
Byly to jedny z nejhezčejších Vánoc. Protože mám jeho, protože si všichni rozumí, protože jsme spolu.
Jsem moc šťastná, i když před chvílí odjel a já nemám chuť ani jíst.

Miluji tě, bejb. Jsi moje všechno a strašně moc ti děkuju.

Přeji vám strašně krásný Vánoce, lásky moje, mějte se moc dobře, nacpěte si pupíky, buďte hodní a doma si tu pohodičku všichni moc užívejte. Prďte na školu, ona počká. Doufám, že jste spokojeni nejvíc na světě a doma je vše v pořádku, ať už jste kdekoliv.

Mám vás moc ráda,
B. x

[ostružina říkala]

11. december 2012 at 22:35 Diary

Mám nejlepšího bratra, nejlepšího muže a nejlepší mámu.
Hlavně ale NULA ČASU. Ta škola mě zabije. :(((

Proto přináším alespoň malý článeček s pár mobilovýma fotkama, když už nic:/ Achjo, ať už je konec ledna. Těším se, všechno si vynahradíme, cajk? Dudli, dadli.

Mám vás nejvíc ráda, faktžejo,
lásku,
B. ♥

PS. sledujte můj facebook, snažím se přispívat alespoň tam, když blog nestíhám...

http://www.facebook.com/baarrccaasblog


[momma knows best]

3. december 2012 at 21:29 Diary

Mámy jsou ty nejlepší.
Moje mě dneska (sic s předstihem) obdarovala tak, že si asi učurknu.
Víc nemám slov.
Miluju tě mami. ♥

Krásné sny, lásky moje:*
B. x

[dream about what we could've been]

1. december 2012 at 12:35 videos

Jedním slovem: NESTÍHÁM.

Fakt, nestíhám nic, mám pocit, že ani nežiju. Dny plynou, povinností stále přibývá, nestíhám spát, natož blogovat a komunikovat s vámi:( Strašně mě to mrzí, věřte, ale nenadělám nic. Zajímalo by mě, jak všechny ty testy zvládnu. Haha.
Proto alespoň nové video, abychom spolu "byli" alespoň nějak. Kravinky se zas nashromáždily, tak jsem něco rychle splácala. Snad se vám bude líbit:*

Miluju vás děsně moc, víte to? Ani nedokážu vyjádřit, jak obrovskou mám radost, že se vám moje videa líbí. O lajcích na fb ani nemluvím. Opravdu jste pro mě strašně moc♥ Slibuju, že se budu snažit zorganizovat si čas a všechno zvládnout, abych se mohla blogu víc věnovat. Držím vám všem moc palce, pokud je to u vás podobné a zápočty se na vás hrnou. I všem ostatním, samozřejmě, protože každý máme něco, žejo. Ale nebojte, všechno bude ólrajt, slibuju.

Miluji,
B. ♥