January 2013

[lately]

27. january 2013 at 15:29 Diary

Jediné, co dělám, je, že se učím a koukám na Deutschland sucht den Superstar (♥♥♥). Jo, martyrium stále nekonči. Tak přináším alespoň pár fotek z (ne)života a info, že toho chystám dost. Těším se, až bude konec, až se moje mysl zase odpoutá, protože na todle fakt nemám:D Tak si pak dáme nějaké new-ins, zhodnoceníčko nového laku, který jsem pořídila, veeeeeelký článek o vlasech (starý potřebuje update) a taky nějaké vařeníčko, protože se podle facebooku (tady) zdá, že by i někdo byl pro:) Videa samosebou taky.
Tak doufám, že pokud jste ve stejné situaci, že se vám moc daří a máte se fajn (alespoň v rámci možností), že vám z toho nepraská hlava. Teda asi praská, víte jak, ale zvládnem to. Držím palce i ve všech ostatních situacích, protože každý máme něco, že jo, jinak by to nebyl život.

Hodně štěstí Leute & stay strong♥
B.

keep in touch:

http://www.facebook.com/baarrccaasblog


[just take me bck, pretty please]

17. january 2013 at 14:50 Diary
(c) bro' & me.

achjo♥

[třpytky, třpytky a třpytky!]

14. january 2013 at 13:47 i heart this

Ahoooj, sluníčka:*

Dneska jenom tak na skok, ale musím vám sdělit svoji lako-story, znáte to.. :D
Oukej, takže - jdu si takhle nalakovat nehty (taková ta činnost vhodná na studijní pauzu, ya know) a říkám si: "Ty jo, Brambořice, měla bys zkusit něco novýho!" Problém totiž je, že mě moje nehty už děsně nuděj. Furt růžový, furt korálový, no co vám budu povídat, jako cajk, ale okoukaly se mi (na chvíli, stejně se zase vrátím k onomu "normálu", bída se mnou, fakt). A přicházíme k modrému laku - essence, ještě stará lahvička, odstín underwater. Jednou mi ho dala kamarádka a já ho použila asi jen jednou, protože - ikdyž se mi velmi líbí - jsem na již výše zmíněné korálovo/růžové osobní favority. Teď ale přišla pravá chvíle ho opět vyzkoušet, když jsem pociťovala onu zvláštní chuť na něco nového:D Právě tmavě modrá mi připadá docela classy, takže proč ne.
Pak jsem ale vedle na stole zahlédla mnou milionkrát opěvovaný spacequeen, opět se ve mně začal zmítat glitter-démon a říkala jsem si, že bych si mohla zkusit natřít třeba jen malíček, co z mé nově objevené kombinace asi tak vyleze. Překvapivě se mi tato kombinace děsně líbila! Zprvu jsem přemýšlela, že natřít si ještě třpytkama všechny zbylé nehty by mohlo vypadat poněkud cirkusácky, ale zase- neubránila jsem se a začala zuřivě natírat:D

Dobře, pointou tohoto článku není konkrétní návod na použitou kombinaci, protože si nejsem jistá, zda přesný navy blue odstín u essence mají, ale chci znovu říct, že spacequeen je prostě BŮH všech třpytkatých laků. I když nejsem příznivce třpytivých nehtů, musím říct, že právě tenhle se mnou docela cloumá a mění můj pohled na danou problematiku:D Takže, kdo tak ještě neučinil, prosííííím, určitě si ho kupte, podle mě vypadá dokonale snad na všem, na tmavých, na růžových, na "čistých" nehtech.. Bože. Díky člověku, který ho vymyslel, asi ho miluju a chci ho do rodiny. Ach.

Věřte mi a vyražte pro něj:*
*hrozí ovšem masakrální rozrušení ze všech těch třpytek, učím se - čumím si na nehty, koukám na telku - čumím si na nehty, zapínám různý světla a kontroluju, jak na daným osvětlení vypadají:DDD #immaobsessed!♥)

Miluju vás,
děsně!
B. ♥

[nejoblíbenější youtuberz]

4. january 2013 at 17:21 i heart this

Nebudu ani nic říkat. Znáte to, ne?
Kdybych mohla, vzala bych si každého z nich za muže/ženu.
OMG♥

1 - subeeTube

2 - krazyrayray

3 - beautycrush

4 - CityandMakeup

5 - fouseyTUBE

6 - essiebutton

7 - DulceCandy87

8 - juicystar07

9 - xeverygirlx

10 - heyyyjune

11 - iheartmakeup92

12 - kandeejohnson

13 - learnarabicwithmaha

14 - Shirley B. Eniang

15 - macbarbie07

16 - beautypeachiii

*NENÍ řazeno dle oblíbenosti*

Už chystám "druhý díl", všichni se mi tam ani nevlezli:)))
Jací jsou vaši oblíbení youtubers??
Ukaaa:))

Miluju vás,
B. ♥