May 2013


[moc se mi líbíš, náhlá Praho]

26. may 2013 at 22:30 Diary

Ahoj, lásky:*

Před pár hodinami jsem se vrátila z naprosto nečekaného výletu do Prahy. V podstatě jsem se v sobotu vzbudila, oblékla se a vyjeli jsme. Bratr v práci získal nový Hyundai i30 s plnou nádrží na testování během víkendu. Moc se mi poslední dobou nedaří, abych pravdu řekla, takže mi náhlý únik ze zkouškového období přišel sakra vhod. Je teda fakt, že počasí bylo příšerné (zimu snesu, ale déšť? fuuj), ale nic to nezměnilo na věci, že to byl perfektní víkend. Jsem moc vděčná mámě a bráchovi, že mě vytáhli, moc jsem si to užila. Jen mě mrzí, že jsme se neviděly s mou krásnou Týnou:( je to už věčnost... Snad brzy♥

Mám pro vás tedy pár fotek, ale tentokrát taky video. Nejde o nic závratného, jen pár random shotů, které jsem cestou pořídila. Učím se s novou kamerou:) Škoda jen, že jsem měla skoro celou dobu vybitou baterku, jinak by video snad bylo o trochu záživnější:D Moc jsme toho nestihli ani tak, jen pár procházek a malé kafčo, ale i tak mi bylo vážně moc fajn. Jen žádné boty jsem si nepřivezla:(:D Doufám, že příště zvládnu boty i ten orient festival na Kampě:) A hlavně - příště snad i víc fotek. Néé, příště hlavně Týna!!!:** Já popleta.


Mějte se zatím moc krásně, přeju moc štěstí,
miluju vás♥♥♥
B. x[studium, Sex ve městě, kafe, a tak]

17. may 2013 at 16:11 Diary

Pfff.

Ahoj, lovelies. Dneska mám za sebou druhý test a jsem šíleně unavená. Kdo by to řekl, že čtení papírů může být tak vyčerpávající. Sotva vidím, za chvilku se ale musím učit znova, v pondělí mám totiž test další. Myslím, že ten dnešní byl docela úspěšný, snad dopadne dobře, alespoň pocit naděje mě udržuje jakž takž vzhrůru, haha. Jediná školní plus v posledních dnech - test trvá třeba 30min (nemusíte mít hodinu klasických 90min) a vidím své milované ženy. Mám ve škole moc fajn krásky, víte to? Někdy vám je ukážu^^
Jak se máte vy? Doufám, že úplně nejlíp. Ráda bych vám poděkovala za aktivitu na mém facebooku, jste mé lásky:* A taky vím, že na blogu mám pár nezodpovězených komentářů, fakt na ně myslím, ale opravdu na to nemám teď čas. Snažím se aspoň fotit, mám pak totiž článek raz dva, ale jinak? Jinak je to bída. Alespoň pro slečnu Yvette* - na tohle téma chci udělat po zkouškovém video:* (a díky moc, kotě, vážím si tvých slov♥).

Mámu máme teď na horách, mám velkou radost, že si udělala konečně pauzu. Pevně doufám, že si to na výletě moc užívá. Ale stýská se mi. Mám sice radost i za ni, ale chybí mi ve zkouškovém, vždycky mi totiž báječně pomáhá.
Bratr se o mě ale krásně stará. Tahá mě ven alespoň na chvíli a já jsem mu vážně vděčná. Momentálně chystáme super překvápka pro mámu k narozeninám. Zítra Baruna peče, tak pozor:)) Až se ta naše kráska vrátí, bude mít velkou radost, myslím.

Je to všechno opravdu těžké.. ale bojuju:) Všem vám přeju hodně štěstí, pokud se potýkáte s podobnými (či úplně jinými) problémy, nějak to dopadne. A moc na vás myslím. Věřte, že mě to moc nebere, těším se, až se vám budu moct zase plně věnovat.
Miluju vás♥
B.

kontakt se světem:D - twitter & facebook


[týden v totálně random fotkách]

12. may 2013 at 1:45 Diary


Ahoj, lovelies:*
Vítám vás s novým kabátkem a samozřejmě i novým článkem!:)

Všechno jde zatím dobře. Mám své první tři kredity, v pondělí mě čeká první zápočtový test a už to jede. Jsem sice dost nervózní, ale zatím to "úplně" nepřišlo, haha, takže Baruna si ještě vyskakuje. Nic hotového, nic naučeného, ale nový článek se píše, žeee:) Jsem ale hodná holka, takže letím ještě cosi dopsat a chrnět. Snad půjde všechno docela v klidu (v rámci možností), budu se snažit povinnosti stále prokládat nějakými příjemnými zážitky, fotit aaaa.. těším se na bílé nehty!

Ach, ty malé treats jsou stejně ty nejlepší, že jo:)

Ať se vám daří, kůzlátka!
Aj lav ju,
B. ♥


[bday]

8. may 2013 at 21:56 Diary

Narozeniny moc nemusím.
Jsem vždycky taková nostalgická a děsím se stárnutí. Už to se mnou jde z kopce, jsem stará bréca!:D
Díky mé úžasné rodině to byl ale opět vážně skvělý den.

Moc bych jim chtěla poděkovat za dárky, hlavně svému bratrovi, protože kdybych ho neměla... jsem v koncích:)) Zase mi vyrazili dech, že podporují moje záliby a.. já nevím, jsem tak vděčná! Mámě moc děkuju za můj nejoblíbenější dort a perfektní kuřátko♥
A vám všem za krásné narozeninové wishes, jste dokonalí:*
Teď už se válím v posteli, za chvilku si půjdu uvařit kafíčko a budu čekat na Sex ve městě:) Zítra je náročný den, takže musím načerpat síly^^

Tak dobrou noc, cukrouši moji!
Miluju vás,
B. x

ps. malý hint - těště se na fotky, fotky, fotky... :)

[ale já jsem princezna!]

4. may 2013 at 3:01 Diary

Přemýšlím nad tímhle článkem dlouho. Váhala jsem, protože se může zdát, že poslední dobou jen přetékám láskou, a nerada bych, abyste se mi tu přejedli, ale... Nemůžu si pomoct.

Je úplně jiná. Má ráda tvrdý rock, černou a Jacka Danielse. Nemá moc ráda přílišné projevování citů. Je nepořádná a divoká. Ráda vyspává celé dny a ještě dýl. Je to jedináček, nejí maso a nosí kožené kalhoty.
Já mám ráda orientální hudbu, pestré barvy a vychlazenou limču. Ráda lidem každých 5 minut ohlašuju, jak moc je miluju. Mám ráda přiměřenou organizaci a svůj klid. Spím ráda, ale s mírou. Neustále sdílím život s o deset let starším bratrem, k smrti miluju maso a nosím harem pants.

Začalo to zvláštně. Byla jsem domluvená se spolužačkou (mou tehdy velmi blízkou kamarádkou), že pojedeme po škole do centra a potrajdáme. Doma jsem si chvilku odpočinula, pak se oblíkla a vyrazila. Když jsem přišla na zastávku, byla tam i Sabina, že se zrovna úplnou náhodou přidá. Všechny tři jsme spolu chodily do třídy, ale my dvě jsme si ještě nikterak extra blízko nebyly. Bylo to moc fajn odpoledne. Postupem času jsme spolu mimo školu byly častěji a častěji, až jsme se sblížily natolik, že už to snad víc ani nejde. Vlastně jsme se tehdy k sobě jen "nachomítly"...
Sabyna (jak jí s oblibou říkám, haha) je moje soulmate. Je to můj po rodině nejbližší člověk.
Poslední dobou zjišťuju, že čím je člověk starší, tím je těžší najít pravé přátelé. Už to není jen o: "Čau, jak to šlape, dáš mi opsat úkol?", už se vynořují skutečné problémy, starosti, povinnosti, už nemáte pevný kolektiv dvaceti lidí, které byste měli každý den okolo sebe. Měla jsem vždycky pocit, že se o své kamarády můžu opřít, nikdo se mnou ale neprošel tolik. Sabina se mnou zažívá ty největší zlomy. Šílenou střední, maturitu, vysokou, všechny lásky, vzestupy a pády, nemoci, trable a zařizování. Sabina je ten typ přítele, který s váma půjde k doktorovi, počká vás po přednášce před školou, půjde s váma pro rajčata a okurku, zajde s váma na pojišťovnu a do knihovny. Přežila moje největší krize, které jsem měla minulý rok, poslouchá všechny moje žvásty o mužích a o škole. Řešíme spolu fashion a dokážeme se spolu hodiny bavit o rtěnkách.
Jednou, když jsme spolu šly kdesi v centru, mi z ničeho nic povídá: "Ježiš, proč na nás všichni tak čuměj? Jako, že se my dvě spolu nemůžeme bavit?" Nikdy mi nepřišlo, že jsme nějak šíleně jiné, ale v tu chvíli mi došlo, že to tak lidi asi vnímají a chtělo se mi smát. Nikdy bych nebyla tak povrchní, abych podle něčeho selektovala možné "adepty" na kamarády. Jo, jsme sice na pohled úplně jiné, ale když si spolu sedneme u mě v pokoji se sklenkou mých tajemných koktejlů, jsme úplně stejné. Ona mi vypráví o svých milovaných kapelách, o kterých já nemám vůbec páru, a ona ochotně poslouchá mé opěvování dubaiského korunního prince. Miluju naše každodenní vzkazy, u kterých se hodinu směju tak, až se zajíkám, i hulvátské sms, které si čtu potají na cviku.
Je to jediný člověk z gymplu, se kterým se stýkám, což je celkem vtipné vzhledem k tomu, jak fajn to tam bylo, ale.. o to víc si jí vážím. Vždycky mě vyslechne, nemávne nad mými problémy rukou a nezačne mluvit o něčem jiném uprostřed mé věty. Vždycky máme ohromnou radost z úspěchů té druhé a starosti společně pokaždé zvládneme. Ráda s ní plánuju společné glitter chvilky a hvězdnou budoucnost. Nejvíc se těším na léto, až si po zkouškovém zase vyhodíme z kopejtka a budeme vést ty naše kilometrové nejvíc weird talkie-talks, až nás bude pusa bolet, ahh.
Doufám, že právě Sabina je už konečně člověk, ve kterém se nemýlím.


"Čau, přišla jsem v pyžamu, nevadí ti to, viď?"


v celém článku metrák fotek x