July 2013


[oslavy, radosti a ťapkání]

21. july 2013 at 10:25 Diary

Ahoj, lovelies♥

Dnešní video a fotky jsou z pátku, kdy se pořádala oslava Petiných narozenin. To byla zase jedna z nejvíc kjut věcí za poslední dobu. Všechno bylo super tajné, hosté byli v průběhu týdne obvoláni a zaúkolováni, Peťa neměla o ničem ani páru a vše tedy vyšlo tak, jak mělo. Uvažovala jsem, co vezmu za dar, něco účelného, něco pěkného, něco fajn. Po dlouhém hloubání, dloubání a dumání mě napadlo, že udělám pověstný falešný cheesecake (pozn. - před pár dny mě máma prosila!, abych jí ho udělala k svátku:'), který bude rozkošný a navíc se vždycky bude hodit - i vedle hlavního narozeninového dortu bude vždy co dál ťapkat. No, u narozkového dortu bych se ráda zdržela, když už jsme u toho. Měla jsem asi jen tři lžičky, ale víte co? Myslím na něj ještě teď. Pepa ho objednal u Ollies a trefil se do černého (překvapivě, haha, na Ollies se pějí ódy all the time, ze všech stran, vždy a všude, co?:P). Bože, to bylo nebe v ústech. Byl karamelový - mohlo by se zdát, že to bude šíleně masírkovská slaďárna, ale dort byl přesně tak akorát. Žádný glykemický šok se nekonal, vše bylo fakt úplně mňam mňam, ťipťop! S tím dortem se každý zaručeně plaví v extázi.

Byl to zase moc fajn večer. Ti lidi se na něčem domluví, stačí se jen tak zmínit, přijdou, nakoupí, nachystaj, bez řečí, s úsměvem, vše dodrží. Chtěla bych, aby všichni přátelé na světě byli takoví. To už se dneska moc nevidí. Možná se jen těšili na žvanec:)))), ale když jsme stáli schovaní za rohem, svíčky hořely a my čekali na onen moment překvapení, říkala jsem si, že je to celý fakt hezký. Tak upřímně hezký. Takové maličkosti a jak jsou hned lidé šťastní:).
Život je dobrej.

Mám pro vás nachystáno moc, moc článků, doufám, že všechny připravím a nějak dobře to rozvrhnu.
Doufám, že se vám daří. Užívejte života a buďte vděční za všechno, co máte. Pro vás možná nic, pro někoho třeba úplně vše.

Moc vás miluju, kopretiny♥
B. x

↓ v celém článku klasicky FOTKY♥

[a už jsi jeho, bejby]

15. july 2013 at 21:10 Diary

Ahoj lovelies,
konečně po dvanácti hodinách sedím a píšu článek. No jo, video úplně random, co jsem zachytila a nezachytila, ale uložit prostě nešlo. Vrtala jsem se s tím od osmi ráno a mám dost. Snad se vám ale bude líbit. Nevím sice, jestli vám řekne tolik, hlavně totiž doufám, že se bude líbit všem účastníkům, kteří tu perfektní atmošku zažili, ale třeba se necháte na těch šest minutek taky vtáhnout.. :)

Bratr většinou chodí na svatby svých přátel taky jako fotograf. Já se vždycky ráda přidám, protože svatby miluju, ty lidi znám, asistuju bráchovi u foceníčka a taky si třeba něco cvaknu. Moc je ale nezvládám, připadají mi všechny strašně dojemné a vždycky brečím (neumím si představit, co bych dělala na své vlastní, haha). Jeho kamarádi tu byli vždycky. Znají se celý život a tráví spolu vlastně veškerý svůj volný čas. To, že mám staršího bráchu, mě ovlivňuje odjakživa, hlavně ale i lidé, se kterými se stýká. Když jsem byla malá, brácha mě s sebou brával ven, já se cítila jak macherka a všichni ti velcí lidé pro mě vlastně byli docela hrdinové:) Proto jsem ráda, když můžu být součástí všech zlomových momentů, které je v životě potkávají. Tahle nádherná svatba byla Kačky a Kuby, kteří jsou spolu taky snad od nepaměti. Nevěsta byla dokonalá. Když vystoupila z auta, padla mi brada, jen jsem zírala na ty krásné šaty, kytici, náušnice, úsměv, na ni samotnou. A její táta? Není dokonalý? V životě jsem neviděla lepší vlasy:))) Co víc - je velmi sympatický, vtipný a milý. Nejen, že já to mám doma fajn a že má bratr fajn přátelé, ale i oni mají fajn rodiny, což se mi strašně moc líbí a díky Bohu za to, že to tak zařídil. Večer jsem se nechala přemluvit a šla s bráchou ještě na aaaafter party:) Jsem přecijen trochu stydlín a zas nemusím být všude, ale díky za pozvání, lepší čas jsem fakt dlouho nezažila. Všechny ženy byly nádherné, všichni kluci byli ohromně příjemní společníci.

Ten večer jsem protrsala boty. Fakt doslova:) Mají dost, chuděrky moje. Ale víte co? Opravdu to stálo za to. Můj bratr je petarda. Nespustil ze mě oči, i když je všechny zná tak dvacet let:))) Je to rozkošné. Všem bych přála, aby měli v životě takové štěstí v podobě sourozence. Není nic lepšího, bez bráchy by bylo všechno těžší. Ráda bych poděkovala všem lidem, kteří tam byli, nevěstě a ženichovi, že uspořádali tak ohromný den, kterého jsem mohla být součástí, všichni kluci a všechny holky - jste strašně sympatičtí a skvělí lidé, až jsem z toho trochu dojatá. Bráchovi samozřejmě úplně za vše, že mě vzal, že se staral a že naléval:))), ale taky všem, kteří si povídali, kteří se mnou protrsali ty boty, všem holkám za bezvadnou společnost, nasmála jsem se jak nikdy, prostě díky, že jste. Nevidíme se každý den, ale znamenáte pro mě dost, jsem ráda, že vás brácha má:)

Absolutně jsem nechápala, co jsou pro sebe všichni schopni vymyslet, svatba byla krásná, vtipná, kouzelná a nezapomenutelná. Ne nijak dokonale strojená, ale taková, kdy vás celý den hřeje u srdce. Takovou bych jednou taky chtěla mít:))
Novomanželům samozřejmě přeju mnoho štěstí, hodně krásných chvil, buďte na sebe hodní!
A všem vám ostatním přeju stejně krásné zážitky. Takové, kdy má vaše psychično i fyzično dost ještě pár dní poté, takové, kdy je pak spánek "zasloužený", takové, kdy se smějete, až to bolí. Prostě takové, kdy je fajn být naživu.

Mám vás moc ráda,
zatím se mějte krásně♥

↓ v celém článku spousta fotek:)

[barvy, vůně, chutě, teplo a pohodička]

7. july 2013 at 12:28 Diary

Dobré poledne, koťata moje:*

Máte se dobře? Doufám, že jste se začátkem prázdnin/léta spokojeni. Já teda určitě, i když zažívám hroznou paniku z každého uplynulého dne:D Se Sabinne si mixujem ovoce na balkónové drinky, třeba z melounu a jahod, přihodíme mátu a je nám fajn. Je teda pravda, že nám tam většinou ukápne trocha něčeho mňam navíc, ale za to můžou právě prázdniny. Frodo vše absolvuje s námi, dobrovolně, i když občas tvrdí, že má z našich holčičích řečí hlavu už taky jak balón:)) Je to ale hodnej kluk, když je naprděnej, jde si lehnout za roh a všichni máme klid:D Ráda se budím do sluníčka, klidně i do chladnějšího, ráda cucám ranní kafe a ráda to ráno ještě dotahuju u telky. Tuuuze příjemné. Je pravda, že jsem se hned ze začátku chtěla víc věnovat blogu, ale jsem teď asi ještě ve fázi hnití:D Dlouho se přemlouvám k videu, mám jich v plánu dost, ale už to jde zase trochu hůř, když jsem netočila takovou dobu:)) snad se brzy odhodlám. Každopádně - co mohu slíbit stopro - nějaké vlogy jsou určitě na pořadu následujících dní, uvidíme, co se podaří zachytit:)

Velmi mě překvapilo, jaké jsou všude slevy. Lépe řečeno "šílené" slevy. Nevím teda, jestli všude (OC, města, whatevs, chápete), ale třeba u nás v Avionu mají slevy snad v každém obchodě, kdy například Reserved je snad nejšílenější - až 70% off. To je v cajku, ne? Tak samo boty, hadříky, doplňky, všude vše. Třeba u Bati, hmmmm, tam bych si vybrala:)) Já ale poslední dobou (asi rok/dva, haha) moc fanda do oblíkání nejsem, nejradši mám velká, vytahaná, "pyžamová" trička a mikiny, na doplňky prdím a jedu jen legíny. Velmi záživné, já vím, ale netuším, čím to je. Každopádně jsem si jednu další "pyžamovou" mikču koupila. Za 179,- v NY, no nekup to:) Když visela na ramínku - nic moc, ale oblečená je dost fajn:) Mám ráda všechny ty stojany za 70,- až 179,-:))) Oh, a v dalším mnou moc neoblíbeném obchodě - C&A, uuu, tam teda mají fakt super doplňky. Koupila jsem si tyhle kulaté náušnice, které mě teda chytly za srdce a úplně je vidím s drdolem:) A za 60,-??? Uuu, to jede♥ Pokud jste v náladičce, že si chcete osvěžit dušičku nějakým novým hadříkem/bížou, fičte se podívat do vašeho oblíbeného NC. Nabídka sice není úplně petardovská, ale něco hezkého určitě ulovíte:)

Jinak jsem ale ze všech těch nákupních záležitostí dost zklamaná. Zkoušela jsem si dvoje dokonalé šaty, které mi nasadily brouka do hlavy a já pořád nevím, jestli koupit/nekoupit, což je ale minimální problém. Co mě trápí nejvíc - už měsíce umírám touhou vlastnit bílou kabelku a bílé boty. NEMOŽNÉ. Nevíte náhodou někdo, kde bych mohla uspět? Nikde jsem nic pěkného neviděla:(

Tak, miciny a micinové, hezky pokračujte ve vegetění, brigádění, grilování a drinkování, případně ať vám jde práce od ruky a nezapomeňte si naplánovat nějaké volno tak i tak. Jinak ode mě dostanete na dupu:*

Miluju vás, totálně nejvíc,
víte to, že jo? Budu vám to opakovat do skonání světa:))):**
B. x