September 2013

[nové barvičky na hubičku]

29. september 2013 at 14:11 i heart this


Ahoj, lovelies:*

Dnes článek o nových rtěnkách, který slibuju už pěkně dlouho.
S příchodem září jsem si řekla, že se musím vypravit na lov rtěnek, protože jestli je podle mě pro podzim něco fakt typické, tak jsou to právě barevné rty. Dřív jsem jim nějak extra nefandila, vím, nosím hodně makeupu, ale většinou fakt nemusím pocit, kdy mám na puse vrstvu čehokoliv a musím se celý den strachovat, jestli se mi nic nezkekelovalo... Jediná rtěnka, kterou jsem byla ochotná nosit, byla klasická rudá od Oriflame (tu mimochodem považuju za nejlepší rudou rtěnku světa, od odstínu až po kvalitu), časem jsem ji začala vnímat jako povinnost. Sice výjimečně, ale miluju ji. No, pak jsem někdy v únoru tohoto roku objevila vzoreček švestkové rtěnky Oriflame, který se mi už věky válel kdesi v šupleti. Byla jsem pevně rozhodnuta ji vyzkoušet (zřejmě mě velmi inspirovaly ženy na tumblr:), ale potřebovala jsem k onomu kroku dost odhodlání. Mám na ulici docela problém i bez rtěnky, tohle už ale bylo moc:D Jednou jsem se ale vzbudila, začla se chystat do školy a prostě po ní sáhla.. No, ten den jsem si fakt užila:D, ale myslím, že ohlasy byly velmi kladné (nevím, kde se ona příjemnost v Češích najednou vzala, ha-ha). Možná se mi to zdálo, ale měla jsem pocit, že lidi švestičce docela fandili:))) (foto tady) Od té doby to byla láska jako trám. Cítila jsem se v ní skvěle! Akorát jsem vzoreček brzy vypatlala. Věděla jsem, že musím pořídit podobnou (Oriflame ji už nedělá). A přibrala ještě jednu:)

1. Maybelline ColorSensational lipstick: 910 SHOCKING CORAL - ghhhh♥ Nevím.. Maybelline rtěnky mě berou všechny už od pohledu. Ne tedy ty průhledné cosi věci, ale "klasické" rtěnky mají bezva. Tahle mě zaujala barvou zatím nejvíc, je svěží, divoká a veselá, tak to mám ráda. Je velmi příjemná, rozhodně nevysušuje a není matná (mám raději matnější, ale nemusím je mít matnézas všechny, že). Vydrží, barva je sytá.. Nevytkla bych jí asi vůbec nic. Rossmann ji měl navíc ve slevě asiiii za 110kč? myslím.. Jinak (jestli mě paměť nešálí) je za nějakých 169kč? To mi připadá trochu scifi no, ale když počkáte na slevu, není problém. Nejsem si cenou úplně jistá, ale myslím, že jsem tam těch sto sedmdesát fakt zahlídla. Může se ale jednat i o tah, že, aby si člověk myslel, že je sleva o tolik větší a cena normálně může být třeba nějakých 120kč... To nevím. Ale teď se připravte - pecka všech pecek - víte co? ONA VONÍ PO KOKOSU!:OOO #konec Mám ji na sobě tady:) Barva se nedá moc zachytit, korálem bych ji nenazvala, je skoro růžová, ale má v sobě právě spíš korálový nádech, je velmi jedinečná. Na rtech mi připadala až neonově:)

2. Rimmel London Lasting Finish lipstick: 120 CUTTING EDGE - Původně jsem šla skoro na jisto pro Kate. Víc mě ale zaujal odstín téhle "obyčejnější". Je skoro totožný mé lásce z Oriflame vzorečku a jsem s ní velmi spokojená. Je úplně podzimní, zimní.. Jsem zamilovaná:D Je matná, drží, konzistence je super. Výhodou je určitě cena - bylo to asi 80-100kč, což je oproti rtěnce první docela fajn. A zase - slevy jsou slevy, třeba brzy nějaká bude. Co mě ale zase rozemlelo na kaši - VONÍ PO VIŠNÍCH:O♥ oh můj bože. Všímáte si, jak to k těm odstínům úplně sedí? Nevím, třeba tak voní celá řada, to jsem nezkoušela, ale nechápu. První - úplně tropicky prázdninová - má kokos a tato... Ne, já nemůžu___ Miluju tyhle detaily♥ Na mně ji určitě uvidíte na nějaké další fotce:)

Omlouvám se za fotky, barvu obou rtěnek bylo těžké zachytit, takže trochu zkreslují, ale mrkněte na ně reálným očkem, třeba vás taky osloví. Nebo se prostě mrkněte na odstíny další, vyberte a okořeňte si podzim:) Mě rtěnky vážně moc baví, neznám taky snad nic ženštějšího... Brzy jdu pro další, už mám dvě vyhlídnuté:) Jdete do barevných rtů se mnou?

Užijte si neděli,
miluju vás!
B. x

[škola začíná]

23. september 2013 at 12:12 Diary

A my to rozhodně nebudeme hrotit!:)
Čau, bejbs:*

Dneska má Ostravská univerzita oficiálně první školní den nového akademického roku. (třikrát hurá) Rozhodla jsem se, že se to teď pokusím tolik nehrotit (hrozí mi totiž celkové selhání nervového systému), nevím sice, jestli se mi to podaří, ale chci se alespoň snažit. Proto jsem si dneska pospala (dneska je škola až odpoledne), vstala s úsměvem, vlítla do kuchyně a zkusila nový recept, do kterého jsem se chtěla pustit už dlouho. Banánové pancakes bez mouky - pecka♥ během malinké chviličky máte snídani králů (viz můj facebook). Pak jsem se chtěla začít chystat, ovšem přišla mi zprávice od mé krásné KejKej s oznámením, že přednáška hned dnes odpadá. No, ne že by mi to úplně vadilo, ale víte jak, napětí zbytečný, chystání zbytečný.. no, co vám budu povídat. Začátek se tedy přesouvá na zítra:) A je mi to jedno. Mám nachystány nové rtěncle (článek brzy), snad seženu i nové podzimní botky, koupila jsem si vymazlený sešitek a jedu.

Ve čtvrtek jsme s Kejrou byly zařizovat, taky jsem byla pěkně znechucená, ale říkala jsem ci co jako, vlítnem tam a tam, podepíšem to a ono a je hotovo. Taky šlo všechno velmi hladce a my zabrousily na první pověstné dopolední vínko do Atlantiku. Velmi příjemné místo hned vedle vchodu do školy, moc se nám tam líbí. Když je krize a nechce se na přednášku, či když máme klebetící pohotovost.. je to príma. Pak jsme se ještě stavily do Karoliny a obletěly všechny novinky. Mám ráda tyhle dny. Cítím, že na běháníčko nejsem sama, popovídáme, posmějem se, zanadáváme a je nám dobře.
Zítra mě tedy čeká škola, potom klasické kinečko s další Kačenkou, na které se samosebou zase moc těsím. A možná i něco víc.. kdoví, co podzim přinese. Každopádně vím, že ho chci zvládnout s grácií a s velkým úsměvem. Chci hezky jíst, školu navštěvovat s lehkostí a být s lidmi, které mám ráda. Nemůžu se dočkat všech těch blbin s bráchou, to hlavně.. Dvojička moje♥

Zkuste pancakes, duhy, buďte free, kaďte na problémy, těch ještě bude..
Buďte stále tak krásní a okouzlující, jako vás znám:*
Miluju vás,
B. x

klik, klik↓↓

[video: corfu - barbati, kassiopi, kerkyra]

17. september 2013 at 15:52 videos

Tady máte video, bejbs:*
Znáte to, zase takový ty random hovadinky, které jsem zachytila.. Kdoví, třeba se inspirujete na super místo na prázdniny:) Nezapomeňte si ho pustit v nejvyšší kvalitě a třeba i odebírat můj kanál pro další kravinky ze života:)

https://www.youtube.com/user/BAARRCCAA

Mějte krásné úterý,
miluju vás♥
B. x

[corfu - barbati, kassiopi, kerkyra #2]

15. september 2013 at 12:17 Diary

Druhá část fotek z ráje:)

Krásnou neděli všem, lásky:*
B. x

↓↓ klik, klik.

[corfu - barbati, kassiopi, kerkyra #1]

13. september 2013 at 16:48 Diary

Jsou články, u kterých vůbec netuším, co napsat. Tohle je právě jeden z nich...

Jely jsme s nejlepší ženou světa poprvé samy, ale už po sto padesáté na stejné místo, na Corfu, domů.
K smrti to tam miluju, poslední noc mám slzy v očích, moc to nedávám, abych byla upřímná. Jsem velmi nakloněna Blízkému východu, to všichni víte, ale Řecko je moje ohromná láska. Divoká, tajemná a hluboká.

Říkala jsem mámě, že si to tentokrát musíme udělat zase úplně jinak, nově. Myslela jsem nové procházky, nová jídla nebo tak něco. Vůbec by mě nenapadlo, co z toho vyleze. Bylo mi výborně, s mámou jsme si to užily do posledního detailu, každý den byl úplně nový, nepředvídatelný, strašně fajn. Například jsem se při jednom z večerů s naším kamarádem Yannisem (nejhodnější člověk na planetě Zemi, nepřeháním) seznámila s Glendou a Jenny - dvěma bezva ženami z Anglie, kterým bylo okolo šedesáti, byly strašně classy a tak zábavné! Byla jsem na sebe velmi pyšná, Brity miluju, ale mám z nich hrozný respekt - na jejich angličtinu nemá nikdo na světě, víte jak. Zažila jsem s nimi ale asi jednu z nejlepších nocí mého života. Rozuměly mi, smály se mým vtipům a vyšťouraly jsme na sebe snad všechno. Byla jsem překvapena, jak se po pár sklenicích červeného domluvila i máma:))) Dlouho jsem se tak dobře nepobavila. Tančila jsem národní tance, smála se, jedla (dokonce skopové, ooo!), ochutnala jsem skvělé víno a cítila se jak na obláčku.
Objevily jsme další skvělá místa, slunily se, četly, pily, snědly jsme asi tuny fety a dokonce jsem si pohladila kotě (já a kočky - no víte co, haha #skorosmrt #hyperalergie). Pořídila jsem pár krásných drobností (které vám ukážu někdy později). Jsem prostě velmi šťastná a držela jsem se zuby nehty futer v apartmá, abych nemusela odejít. Těším se na přítě, miluju tě, ostrove.

Tohle je část jedna, velmi brzy sem šoupnu samozřejmě i část dvě, takže stay tuned:) Doufám, že se vám fotky budou líbit. Pokud ano, můžu vás nalákat ještě na video - mám spoustu řeckého matroše, akorát to bude trvat asi trochu delé, vždyť to znáte. A ráda bych poděkovala mámě za nádherný čas. Je to prostě nejlepší parťák vůbec, moje požehnání.
Dost nám ale chyběl brácha... co nadělat. Nemohl s námi jet kvůli práci. Totálně mě ale rozsekal, když jsme přijely domů - navařil nám oběd a koupil kolču s nápisem Rodinka:))))

Víc nemám co dodat. Řecko nejde popsat. Ráj nejde popsat. Chtěla jsem vám všechno vylíčit, napsat skvělý článek, ale vážně nenacházím slov.
Mám vás moc ráda, bejbs, díky za všechny krásné komentáře.
Těším se na další novou etapu - podzim je tady, škola čeká. Mnoho starostí, ale taky mnoho radostí. Je mi zima a mám strach, ale jsem hrozně natěšená:)) Ještě mě ale přece čeká pár dní volna...
Mějte se zatím moc krásně,
B. x

↓↓ klik, klik.

[pralinka]

1. september 2013 at 21:34 Diary

Ahoj, lovelies:*

Konečně jsme s mou kráskou zase kafíčkovaly. Vidáme se pravidelně, akorát s většími časovými rozestupy (škola, škola, škola, cestování, housle, škola, práce), proto vždy odpočítávám dny. Isis je skvělý přítel, se kterým vám je vždy fajn. Ráda s ní vedu hodinové řeči a pak se další dvě hodiny směju, takže jsme si užily opět perfektní odpoledne. Je skvělá, ale to už víte, protože jste mě na ni slyšeli pět ódy už asi tisíckrát, co:) Navíc mě vždycky totálně rozsekají její bezchybné outfits, ona má skříň snad totálně narvanou, že z ní to oblečení snad i teče, jinak to nejni možný. Achjo, miluju lidi, kteří jsou tak stylish:3

Zítra mi odjíždí Sabinne na velmi dlouhou dobu a to mě trochu sejří, ale moc jí přeju, aby vše vyšlo tak, jak si bude přát a snad se mi vrátí v pořádku, celá hotová, s pytlem bezva zážitků. Tak se tam měj supr čupr, samice, budeš mi chybět:*

A vy se mějte taky moc krásně. Pokud už jdete zítra do školy, tak ocelové nervy a mnoho štěstí.
Bude to fajn, nebojte:)
B.x

v celém článku Isabellčina perfektní fashion♥ ↓↓