October 2013

[ti moji smraďoši]

29. october 2013 at 12:09 Diary

Nerada plánuju.
Je ale pravda, že většinou očekávám nějaký průběh. Uvidím se s těmi a s těmi, budeme asi zřejmě přibližně dělat to a ono a atmosféra je dokreslená osudem. Ve stejném rozpoložení jsem jela ve čtvrtek do Prahy. Trochu se to zvrtlo...

Nikdy jsem nikoho takového nepotkala. Jo, vždycky jsem tvrdila, že jsem se svými muži byla stoprocentně spokojená a vždycky jsem si žila jako princezna, to stále platí, ale... Když ono je pro mě hrozně těžké o tom i mluvit. Jak to ale popsat, když s někým ve dvě ráno ťapkáte mastné kuře z kfc, smějete se totálním prasárnám, v objetí usínáte, v objetí se probouzíte, když se na ulici prostě občaas musíte zastavit, abyste to celé prodejchli? Nikdy jsem si s nikým tak nerozuměla, nikdy jsem se neměla tak dobře. Zase mám kámen na plicích, jen s tím rozdílem, že teď mě to bolí.
Kluk, který se od vás nehne ani na krok, půjčí vám ponožky, prokafrá s váma celou noc a pak vám naservíruje kuře na paprice... Někdy fakt potkáte člověka, který vám "klikne". Já konečně pochopila, že se to asi vážně neděje jen tak. Třeba už jiný ani neklikne. Takový je život.
Týna je samozřejmě skvělá (i když za to celé vlastně může:), je to řádná vopice, drama queen, se kterou jsem se zas ale výborně nasmála. Obdarovala mě super krásným třpytkostrojovým deníčkem s věnováním "pro mou nejkrásnější" (jo, mám ráda dárky, ale ty vlastnoručeně vyrobený mě fakt vždycky rozsekaj na kaši), daly jsme si xxl lambáka, výbornej spánek a bylo nám zas hej. Objevení koktejláče Monsuna byla třešnička na dortu:) Mám ji moc ráda a vždycky je mi s ní fajn. Navíc je dokonalá na každou fotku, takže ji vždycky ráda cvaknu:P (že jsem si doma zapomněla kartu do foťáku raději pominu, jinak se zas šíleně rozčílím)

Je to zvláštní. Spousta z nás tvrdí, že žije ideální život, pořád se snažíme hledat štěstí a tvrdíme, že jsme spokojení. Přitom jsme svázáni konvencemi všedního života, neděláme to, co chceme, děláme většinou to, co musíme, pak jdeme na hoďku na kafe a máme pocit, že jsme šťastní a můžeme kázat. Není to pravda... Společnost je hrozná. Nedovolí člověku roztáhnout křídla, těch vyvolených, kteří dokáží vzdorovat, je opravdu málo. Já to rozhodně nejsem. Vracím se do všedních dnů, do školy, kterou nemám ráda, do města, které mě tolik nebaví.
I když vás něco bude bavit třeba jen týden, pár dní, udělejte to. Pokud se odhodláte, budu vás obdivovat. Je to to nejlepší, co člověk může udělat. Starat se o sebe a své dobro, o to, co/kdo vám dělá dobře. Ne o nějaký hnusy humusy...

Já si jdu dát nějaký dobrý oběd, co mě nakopne, a budu doufat, že... že co? Já ani nevím, abych pravdu řekla. Jsem ve stavu, kdy si sama se sebou nevím rady. To mě fakt rozčiluje, nejsem na to zvyklá. Ale co člověk nadělá? Může si jít leda tak vypracovat domácí úkol na zítra... Chtěla jsem mít článek zas dokonalý. Chtěla jsem vám všechno vylíčit, popsat a ukázat, ale prostě to zase nejde. Jsou věci, které se fakt popsat nedají.

Moc se mi stýská. Stýská se mi po vás, děcka, je mi s váma výborně, to víte. Miluju vás a jste nejlepší.
Ale nejvíc mi chybíš ty.

Mějte se krásně, duhy,
buďte šťastní (třeba alespoň v rámci možností), buďte krásní, buďte sví.. A mějte se rádi.
Já vás mám ráda moc,
B. x


[všechny ty krásné říjnové barvy]

12. october 2013 at 20:27 Diary

Ahoj, lovelies:*
Tentokrát v heslech:

Co mě tento týden bavilo:

♦ práce na mé dekadentní prezentaci do literatury
♦ nové číslo Ženy a Život (a hlavně příloha Proměny!)
♦ nový balzámek od Balea (díky, K. :*)
♦ Film Gravitace (a pecka kino)
♦ bráchův korejský výlet
♦ huňaté kruhové šály (konečně!:3)
♦ vyvolený duel♥
♦ vitamin B
♦ cizrna, kterou zas tradičně cpu úplně všude, mňam, mňam
♦ Brick Heck
♦ třpytivý prsteníček
♦ blogový facebook

Co mě zlobilo:

♦ vstávání
♦ vize jednoho týdne bez foťáku (chybí mi ruka!:(:D)
♦ chrchlající lidé v tramvaji (=všichni)
♦ knihy s brožovanou vazbou, které se pořád zavírají

A dál nic, protože negativní věci je třeba odfouknout pryč:)))
Doufám, že se máte moc krásně, pohled z okna je perfektní:) Nemáte někdo nějaký nový oblíbený lak? Dala bych si na nehťáry s chutí něco nového, ale stále nenacházím onoho dokonalého:)

Krásný víkend, duhy,
zbožňuju vás!♥
B. x

[mňaminy na zápěstí]

2. october 2013 at 22:31 i heart this

Ahoj, lovelies:*

Za poslední dobu se mi nashromáždilo pár nových náramečků, ze kterých jsem nadšená...

1.+2. (Řecko, Harem Accessories) - Tohle teda není až tak tip, co, jen tak se do Řecka si někdo nevydá, ale musím říct, že Harem Accessories je snad nejlepší obchod, ve kterém jsem kdy byla. Jo, výzdobou je tak nějak celý do orientu, do Indie, což by "normální" lidi mohlo zmást, ale lepší doplňky jsem nikdy neviděla. Metrák krásných náušniček, metrák stojánků s náramky, které bych vystříhala z tumblr, metrák kabelek, psaníček, jaké barvy chcete.. dokonalé. Moc jsem sice nepochopila jejich stránky (ani je negooglete, fakt), teď si tak říkám, že jsem vám Harem měla nafotit.. Přísahám, že byste to nedali, měla jsem infrakt. Nemám víc slov, ale pokud pojedete do Řecka, určitě se po něm mrkněte, nebudete litovat. Každý zhruba asi 4€.

3.+4. (Kik) - No, třeba z fotek z dovolené víte, že mám dva náramky velmi podobné. Byly v balení 2v1, tehdy asi za 29kč. Byla jsem do nich velmi zamilovaná, trochu boho, zároveň velmi vkusné, alespoň podle mě... V Kiku měli mnohem víc barev, dokonce i verze náhrdelník. Byla jsem tam asi před týdnem a viděla jsem, že je mají všechny ve výprodeji, proto jsem si vzala dva tyto náhrdelníky na omotání na ruku. Jeden za 13kč (♥). Pokud se vám líbí, zaběhněte do Kiku, určitě je ještě mají:) (mimochodem - Kik fakt žeru, mají tam spoustu super věcí, že? koupila jsem taky krásné, starodávné, bílé zrcátko za 79kč a "bavlněnou" svíčku za 29kč:333 super výprodeje!!)

5. (Bižuterie Stoklasa) - Tento náramek nosím skoro denně. Myslím, že jste ho viděli tak na 365478159 fotkách. Jednou jsem na něj náhodou narazila (myslela jsem omylem, že v balení byly tři, proto mě velmi zaujala výhodnost koupě:D) a od té doby jsem do něj zamilovaná. Dost se mi ošoupal, tak jsem běžela pro nový. Nevím, zdá se mi moc fajn. Jen ho natáhnu a připadám si ozdobeně, což je fajn při líných dnech:) Vypadá dobře samotný i vrstvený. Asi 73kč.

6. (Vítek - někdo z Ostravy?:) - Když jsem ho viděla, byla jsem skeptická. Na věšáčku se mi nezdál úplně petarda, ale na ruce je velmi šik, faktfaktfakt♥ A víte co? 25kč, hahahaha:3333:)


Co vaše tipy na oblíbené náramečky? Jsem zvědavá, náramky totiž fakt můžu.
Joooo, ale víte, co je důležitější?:D Nevíte někdo, kde seženu hezké podzimní boty? Jsem zoufalá, všude samej kekel a já ty pravé stále nemůžu najít:( Díky za všechny rady! I za každé vaše slovo, ať je to cokoliv, víte jak..
Prostě vás miluju,
B.x


Budeme v kontaktu? Snažím se přispívat často, random fotky ze života, někdy nějaký ten outfitek, myšlenka.. Přidejte se;*
https://www.facebook.com/baarrccaasblog

Jooo a děkuju vám za všechny rtěnko-tipy, hned se vydávám na lov!:D jste nanučci:***