[právě teď]

5. january 2014 at 2:04 |  Diary
Ahoj, lovelies:*

Pfff, zase dvě ráno. Pěkn to zas rozjíždím!
Poslední tři dny (asi?) jsem naspala velké prdlajs. Spíš teda skoro nic... Nevím, co se děje. Jsem největší milovník spánku na tomhle světě a nikdy mě nic nezastaví! Jsem z toho vyčerpaná, ale asi si tak nějak užívám sebe sama a své myšlenky. Hloubám, dloubám, poslouchám hudbu, koukám se hodiny do světýlek... asi tak nějak odkládám povinnosti. Podvědomě. Možná dost vedomě. Dnes to ale plánuju změnit. Dopíšu článek, fičím se vykupkať a vzhůru do hajan. Chci si to dnes užít. Nechat si něco fajn zdát. Zítra se vzbudit s úsměvem a dát si fajn snídani.
Ráno moudřejší večera.

Dnes jsme byly s Kej na kafčo a decentní dortík. Docela mi chyběla, abych byla upřímná. Mám ráda lidi na stejné vlně. Mám ráda, když si lidi nechaj vykládat každou maličkost, pokud je to třeba. Nejsem tak samolibá, ale líbí se mi, když někdo maličkosti dokáže ocenit a připadaj mu kouzelné. To je moc fajn! Vytasila jsem nové botky a nechala si tím třpytem zlepšit náladičku už s prvním krokem. Po těch zablácených dnech v mých terénních botách to byla moc příjemná změna, konečně ve své kůži:)) Taky byl den culíku! Nevím, culík mě moc nebere. Na mně teda moc ne. Mám radši rozpuštěný vlas... je to otravné, ale slušivé, řekla bych. Kdoví, třeba se ho jednou naučím nosit. Co vy a culíky, ženy?:)

Chtěla jsem si dneska umýt háro, pořádně se mu zavěnovat... ale jelikož to skoro pokaždé trvá půl dne, tak jsem se rozhodla to kvůli svému dnešnímu spánku odložit na zítra:) Těším se, až vyzkouším Aussie mirákla, pevně doufám, že z něj budu doslova hotová:) Dám vědět! Taky mám v plánu zítra už konečně cosi postudovat (i když si tedy stále nejsem jistá, co s tím). Haha. Ta odhodlání znějí vždycky tak krásně. Proč se pak vždycky tolik změní? Nerozumím tomu. Asi vyšší síly.

Doufám, že se máte úžasně. Užívejte si január a buďte hodní.
Kdyby vás něco trápilo, napište, proberem to:* (čekám ve zprávách samozřejmě i radosti! ty já můžu:)

https://www.facebook.com/baarrccaasblog

Miluju vás,
dobrou noc!
B. x

"tak ver mi, zle aj dobre ma sa stať"
"buď v mieri, nemaj nervy, maj sa rád"
"keď mám byť úprimná, ja v osud verím, sa preto jemu do rúk zverím"
:)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 5. january 2014 at 16:14 | React

Jsi nádherná!
A bože, to chození pozdě spát a pozdě vstávat, to nebude dobrý, až budu muset v pondělí v 6 vstávat :D

2 angie-libi angie-libi | Web | 6. january 2014 at 7:44 | React

No já jsem chodila celkem normálně spát naštěstí :D i tak mě dnešní vstávání málem zabilo :D kéžbych se měla úžasně :( hned bych jela dom za rodinou a zas si užívala klidu :/ brr,at už jsou další prázdniny :)a jinak si jako vždy uplně nádherná ^^

3 monika-es monika-es | Web | 6. january 2014 at 18:09 | React

Jezis ty jsi tak kraaasna :-) A culik ti teda moc slusi! :-) Ja ho treba vubec nosit neumim :-D Sice doma ho nosim bezne :-D Ale kdyz nekam jdu, tak jedine s rozpustenymi vlasy :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama