[teď a tady]

23. january 2014 at 23:14 |  Diary




Ahoj, lovelies:*

Jak se máte? Já přišla před chvílí domů od Sylvky, která byla tak hodná a doprovodila mě na botovém lovu:) Sháněla jsem, protože mě čeká plesík, počítala jsem se svými zlaťáky a ony se mi rozbily:( (už si toho holky zažily, no...)
Jsem velmi ráda, že micka šla, protože jsem se na ni třásla už takovou dobu! Miluju ji, vždycky jsem věděla, že je moc fajn, ale klasický příběh - než jsme se odhodlaly srazit... No znáte to. Je to kouzelné děvče, má fajn názory a zlaté srdce. bylo to výborné odpoledne, je strašně vtipná a je radost s ní trávit čas. Kéž by se tito lidé dali naklonovat...

Boty se sehnaly, jsou nádherné... Měla jsem sice trochu jinou představu, ale možná to dopadlo ještě lépe. Jsem nadšená.
Trochu se toho plesu děsím, ale oceňuju každou příležitost, kde se můžete vyřádit s outfitem, to mě baví. A jsem ráda za princeznu, haha! (které děvče ne?) Uvažovala jsem, že bych ten den mohla něco natočit... kdoví, fotky jsou ale jisté.
Poslední dobou je to zas krize jak blázen. Nevím, co říct, ale snad mě chápete. Všechno je.. no. Já vím, vy mi rozumíte, vždycky. Je to zas jako na horské dráze, akorát, že momentálně jsem stále jen dole. Občas se těžko dýchá, občas se těžko dívá. Jako třeba teď. Ale stejně se usmívám:) živote, mám tě moc ráda, i když mě zlobíš.
Díky jde zase mámě, stojí při mě každou sekundu a posílá mi ty nejlepší smsky:* Můj poklad.

Asi si skočím nazout botky, to bude líp:))) Jsem k smrti unavená. Fakt, takový ten pocit, že už ani neudržíte oči. Musím se jít ale ještě učit a cosi vypracovat, tak na to radši vlítnu, abych měla alespoň lepší pocit. A stejně - nevydržím nechat fotky ladem, znáte mě;)

Doufám, že se máte úplně nejnádherněji.
Zbožňuju vás!:*
B. x


</3
...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 S. S. | 24. january 2014 at 0:12 | React

2 Rebele Girl Rebele Girl | Web | 24. january 2014 at 16:58 | React

Oooo..krásna si Bee....Keby šla naklonovať, tak mi jednu Sylvinku pošli :)
Škoda topánok teda, ale je mi jasné že pri tebe si toho odžili až-až!
Určite sú tie nové krásne a rada by som ich videla :3

3 Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog Lucy0077 (lucy0077blog.cz) - Fashion blog | Web | 27. february 2014 at 21:24 | React

:-O :-O ta písnička !

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama