February 2014

[hra doopravdy]

24. february 2014 at 18:08 Diary


Kdyby bylo na mně,

jediné, co bych dělala, by bylo: vaření, spánek, tanec a výlety.
Život se ale rozhodl být komplikovanější, takže jedeme na jiných vlnách. I když - ten ideál se tam snažím vecpat za každou cenu. Ne, počkat, to je chybné tvrzení. Jedno z mých předsevzetí bylo jíst víc pečiva. Hned to další bylo ale "keep calm". Snažím se stavět své potřeby výš, než to, co nechci dělat. Například: škola. Ano, když mám něco plnit, tak se snažím to splnit na 100% (ne-li lépe), ale snažím se zachovávat chladnou hlavu, nenervovat se a víc si užívat, ne jen řešit školu. Úplně mi to zatím nejde, ale snažím se. Když mám třeba dělat úkol, ale chce se mi zrovna koukat na telku, tak se koukám. Nějak to přece dopadne, ne?:) Většinou úkol dodělám později. A jsem spokojená.

Zažívám teď spoustu nových věcí. Ano, opět díky bráchovi. V sobotu jsem s ním a jeho přáteli byla v lese. Zapřísáhla jsem se, že tam nikdy nepojedu (je to divočina, vrací se z tama vždycky špinavý a hrozně páchne po ohni:D), ale jelikož se mám prý pochlapit, jela jsem. Sice jenom na den a nespala jsem tam, ale! kdybyste viděli, co jsem měla na sobě.... Nevěřila jsem vlastnímu odrazu v zrcadle:D A ty boty! No konec. A to nemluvím o mých aktivitách. Vyřezávala jsem například malému Vojtovi šípy ze dřeva, nožíkem. Ano. Měla jsem na sobě velké maskáčové cosi od bratra, vlasy mi začaly nasosávat smrad z ohniště, byla mi zima a boty jsem měla celé od bláta. Ale víte co? Nakonec se mi to strašně líbilo. Ne nakonec. Líbilo se mi to celé, věděla jsem to už ráno. A Pepča to zas skvěle zařídil, moc mu děkuju za odvoz a hovory!:*

Večer jsem se ještě narvala ke Kači, protože mám často potřebu vést s ní hovory, které odlehčují mým bolavým plicím a napumpované hlavě. Vyvinul se z toho ale mejdan do čtyř do rána, překypující plány, smíchem, tajnůstkami a vínem. Jsem jí za to moc vděčná, zas mi to hodně pomohlo a skvěle jsem se pobavila.

Jsem zvědavá, co přinesou další dny. Hraju si, hraju. Pokouším.
Nevím, co jak bude, ale je mi to banán. Žiju, bojuju a jsem spokojená.
Ale víte co? Trochu mi chybí lóve:) (nevěřila bych, že takovou větu někdy vypustím z úst, ale:D
uvidíme, co se vyvine.. #hledámmanželaajsemready)

Doufám, že vám nic nechybí a že se máte třpytivo-báječně♥
Zbožňuju vás,
B.


[ty noci, po nichž nepřichází ráno]

17. february 2014 at 20:59 Diary

...ty noci, které mám nejraději!

Ahoj, lovelies:*

Na životě je nejrkásnější to, jak rozmanité situace přináší. Miluju, když se na něco týden intenzivně těším, miluju pak těch pár magických hodin a miluju třeba i ten pocit, když jdu ze školy a jsem pyšná na vše, co jsem ten den zvládla.
Člověk musí bojovat, aby mohl být náležitě odměněn. A já mám tyhle všechny báječné poklady:)

Holky, které jsou tak sladké a nádherné, že bych se nad nimi dokázala rozplývat celé dny, kluky, se kterými se smějete každou chvíli, lidi, se kterýma si na parketě odrovnáte nohy, číču, se kterou můžete probrat všechny pikantnosti, děti, které bych nejraději samou láskou spapala, bráchu, který je váš hrdina, a mámu, která mi koupí oříšky a čeká na mě před školou, abychom spolu jely domů. A taky pár vrásek:) Mám nejlepší scénáře!♥ #sorrynotsorry

B. x

v cč fotky ze života, z plesu a z Laurinky oslaveneckého víkendu:*
ps. mám i pár video-záběrů, takže brzy!:)

[konečně malá úleva]

7. february 2014 at 20:39 Diary

moje krásná, rtěnkovatá!♥

Ahooj, lovelies:*

Jak se mi máte? Já měla ve středu poslední zápočet, tak je teď na pár dní klid. (i když například teď musím řešit přepracování podkladů k bakalářské práci -__- takže to není úplně tak doslova..)

No, co říct. Žiju, takže je to fajn:) Co víc? Ráda teď pořádně ťapkám (s tím občasným pečivem jsem teď asi chytila druhý dech, haha), spím, listuju si časopisy, brebentím s holkama a poletuju všude možně s bratrem a jeho bejbs. Jsem docela spokojená, musím říct. Cítím, že mě mají lidi rádi, jsem napapkaná, v teple, špásuju s mamkou aaa.. dokonce si občas i zacvičím! (no fakt! až ze mě i kape:D) Zdá se tedy, že jsem na dobré cestě zase úspěšně bojovat.
+ jsem si ve středu aplikovala poslední černou barvici:))) teda asi:D

Příští týden jdeme na další ples, což je sice hrozně bezva, protože minule to bylo strašně super, ale! nemám co na sebe. To je skandál. Dneska jsme s mámou prošly asi 32574125 sekáčů kvůli něčemu originálnímu a prd. Jsem unavená a hlavně v koncích!:( doufám, že se to ještě příští týden povede.. Jinak jdu nahatá:)))

V celém článku je spousta fotek z posledních dnů (možná i celého měsíce) a klasicky - popisky:)
Doufám, že se máte úžasně, že si užíváte dokonalý únor a vše je prostě v pohodě!
Mám vás moc ráda♥
B. x


[hepybrzdej]

3. february 2014 at 15:00 Diary


Bez bráchy bych nebyla nic.
Díky bohu, že mu rodiče vyhověli, když žadonil, že chce sestřičku:) Jsme dvojčata, jen jsme se minuli o devět let.
Je nejlepší, víte to? Se vším mi pomůže, vždycky se mě zastane, z moře/bazénu oba nikdy nevylezeme dřív jak za 4326 hodin, jde se mnou slimejším krokem, když mám problematické botky, vždy, když mám náladu pod psa, mě pošmajchlí.
Miluju naše společné výlety, kdy čapneme mámu a jedeme dělat blbiny, miluju ho za to, že mě naučil zbožňovat focení, miluju ho, když se mnou chce sdílet auta/vojáky/zbraně/filmy/motorky/holky/..., miluju, když je ochoten sdílet se mnou moje lásky (makeup/Dimu/Hynkovo statusy/Hotelíček/...), miluju, když spolu jedeme ps3 (když ne spolu, aspoň čumíme tomu druhému přes rameno), miluju ho, když spolu jedeme autem a tucáme na Evropu2, miluju ho, když si vaříme, miluju ho, když se mnou jde na poštu/do nemocnice/na úřad/do školy, miluju ho prostě za všechno.
Tak všechno nejlepší, bro! Díky, že jsi. A díky, že jsi chtěl, abych byla já<3
(dala jsem mu kartičku s odkazem do krabičky s dárkem, doufám, že ho potěším!:)

v CČ fotky z narozek:*