August 2014

[ptáčník v komeňáku]

28. august 2014 at 22:26 Diary


V úterý jsme s holkama byly na Klicperovo Ptáčníkovi v Komeňáku.
Jistě, jméno Hynek a Viktor na seznamu učinkujících bylo důvodem číslo jedna!
A pozor, byla to magie. Jak jinak.
Teda... to počasí bylo absolutně scifi. Měla jsem na sobě asi 16 vrstev (konečně ale i klóbrc za 25kč, který mi doma ležel asi dva roky a ještě neměl šanci zazářit), boty na lítačku a stejně jsme mokly jak shicki micki. Ale myslím, že to tak mělo být. Prostě punk, chápeš.

Společné fotky nám jdou. Na jedné dívky vůbec nejsou, na druhé dělám bublinku, Sylvka má tyč a Sabyna se napůl ztratila. Stejně ty fotky zbožňuju:) Mám i pár záběrů, tak někdy ve videu..
Miluju vás, děcka, všechny jako, díky za bezva odpoledne:*

A pak? Taky d žusíky s mickou a další micka - mamka - měla sváteček.
Bella se má výborně, teď asi hodinu skákala s nějakým pitbullem na trávě před barákem, pak byla koupel (smrděla asi jak močál brčál týden zhnitej), takže má teďka blažené koma s plným břuškem.
Takže? Takže všechno šlape.

Dokonce i něco navíc:)

Mějte se báááječně, lásky mé!
B. x

[jakkrmit.cz]

22. august 2014 at 10:56 i heart thisTentokrát musím začít stejně jako v článku minulém - zase ta Týna!
Týna mi poslala během jedné naší supr třpytivé konverzace tip na stránku, která rozesílá vzorky granulí pro zvířátka zdarma. Hned jsem tam letěla, protože granule se vždycky hoděj, žejo, navíc zdarma, pecka, zároveň Bellu nějak "obdaruju", zkusí něco nového a já se třeba něco nového dozvím.

Na stránce jakkrmit.cz vyplníte dotazník, uvedete jméno, rasu, váhu, aktivitu a zdravotní stav a hned vám vyjedou ideální grancle právě pro vašeho šakalíka. Napíšete adresu a hotovo. Balíček přišel zhruba za týden, hodně jsme se na něj s Belldou těšily, ale pozor, myslím, že jsme z něho byly víc hotové, než by kdo očekával. Balíček je prostě bezvadný!
Bella do něj skočila hlava nehlava a má z toho Vánoce jistě ještě teď. Obsahoval tedy: čtyři pytlíčky granulí (přesně těch, které měly dorazit samozřejmě - jsou označeny), spoustu letáčků, kupón se slevou, informační kolečko (tam se dozvíte, kolik granclí je třeba přesně pro vašeho pejstu/případně kočičku/kočičáka) a navíc dva pytlíčky vzorků pamlsků. Prý je mohou i lidé, jedny jsou jako piškotky, druhé s příchutí ovoce, jsou růžové a ve tvaru sloníka. To je konec. Bella padá, já padám.
Růžová pro všechny!

Jsem fakt nadšená. Tohle všechno zdarma (kde je navíc ta práce, pošta,...!)? Navíc jsme se rozhodli, že někdy asi koupíme i nějaké ty ká devítky, máme kupónek a vyjde to líp (kg/cena), než ty, které kupujeme. (Taste of the Wild)
Nezapomeňte, že pokud koupíte granule drahé, tak jich dáváte mnohem míň, protože jsou nabušené dobrotama (ne jen hmotou jako ty levné).

Tak vyzkoušejte taky a pojďte do toho!
Hlavně prďte na ty kekely za čtyřicet korun pytel..

Já letím omrknout ty růžové kokina, ty chcem taky!:D
Moc díky lidem z jakkrmit.cz za to, co dělají, skvělá služba:)
Krásný den, veselé objednávání!
b. x

[džusíky a psychadela party]

12. august 2014 at 22:03 Diary


Nedávno mi Týna poslala song Fixy se slovy "vím, že se ti nebude líbit, ale ten refrén mluví za vše",
já si ho pustila a ono fakt. "Ten tvůj život je ňák málo punkovej"... Jako je celkem blbý, jak výmluvný ten song je, ale je to prostě tak. Už je to dost dlouho, co jsem si říkala, že můj život je fakt punkovej. A z toho nejsem moc nadšená.
Takže jsem si slíbila, že se s tím pokusím něco udělat.
Už třeba jen sledovat punkové životy ostatních a trochu se inspirovat.
Sounds silly? Možná trochu. Kdo z vás ale může říct, že jeho život je punk?
Hm?
Trochu škoda, že?

Velmi jsem se sblížila se Sylvou. Mám hroznou radost, protože jsem si to vždycky přála, strašně jsem věřila, že je to úžasný člověk. A ona je, víte? Fakt neskutečně. Mluvila jsem o tom mnohokrát, nebudu už víc filozofovat, jen chci říct, že jsem moc ráda, že ji mám. Je moc legrační a troufnu si říct, že spolu zažíváme moc fajn chvíle.
Nejraději dáváme pravidelné d žusíky na náměstí, pozorujem, tlácháme a hlavně plánujem. To mám moc ráda.
Znáte to. Takový ty plány, který se třeba nikdy neuskuteční, ale jsou důležité, protože nějak.. vytváří atmošku, blaží srdce, sbližují lidi. Podle mě. Nejraději jen tak sedím a sdílím s někým svá přání. A on se mnou. To je teprve magie.
Sylva nás s Bellčou dokonce již navštívila doma, v betonové džungli, na domácím d žusíku. Nasmály jsme se fakt moc.
Ještě teď, když si na sobotu vzpomenu, chce se mi smát. Botasky, culík na stranu a děsně moc rič bič.
Chápeš?
Teriér.

Včera vznikl rychlý plán, šla jsem na návštěvu Hynkova a Viktorova doupěte. Mluvili jsme o tom dlouho, nějak k tomu nikdy nedošlo... V pátek jsme potkaly v centru Viktora a nějak se to hnulo.
No.. Představovala jsem si všelicos, ale tohle ne. Čekala jsem jakési podivné bohémské, umělecké hnízdo, které bude svou atmosférou úplně kouzelně divné, což tak také bylo, aleeee vynásobila bych své představy asi ještě šestnácti a přidala lidi a hovory a.. Chtěla jsem jen tak sedět, poslouchat mjuzik, dát si cucík a rozjímat, což tak bylo také.
Dokonce jsem se rozhodla, že s sebou vezmu Bellu, aby měla nějaký pořádně divoký zážitek, podívala se do města, ošlehala se životem a hlavně - abychom společně vyzkoušely jízdu tramvají.
Tam nás hodil brácha, takže žádný výstup ze zóny komfort, ale když jsme jely ve dvě ráno zpět.. uuu, byla jsem velice napjatá. Už celý ten večer pro ni jistě byl nůší zážitků (milion lidí, hudba, světla, šiky miky), takže jsem v tramvaji viděla velkou třešeň na celém tom dekadent dezertu.
Bylo to nakonec ale úplně v pohodě! Byla sice trochu zmatená (bodejť, kdo při své první jízdě nebyl, co), ale většinu času seděla u mě a byla oukej. Na to, že jsem čekala, že ani nebude chtít vyhupsat dovnitř, byla hvězdou.
Možná bylo i fajn, že noční tramvají nejezdí metráky lidí...

U kluků to bylo fakt bezva. Hynek má vždycky podivné způsoby zábavy, ale to na něm mám právě ráda. Viktor zase kdesi poletoval, ale to je na něm taky přesně to krásné. Hynka zbožňuju, to už víme, ale Viktora už asi taky. Je to skvělý kluk. Má krásné vlasy a daroval mi zlatou Eiffelovku. Co mám víc říct?
Jsem hotová.

Jejich byt předčil má očekávání. Mají to tam nááádherné. Nádherně divné. To miluju.
Určitě se brzy zase pozvu, ha!

Myslím, že Hynek a Viktor mají přesně takové životy, jaké mít chtějí. Punkové!
Můžeme se od nich učit:)
Těším se na další magické plány.
Slibuju, že na tom fakt zapracuju!♥

b. x


[prosili bychom tady asi 16 těch džbánů, díky]

2. august 2014 at 16:32 Diary
magie!
už dlouho jsem se tolik nenasmála (:
velice nejistý krok!
velice d žínové.

#dunbar