[džusíky a psychadela party]

12. august 2014 at 22:03 |  Diary


Nedávno mi Týna poslala song Fixy se slovy "vím, že se ti nebude líbit, ale ten refrén mluví za vše",
já si ho pustila a ono fakt. "Ten tvůj život je ňák málo punkovej"... Jako je celkem blbý, jak výmluvný ten song je, ale je to prostě tak. Už je to dost dlouho, co jsem si říkala, že můj život je fakt punkovej. A z toho nejsem moc nadšená.
Takže jsem si slíbila, že se s tím pokusím něco udělat.
Už třeba jen sledovat punkové životy ostatních a trochu se inspirovat.
Sounds silly? Možná trochu. Kdo z vás ale může říct, že jeho život je punk?
Hm?
Trochu škoda, že?

Velmi jsem se sblížila se Sylvou. Mám hroznou radost, protože jsem si to vždycky přála, strašně jsem věřila, že je to úžasný člověk. A ona je, víte? Fakt neskutečně. Mluvila jsem o tom mnohokrát, nebudu už víc filozofovat, jen chci říct, že jsem moc ráda, že ji mám. Je moc legrační a troufnu si říct, že spolu zažíváme moc fajn chvíle.
Nejraději dáváme pravidelné d žusíky na náměstí, pozorujem, tlácháme a hlavně plánujem. To mám moc ráda.
Znáte to. Takový ty plány, který se třeba nikdy neuskuteční, ale jsou důležité, protože nějak.. vytváří atmošku, blaží srdce, sbližují lidi. Podle mě. Nejraději jen tak sedím a sdílím s někým svá přání. A on se mnou. To je teprve magie.
Sylva nás s Bellčou dokonce již navštívila doma, v betonové džungli, na domácím d žusíku. Nasmály jsme se fakt moc.
Ještě teď, když si na sobotu vzpomenu, chce se mi smát. Botasky, culík na stranu a děsně moc rič bič.
Chápeš?
Teriér.

Včera vznikl rychlý plán, šla jsem na návštěvu Hynkova a Viktorova doupěte. Mluvili jsme o tom dlouho, nějak k tomu nikdy nedošlo... V pátek jsme potkaly v centru Viktora a nějak se to hnulo.
No.. Představovala jsem si všelicos, ale tohle ne. Čekala jsem jakési podivné bohémské, umělecké hnízdo, které bude svou atmosférou úplně kouzelně divné, což tak také bylo, aleeee vynásobila bych své představy asi ještě šestnácti a přidala lidi a hovory a.. Chtěla jsem jen tak sedět, poslouchat mjuzik, dát si cucík a rozjímat, což tak bylo také.
Dokonce jsem se rozhodla, že s sebou vezmu Bellu, aby měla nějaký pořádně divoký zážitek, podívala se do města, ošlehala se životem a hlavně - abychom společně vyzkoušely jízdu tramvají.
Tam nás hodil brácha, takže žádný výstup ze zóny komfort, ale když jsme jely ve dvě ráno zpět.. uuu, byla jsem velice napjatá. Už celý ten večer pro ni jistě byl nůší zážitků (milion lidí, hudba, světla, šiky miky), takže jsem v tramvaji viděla velkou třešeň na celém tom dekadent dezertu.
Bylo to nakonec ale úplně v pohodě! Byla sice trochu zmatená (bodejť, kdo při své první jízdě nebyl, co), ale většinu času seděla u mě a byla oukej. Na to, že jsem čekala, že ani nebude chtít vyhupsat dovnitř, byla hvězdou.
Možná bylo i fajn, že noční tramvají nejezdí metráky lidí...

U kluků to bylo fakt bezva. Hynek má vždycky podivné způsoby zábavy, ale to na něm mám právě ráda. Viktor zase kdesi poletoval, ale to je na něm taky přesně to krásné. Hynka zbožňuju, to už víme, ale Viktora už asi taky. Je to skvělý kluk. Má krásné vlasy a daroval mi zlatou Eiffelovku. Co mám víc říct?
Jsem hotová.

Jejich byt předčil má očekávání. Mají to tam nááádherné. Nádherně divné. To miluju.
Určitě se brzy zase pozvu, ha!

Myslím, že Hynek a Viktor mají přesně takové životy, jaké mít chtějí. Punkové!
Můžeme se od nich učit:)
Těším se na další magické plány.
Slibuju, že na tom fakt zapracuju!♥

b. x
+ minuta atmošky u Hynka a Viktora a Bellči jízda tramvají:D


♥♥♥

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 B. ta pandová B. ta pandová | Web | 12. august 2014 at 23:14 | React

Ach Baruško!
Čtu si tvůj článek na balkoně zachumlaná pod dekou. S původním plánem, že budu koukat na ty padající hvězdy, co tak všichni slibovali. Viděla jsem jich 5 a pak se zatáhlo a nevidím nic. Ale 5 přání lepších než nic. Ale to trochu odbíhám od tématu, chtěla jsem ti trochu jen přiblížit atmosféru při které čtu tvůj článek. Zima, teplá deka, lahodné písně akorát k (ne)padajícím hvězdám a tma. A tvůj článek, který lidi donutí svým způsobem přemýšlet o punkovosti jejich života, protože co není punk jako by nebylo.

A ty tvé fotky! Člověk z nich uplně nasává tu atmosféru těch okamžiků! Hlavně Hynkův a Viktorův punkový byt!

Nějak jsem se do toho všeho zamotala, že vlastně ani nevím, co že jsem to chtěla říct..Snad to jen zakončím větou, co mi tu z počítače zpívá nějaký potulný zpěvák 'Where we are is everything we know. All we've got is the love that we show'
:) <3

2 S. S. | Web | 15. august 2014 at 17:38 | React

Taky miluju plánování a přesně jak píšeš, nejraději plánuji s někým a je jedno, jestli se jedná o plány, které se možná nikdy neuskuteční, prostě je to blaho, snění a fantazie... :)
Strašně se mi líbí, jak bereš Belču všude s sebou. Tak nejlíp si zvykne pejsek na lidi a pak je ještě víc hodnej.
xx

3 S. S. | Web | 15. august 2014 at 17:42 | React

Ježiš a to video je boží, Bellinka je úplně nejvíc ťuťu ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement